Nachádzaš sa tu:
01 sep 2014, 20:27
Ostatná aktualizácia: 02 sep 2014, 21:03
Prečítané: 3628x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Počas posledného augustového víkendu cestovali staršie dorastenky MHK Bytča na turnaj do juhočeského Jindřichovho Hradca, kde si počas dvoch dní, t.j. soboty 30. a nedele 31. augusta 2014 zmerali sily s ich českými rovesníčkami, súperkami dorasteniek MHK Bytča boli tímy ako Sokol Velké Meziříčí, Baník Most a domáce hráčky Jindřichovho Hradca, vo všetkých zápasoch suverénne dominovali hráčky Bytče, ktoré skončili na turnaji na prvom mieste a stali sa tak víťazkami turnaja v kategórii starších dorasteniek, okrem kategórie starších dorasteniek bojovali na turnaji aj mladšie dorastenky, avšak už bez zastúpenia Bytčaniek, víťazkami turnaja v kategórii mladších dorasteniek boli domáce hráčky Jindřichovho Hradca. Predsezónná príprava zvereniek trénera Jozefa Hantáka st. avšak týmto turnajom ešte nekončí, už v túto nedeľu 3. septembra 2013 odohrajú mladšie a staršie dorastenky prípravné zápasy v Ostrave s rovesníčkami Poruby a následne v utorok si zmerajú staršie dorastenky MHK Bytča sily v Olomouci s domácimi hráčkami Zory.         

O pohár Jindřichova Hradce 2014


Dátum konania:
30. - 31. august 2014 (sobota, nedeľa)

Miesto konania: Sportovní hale Města Jindřichův Hradec, U Stadionu 1137, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika.

Usporiadateľ: TJ Házená Jindřichův Hradec

Kategórie: mladšie dorastenky, staršie dorastenky

Hrací čas: 2x po 20 minút + 5 min. prestávka medzi polčasmi, 5 min. prestávka medzi zápasmi



Účastníci turnaja:

mladšie dorastenky

1. TJ Sokol Velké Meziříčí (ČR)
2. TJ Házená Jindřichův Hradec (ČR)
3. DHK Baník Most (ČR)
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
5. DHK Pardubice (ČR)

staršie dorastenky

1. TJ Sokol Velké Meziříčí (ČR)
2. TJ Házená Jindřichův Hradec (ČR)
3. DHK Baník Most (ČR)
4. MHK Bytča
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)


Časový rozpis turnaja:

Sobota 30. august 2014

1.   SD   o 08:30 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Velké Meziříčí   22:19
2.   MD   o 09:20 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Velké Meziříčí   18:10
3.   SD   o 10:10 hod.:
  DHK Baník Most - MHK Bytča   12:20
4.   MD   o 11:00 hod.:
  DHK Baník Most - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   11:16
5.   SD   o 11:50 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Házená Jindřichův Hradec   21:18
6.   MD   o 12:40 hod.:   DHK Pardubice - TJ Sokol Velké Meziříčí   21:13
7.   SD   o 13:30 hod.:   TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Baník Most   20:16
8.   MD   o 14:20 hod.:   TJ Házená Jindřichův Hradec - DHK Baník Most   14:13
9.   SD   o 15:10 hod.:   MHK Bytča - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   20:16
10.   MD   o 16:00 hod.:   TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Baník Most   20:13
11.   SD   o 16:50 hod.:   TJ Sokol Velké Meziříčí - MHK Bytča   13:18
12.   MD   o 17:40 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod   DHK Pardubice   21:18

Nedeľa 31. august 2014

13.   MD   o 08:30 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   22:18
14.   SD   o 09:20 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - MHK Bytča   14:24
15.   MD   o 10:10 hod.:
  DHK Baník Most - DHK Pardubice   23:13
16.   SD   o 11:00 hod.:
  TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   16:15
17.   SD   o 11:50 hod.:   TJ Házená Jindřichův Hradec - DHK Baník Most   14:14
18.   MD   o 12:40 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Velké Meziříčí   19:19
19.   MD   o 13:30 hod.:   DHK Pardubice - TJ Házená Jindřichův Hradec   15:15
20.   SD   o 14:20 hod.:   DHK Baník Most - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   8:17


Zápasy MHK Bytča (staršie dorastenky):

DHK Baník Most - MHK Bytča  12:20

Zostava a góly MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - Hanulíková 4, Re. Zahumenská, Ra. Zahumenská 4, S. Hrtánková, Pistovčáková 1, D. Šichmanová 3, E. Čillíková, T. Gajdošíková 4, K. Pastorková 4, M. Bajzová.  


MHK Bytča - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:16

Zostava a góly MHK Bytča: S. Furgaláková 1/1, D. Mičienková - Hanulíková 2, Re. Zahumenská 6, Ra. Zahumenská 1, S. Hrtánková, Pistovčáková, D. Šichmanová, E. Čillíková, T. Gajdošíková 7, K. Pastorková 3, M. Bajzová.


TJ Sokol Velké Meziříčí - MHK Bytča 13:18

Zostava a góly MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - Hanulíková 2, Re. Zahumenská, Ra. Zahumenská 5, S. Hrtánková 2, Pistovčáková 1, D. Šichmanová, E. Čillíková, T. Gajdošíková 4, K. Pastorková 4, M. Bajzová.


TJ Házená Jindřichův Hradec - MHK Bytča 14:24

Zostava a góly MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - Hanulíková 5, Re. Zahumenská 2, Ra. Zahumenská 2, S. Hrtánková, Pistovčáková 1, D. Šichmanová, E. Čillíková 2, T. Gajdošíková 5/1, K. Pastorková 7, M. Bajzová.

 

Konečné tabuľky:

mladšie dorastenky

1. TJ Házená Jindřichův Hradec   4   3 1 0   69:56   + 13   7
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   4   2 1 1   74:70   + 4   5
3. DHK Pardubice   4   1 1 2   67:72   - 5   3
4. TJ Sokol Velké Meziříčí   4   1 1 2   62:71   - 9   3
5. DHK Baník Most   4   1 0 3   60:63   - 3   2

staršie dorastenky

1. MHK Bytča   4   4 0 0   82:55   + 17   8
2. TJ Sokol Velké Meziříčí   4   2 0 2   68:71   - 3   4
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   4   2 0 2   69:62   + 7   4
4. TJ Házená Jindřichův Hradec   4   2 1 1   68:78   - 10   3
5. DHK Baník Most   4   0 1 3   50:71   - 21   1

 

Individuálne ocenenia:

mladšie dorastenky

Najlepšia brankárka turnaja: Kateřina Libusová (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
Najlepšia hráčka turnaja: Veronika Šípová (DHK Baník Most)
Najlepšia strelkyňa turnaja: Kristýna Plucarová (TJ Házená Jindřichův Hradec) - 22 gólov.

staršie dorastenky

Najlepšia brankárka turnaja: Alice Bočková (TJ Házená Jindřichův Hradec)
Najlepšia hráčka turnaja: Renata Škrdlová (TJ Sokol Velké Meziříčí)
Najlepšia strelkyňa turnaja: Eliška Koudelová (TJ Sokol Velké Meziříčí) - 25 gólov.

 



Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 52,9 kB)

(.doc, 136 kB)

(.xlsx, 10,2 kB)

(.xlsx, 10,2 kB)

(.pdf, 267 kB)

 



Fotogaléria - zopár postrehov z turnaja O pohár Jindřichova Hradce (autor: Petr Nystrom

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobbota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. kolo
sobota 20.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 12:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.