Nachádzaš sa tu:
27 aug 2014, 18:29
Ostatná aktualizácia: 28 aug 2014, 00:08
Prečítané: 3271x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Po turnaji mladších dorasteniek, starších žiačok, mladších žiačok, t.j. Holiday Cup, ktorý sa konal uplynulý víkend v Zlíne, na ktorom sa zúčastnili aj družstvá MHK Bytča čaká tento víkend turnaj aj staršie dorastenky MHK Bytča, ktoré v dňoch 30. a 31. augusta 2014 absolvujú turnaj O pohár Jindřichovho Hradca, ktorého organizátorom je miestny juhočeský klub TJ Házená Jindřichův Hradec. Medzi prihlásenými družstvami v kategórii starších dorasteniek okrem domáceho tímu TJ Házená Jindřichův Hradec sú družstvá ako TJ Sokol Velké Meziříčí, DHK Zora Olomouc, TJ Jiskra Havlíčkův Brod a jediný slovenský zástupca na turnaji dorastenky MHK Bytča, v kategórii mladších dorasteniek zabojujú O pohár J. Hradca čiste len české kluby ako TJ Sokol Velké Meziříčí, DHK Baník Most, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, DHK Pardubice a celok mladších dorasteniek TJ Házená Jindřichův Hradec.      

O pohár Jindřichova Hradce 2014


Dátum konania:
30. - 31. august 2014 (sobota, nedeľa)

Miesto konania: Sportovní hale Města Jindřichův Hradec, U Stadionu 1137, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika.

Usporiadateľ: TJ Házená Jindřichův Hradec

Kategórie: mladšie dorastenky, staršie dorastenky

Hrací čas: 2x po 20 minút + 5 min. prestávka medzi polčasmi, 5 min. prestávka medzi zápasmi



Účastníci turnaja:

mladšie dorastenky

1. TJ Sokol Velké Meziříčí (ČR)
2. TJ Házená Jindřichův Hradec (ČR)
3. DHK Baník Most (ČR)
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
5. DHK Pardubice (ČR)

staršie dorastenky

1. TJ Sokol Velké Meziříčí (ČR)
2. TJ Házená Jindřichův Hradec (ČR)
3. DHK Baník Most (ČR)
4. MHK Bytča
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)


Časový rozpis turnaja:

Sobota 30. august 2014

1.   SD   o 08:30 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Velké Meziříčí    
2.   MD   o 09:20 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Velké Meziříčí    
3.   SD   o 10:10 hod.:
  DHK Baník Most - MHK Bytča    
4.   MD   o 11:00 hod.:
  DHK Baník Most - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
5.   SD   o 11:50 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Házená Jindřichův Hradec    
6.   MD   o 12:40 hod.:   DHK Pardubice - TJ Sokol Velké Meziříčí    
7.   SD   o 13:30 hod.:   TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Baník Most    
8.   MD   o 14:20 hod.:   TJ Házená Jindřichův Hradec - DHK Baník Most    
9.   SD   o 15:10 hod.:   MHK Bytča - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
10.   MD   o 16:00 hod.:   TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Baník Most    
11.   SD   o 16:50 hod.:   TJ Sokol Velké Meziříčí - MHK Bytča    
12.   MD   o 17:40 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod   DHK Pardubice    

Nedeľa 31. august 2014

13.   MD   o 08:30 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
14.   SD   o 09:20 hod.:
  TJ Házená Jindřichův Hradec - MHK Bytča    
15.   MD   o 10:10 hod.:
  DHK Baník Most - DHK Pardubice    
16.   SD   o 11:00 hod.:
  TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
17.   SD   o 11:50 hod.:   TJ Házená Jindřichův Hradec - DHK Baník Most    
18.   MD   o 12:40 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Velké Meziříčí    
19.   MD   o 13:30 hod.:   DHK Pardubice - TJ Házená Jindřichův Hradec    
20.   SD   o 14:20 hod.:   DHK Baník Most - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    

o 15:30 - vyhlásenie výsledkov turnaja, ukončenie.

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 52,9 kB)

(.doc, 136 kB)

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.