Nachádzaš sa tu:
24 máj 2016, 22:37
Ostatná aktualizácia: 29 máj 2016, 17:38
Prečítané: 2094x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci blížiaceho sa 2. ročníka Otvorených Majstrovstiev SR vycestujú mladšie žiačky MHK Bytča na turnaj do Kunovíc, kde sa od piatka 27. mája do nedele 29. mája 2016 predstavia na prestížnom medzinárodnom prípravnom turnaji ITS Cup.

ITS CUP 2016 - Mladšie žiačky


Dátum konania:
27. - 29. máj 2016 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: viaceré športoviská v meste Kunovice (ČR).

Usporiadateľ: SHK Kunovice

Kategórie: mladšie žiačky (2003 a mladšie)

Hrací čas: hrací čas je 1x po 20 minút zápasy play-off sa hrajú podľa uvedeného času + 1 x Time-Out, všetky finálové stretnutia sa hrajú v športovej hale, finálové zápasy sa hrajú podľa uvedeného času + 1 x Time-Out + 2 minúty prestávka.


Účastníci turnaja

skupina A:

1. SHK Kunovice (ČR)
2. TJ Sokol Kobylisy (ČR)
3. TJ Sokol Poruba "B" (ČR)
4. HC Háje Praha (ČR)
5. HC Zlín "B" (ČR)
6. Házená Jindřichův Hradec (ČR)
7. HC Junior Zlín (ČR)
8. Házená Havlíčkův Brod (ČR)

skupina B:

1. SC Bohumín (ČR)
2. TJ Sokol Poruba "A" (ČR)
3. HK Hodonín (ČR)
4. TJ Sokol Hrabůvka (ČR)
5. HK AS Trenčín (SR)
6. TJ Sokol Karviná (ČR)
7. MHK Bytča
8. HC Zlín "A" (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 27. máj 2016

052   o 08:30 hod.:
  A   SHK Kunovice - TJ Sokol Kobylisy    
053   o 08:30 hod.:   B   SC Bohumín   TJ Sokol Poruba "A"    
054   o 08:55 hod.:
  A   TJ Sokol Poruba "B" - Házená Jindřichův Hradec    
055   o 08:55 hod.:
  B   HK Hodonín
- TJ Sokol Hrabůvka    
056   o 09:20 hod.:
  A   HC Háje Praha - HC Zlín "B"    
057   o 09:20 hod.:   B   HK AS Trenčín - TJ Sokol Karviná
   
058   o 09:45 hod.:   A   HC Junior Zlín - Házená Havlíčkův Brod    
059   o 09:45 hod.:   B   MHK Bytča - SC Bohumín    
060   o 10:10 hod.:   A   SHK Kunovice
- TJ Sokol Poruba "B"    
061   o 10:10 hod.:   B   TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Karviná    
062   o 10:35 hod.:   A   TJ Sokol Kobylisy - Házená Jindřichův Hradec    
063   o 10:35 hod.:   B   TJ Sokol Poruba "A" - HK Hodonín    
064   o 11:00 hod.:   A   HC Háje Praha - HC Junior Zlín    
065   o 11:00 hod.:   B   TJ Sokol Hrabůvka - HK AS Trenčín    
066   o 11:25 hod.:   A   HC Zlín "B" - Házená Havlíčkův Brod    
067   o 11:25 hod.:   B   TJ Sokol Karviná - MHK Bytča    
068   o 11:50 hod.:   A   SHK Kunovice - Házená Jindřichův Hradec    
069   o 11:50 hod.:   B   SC Bohumín - HK Hodonín    
070   o 12:40 hod.:   B   TJ Sokol Poruba "A" - TJ Sokol Hrabůvka    
071   o 12:40 hod.:   A   TJ Sokol Kobylisy - TJ Sokol Poruba "B"    
072   o 13:05 hod.:   B   HK Hodonín - HK AS Trenčín    
073   o 13:05 hod.:   A   HC Háje Praha - Házená Havlíčkův Brod    
074   o 13:30 hod.:   B   SC Bohumín - TJ Sokol Karviná    
075   o 13:30 hod.:   A   HC Zlín "B" - HC Junior Zlín    
076   o 13:55 hod.:   B   TJ Sokol Poruba "A" - MHK Bytča    
077   o 13:55 hod.:   A   TJ Sokol Poruba "B" - HC Háje Praha    
078   o 14:20 hod.:   B   TJ Sokol Hrabůvka - SC Bohumín    
079   o 14:20 hod.:   A   SHK Kunovice - Házená Havlíčkův Brod    
080   o 14:45 hod.:   B   HK AS Trenčín - MHK Bytča    
081   o 14:45 hod.:   A   TJ Sokol Kobylisy - HC Zlín "B"    
082   o 15:10 hod.:   B   HK Hodonín - TJ Sokol Karviná    
083   o 15:10 hod.:   A   Házená Jindřichův Hradec - HC Junior Zlín    
084   o 15:35 hod.:   B   TJ Sokol Poruba "A" - HK AS Trenčín    
085   o 15:35 hod.:   A   TJ Sokol Poruba "B" - Házená Havlíčkův Brod    
086   o 16:00 hod.:   B   MHK Bytča - TJ Sokol Hrabůvka    
087   o 16:00 hod.:   A   SHK Kunovice - HC Háje Praha    
088   o 16:25 hod.:   B   TJ Sokol Karviná - HC Zlín "A"    
089   o 16:25 hod.:   A   Házená Jindřichův Hradec - HC Zlín "B"    
090   o 17:15 hod.:   B   HC Zlín "A" - HK Hodonín    
091   o 16:50 hod.:   A   TJ Sokol Kobylisy - Házená Havlíčkův Brod    
092   o 18:05 hod.:   B   HC Zlín "A" - SC Bohumín    
093   o 17:15 hod.:   A   TJ Sokol Poruba "B" - HC Junior Zlín    
094   o 17:40 hod.:   B   SHK Kunovice - HC Zlín "B"    

Sobota 28. máj 2016

095   o 08:30 hod.:
  B   MHK Bytča - HC Zlín "A"    
096   o 09:00 hod.:   A   Házená Jindřichův Hradec - HC Háje Praha    
097   o 09:00 hod.:
  B   SC Bohumín - HK AS Trenčín    
098   o 09:30 hod.:
  A   TJ Sokol Kobylisy
- HC Junior Zlín    
099   o 09:30 hod.:
  B   HC Zlín "A" - TJ Sokol Hrabůvka    
100   o 10:00 hod.:   A   TJ Sokol Poruba "B" - HC Zlín "B"
   
101   o 10:00 hod.:   B   TJ Sokol Poruba "A" - TJ Sokol Karviná    
102   o 10:30 hod.:   A   Házená Jindřichův Hradec - Házená Havlíčkův Brod    
103   o 10:30 hod.:   B   HK AS Trenčín
- HC Zlín "A"    
104   o 11:00 hod.:   A   TJ Sokol Kobylisy - HC Háje Praha    
105   o 11:00 hod.:   B   HK Hodonín - MHK Bytča    
106   o 11:30 hod.:   A   SHK Kunovice - HC Junior Zlín    
107   o 11:30 hod.:   B   HC Zlín "A" - TJ Sokol Poruba "A"    

Ďalšie zápasy už podľa vývoja v základných skupinách.

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 24,2 kB)

(.pdf, 35,7 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.