Nachádzaš sa tu:
20 máj 2016, 19:45
Ostatná aktualizácia: 04 jún 2016, 20:39
Prečítané: 2124x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

AKTUALIZOVANÉ! Aj keď pre obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča sa sezóna 2015/2016 uplynulým víkendom skončila si staršie dorastenky ako tohtosezónne majsterky SR vybojovali účasť na Česko-slovenskom pohári, ktorý sa bude konať od piatka 3. júna do nedele 5. júna 2016 v Michalovciach, súperkami Bytčaniek budú v miestnej Chemkostav aréne hráčky vicemajstrovského Trenčína, spoza rieky Moravy to budú hráčky Zory Olomouc a Sokola Písek. Prvými súperkami Bytčaniek budú už v piatok hráčky Trenčína, v sobotu si zmerajú sily s rovesníčkami Písku a turnaj završia nedelňajším súbojom s hráčkami Olomouca. Okrem tejto kategórie sa v Michalovciach koná aj turnaj v kategórii mladších dorasteniek, turnaja sa zo slovenskej strany zúčastní prvá Iuventa Michalovce a druhá UDHK ŠG Nitra a z českej strany sú to DHC Plzeň a HK Ivančice.

ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR 2016:


Dátum konania:
3. - 5. jún 2016 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Chemkostav ARÉNA, Karola Kuzmányho 6225/24, 071 01 Michalovce, SR.

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategórie: mladšie dorastenky (nar. 1999 - 2000 a mladšie), staršie dorastenky (nar. 1997 - 1998 a mladšie)

Hrací čas: 2x po 30 minút, prestávka 10 minút.


Účastníci turnaja:

mladšie dorastenky:

SR1   Iuventa Michalovce
SR2   UDHK ŠG Nitra
ČR1   DHC Plzeň
ČR2   HK Ivančice

staršie dorastenky:

SR1   MHK Bytča
SR2   HK AS Trenčín
ČR1   DHK Zora Olomouc
ČR2   TJ Sokol Písek

 

Program turnaja

Piatok 3. jún 2016:

13:00   MLDKY   č. 1   SR1-SR2   Iuventa Michalovce - UDHK ŠG Nitra    
15:00   STDKY   č. 2   SR1-SR2   MHK Bytča - HK AS Trenčín    
17:00   MLDKY   č. 3   ČR2-ČR1   DHC Plzeň - HK Ivančice    
19:00   STDKY   č. 4   ČR2-ČR1   DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek    


Sobota 4. jún 2016:

11:00   MLDKY   č. 5   SR2-ČR1   UDHK ŠG Nitra - DHC Plzeň
   
13:00   STDKY   č. 6   SR2-ČR1   HK AS Trenčín - DHC Zora Olomouc    
15:00   MLDKY   č. 7   SR1-ČR2   Iuventa Michalovce - HK Ivančice    
17:00   STDKY   č. 8   SR1-ČR2   MHK Bytča - TJ Sokol Písek    


Nedeľa 5. jún 2016:

09:00   MLDKY   č. 9   SR2-ČR2   UDHK ŠG Nitra - HK Ivančice    
11:00   STDKY   č. 10   SR2-ČR2   HK AS Trenčín - TJ Sokol Písek    
13:00   MLDKY   č. 11   ČR1-SR1   DHC Plzeň - Iuventa Michalovce    
15:00   STDKY   č. 12   ČR1-SR1   DHK Zora Olomouc - MHK Bytča    

o cca 16:45 hod. ukončenie na hracej ploche - odovzdanie pohárov družstvám na 1. - 3. mieste.

 


Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 75,0 kB)

(.doc, 80,0 kB)

(.pdf, 1,42 MB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.