Nachádzaš sa tu:
01 jún 2024, 06:34
Ostatná aktualizácia: 01 jún 2024, 21:34
Prečítané: 285x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 31.5. do nedele 2.6.2024 sa obidve družstvá mladších žiačok MHK Bytča účastnia prestížneho medzinárodného turnaja ITS CUP v Kunoviciach. Bytčiankam sa v druhý hrací deň na turnaji darilo rozdielne, keď hráčky A-družstva si na svoje konto pripísali ďalšie tri výhry a bez straty bodu vyhrali základnú skupinu B, naopak na prvé víťazstvo stále čaká jeho B-družstvo, ktoré doteraz všetky zápasy prehralo. V nedeľu na mladšie žiačky Bytče čakajú boje v nadstavbovej časti turnaja, áčko nastúpi v boji o účasť vo finále proti Velkej nad Veličkou a béčko proti Ivančiciam.

ITS CUP 2024


Dátum konania:
31. máj - 2. jún 2024 (piatok, sobota, nedeľa).

Miesta konania:

Sportovní hala města Kunovice, Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika – 31.5. - 2.6.2024 – kategória STŽKY.
Areál jízdy králů, Panská 1612, 686 04 Kunovice, Česká republika – 31.5. - 2.6.2024 – kategória MLŽKY, + sobota 1.6.2024 aj STŽKY.
Tenisová hala, Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika – 31.5. - 2.6.2024 – kategória MINI 4+1.
ZŠ Kunovice, U Pálenice 1620, 686 04 Kunovice, Česká republika – sobota 1.6.2024 – kategória STŽKY + MLŽKY.

Usporiadateľ: SHK Kunovice.

Kategórie: mini (2013 a mladšie), mladšie žiačky (2011 a mladšie), staršie žiačky (2009 a mladšie).

Hracie časy:

Mini 4+1: v dvoch skupinách 1 x 15 min., bez TTO, vylúčenie 1 minúta.
Mladšie žiačky a staršie žiačky v dvoch skupinách 2 x 15 s 2 min. prestávkou, bez TTO, vylúčenie 1 minúta.



Účastníci turnaja - U12 - Mladšie žiačky
:

1. SHK Kunovice (ČR)
2. HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
3. TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
4. 1. SC Bohumín 98 (ČR)
5. MHK Bytča "B" (SR)
6. TJ Astra Praha (ČR)
7. SKH Velká nad Veličkou (ČR)
8. HK Ivančice (ČR)
9. HC Zlín "B" (ČR)
10. Středočešky mlž. (ČR)
11. TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
12. HC Háje Praha (ČR)
13. MHK Bytča "A" (SR)
14. SK Kuřim (ČR)

 

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. SHK Kunovice   1. HK Ivančice
2. HK Slovan Duslo Šaľa   2. HC Zlín "B"
3. TJ Sokol Velké Měziříčí   3. Středočešky mlž.
4. 1. SC Bohumín 98
  4. TJ Jiskra Otrokovice
5. MHK Bytča "B"
  5. HC Háje Praha
6. TJ Astra Praha
  6. MHK Bytča "A"
7. SKH Velká nad Veličkou   7. SK Kuřim

 

Časový rozpis a výsledky turnaja - U12 - Mladšie žiačky:

Piatok 31. máj 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/) - 1. hrací deň

o 08:00 hod.:
  A   SHK Kunovice - HK Slovan Duslo Šaľa   8:27
o 08:35 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - HC Háje Praha   14:15
o 09:10 hod.:   A   TJ Sokol Velké Měziříčí - 1. SC Bohumín 98   11:16
o 09:45 hod.:   B   HC Zlín "B" - Středočešky mlž.   23:11
o 10:20 hod.:
  A   SKH Velká nad Veličkou - TJ Astra Praha
  16:10
o 10:55 hod.:   B   MHK Bytča "A" - SK Kuřim   21:5
o 11:30 hod.:   A   1. SC Bohumín 98 - SHK Kunovice   21:5
o 12:05 hod.:   B   HK Ivančice - HC Háje Praha   9:11
o 12:40 hod.:   A   MHK Bytča "B"
- SKH Velká nad Veličkou   6:29
o 13:15 hod.:   B   HC Zlín "B" - TJ Jiskra Otrokovice   14:16
o 13:50 hod.:   A   1. SC Bohumín 98 - HK Slovan Duslo Šaľa   19:15
o 14:25 hod.:   B   MHK Bytča "A" - Středočešky mlž.   24:10
o 16:30 hod.:   A   TJ Astra Praha - HK Slovan Duslo Šaľa   13:12
o 17:05 hod.:   B   SK Kuřim
- HK Ivančice   11:7
o 17:40 hod.:   A   TJ Sokol Velké Měziříčí - MHK Bytča "B"
  20:7
o 18:15 hod.:   B   MHK Bytča "A" - HC Zlín "B"   23:15

o 15:00 hod. - zahájenie ITS CUP 2024.


