Nachádzaš sa tu:
11 máj 2024, 16:51
Ostatná aktualizácia: 15 máj 2024, 20:41
Prečítané: 249x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Športová hala v Bytči patrila v sobotu 11.5.2024 posledným domácim majstrovským zápasom dorasteniek v tejto sezóne, v ktorých dorastenky MHK Bytča privítali v zápasoch 14. nadstavbového kola prvej ligy (skupina o 7. - 12. miesto) rovesníčky z Prešova.
Bytčiankam sa v oboch zápasoch darilo, keď nad hostkami z metropoly