Priebežné tabuľky - základné skupiny - po 1. hracom dni:

skupina A:

1. 1. SC Bohumín 98   3   3 0 0   56:31   + 25   6
2. SKH Velká nad Veličkou   2   2 0 0   45:16   + 29   4
3. TJ Astra Praha   2   1 0 1   23:28   - 5   2
4. HK Slovan Duslo Šaľa   3   1 0 2   54:40   + 14   2
5. TJ Sokol Velké Měziříčí   2   1 0 1   31:23   + 8   2
6. SHK Kunovice   2   0 0 2   13:48   - 35   0
7. MHK Bytča "B"   2   0 0 2   13:49   - 36   0

skupina B:

1. MHK Bytča "A"   3   3 0 0   68:30   + 38   6
2. HC Háje Praha   2   2 0 0   26:23   + 3   4
3. TJ Jiskra Otrokovice   2   2 0 0   30:29   + 1   4
4. HC Zlín "B"   3   2 0 1   52:50   + 2   4
5. SK Kuřim   2   1 0 1   16:28   - 12   2
6. HK Ivančice   2   0 0 2   16:22   - 6   0
7. Středočešky mlž.   2   0 0 2   21:47   - 26   0



Sobota 1. jún 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/, ZŠ Kunovice /U Pálenice 1620/) - 2. hrací deň

o 08:00 hod.:
  A   SHK Kunovice - TJ Astra Praha
  5:20
o 08:35 hod.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča "B"   22:10
o 08:35 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - SK Kuřim   15:12
o 09:45 hod.:   A   SKH Velká nad Veličkou - TJ Sokol Velké Měziříčí   17:9
o 09:45 hod.:   B   Středočešky mlž. - HK Ivančice   14:9
o 10:20 hod.:   A   TJ Astra Praha - 1. SC Bohumín 98   9:14
o 10:20 hod.:   B   HC Háje Praha - HC Zlín "B"   15:14
o 11:30 hod.:   A   MHK Bytča "B" - SHK Kunovice   13:14
o 11:30 hod.:   B   Středočešky mlž. - SK Kuřim   12:18
o 12:05 hod.:   A   SKH Velká nad Veličkou - HK Slovan Duslo Šaľa   21:15
o 12:05 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča "A"   12:14
o 12:40 hod.:   A   TJ Astra Praha - TJ Sokol Velké Měziříčí   14:16
o 12:40 hod.:   B   HK Ivančice - HC Zlín "B"   11:17
o 13:15 hod.:   A   MHK Bytča "B" - 1. SC Bohumín 98   5:25
o 13:15 hod.:   B   HC Háje Praha - Středočešky mlž.   13:8
o 13:50 hod.:   A   SHK Kunovice - SKH Velká nad Veličkou   2:25
o 14:25 hod.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Velké Měziříčí
  13:13
o 14:25 hod.:   B   HC Zlín "B" - SK Kuřim   14:17
o 15:00 hod.:   A   TJ Astra Praha
- MHK Bytča "B"   6:26
o 15:00 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice   14:9
o 15:35 hod.:   A   1. SC Bohumín 98 - SKH Velká nad Veličkou   16:8
o 15:35 hod.:   B   MHK Bytča "A" - HC Háje Praha   17:7
o 16:10 hod.:   A   TJ Sokol Velké Měziříčí - SHK Kunovice   14:7
o 16:45 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - Středočešky mlž.   21:12
o 17:20 hod.:   B   MHK Bytča "A" - HK Ivančice   14:2
o 17:55 hod.:   B   SK Kuřim - HC Háje Praha   8:13


Konečné tabuľky - základné skupiny - po 2. hracom dni:

skupina A:

1. 1. SC Bohumín 98   6   6 0 0   111:53   + 58   12
2. SKH Velká nad Veličkou   6   5 0 1   116:58   + 58   10
3. TJ Sokol Velké Měziříčí   6   3 1 3   83:74   + 9   7
4. HK Slovan Duslo Šaľa   6   2 1 3   104:84   + 20   5
5. TJ Astra Praha   6   2 0 4   72:89   - 17   4
6. SHK Kunovice   6   1 0 5   41:120   - 79   2
7. MHK Bytča "B"   6   0 0 6   67:116   - 49   2

skupina B:

1. MHK Bytča "A"   6   6 0 0   113:51   + 62   12
2. HC Háje Praha   6   5 0 1   74:70   + 4   10
3. TJ Jiskra Otrokovice   6   4 0 2   92:76   + 16   8
4. SK Kuřim   6   3 0 3   71:82   - 11   6
5. HC Zlín "B"   6   2 0 4   97:93   + 4   4
6. Středočešky mlž.   6   1 0 5   67:108   - 41   2
7. HK Ivančice   6   0 0 6   47:81   - 34   0



Nedeľa 2. jún 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/, Sportovní hala /Panská 9/) - 3. hrací deň

o 08:00 hod.:
Z1     A5 HK Slovan Duslo Šaľa - B6 Středočešky mlž.
   
o 08:35 hod.: Z2     B5 HC Zlín "B" - A6 SHK Kunovice    
o 09:10 hod.: Z3     A1 1. SC Bohumín 98 - B2 HC Háje Praha    
o 09:45 hod.: Z4     B1 MHK Bytča "A"
- A2 SKH Velká nad Veličkou    
o 10:20 hod.: Z5     A3 TJ Sokol Velké Měziříčí - B4 SK Kuřim    
o 10:55 hod.: Z6     B3 TJ Jiskra Otrokovice - A4 TJ Astra Praha    
o 11:30 hod.: o 13. miesto     A7 MHK Bytča "B" - B7 HK Ivančice    
o 12:05 hod.: o 11. miesto     PZ1 M - PZ2 M
   
o 13:15 hod.: o 7. miesto     PZ5 M - PZ6 M    
o 13:15 hod.:       PZ3 M   PZ4 M    
o 13:50 hod.: o 5. miesto     VZ5 M - VZ6 M    
o 14:25 hod.: o 9. miesto     VZ1 M - VZ2 M    
o 14:25 hod.:       VZ3 M - VZ4 M    

o 15:45 hod.: Vyhlásenie výsledkov ITS CUP 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/).

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 352 kB)
 (.pdf, 259 kB)
 (.xlsx, 179 kB)
(.pdf, 141 kB)
(.pdf, 142 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - Final 4 „A“
sobota 15.06.2024 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- finálový turnaj o majstra SR.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.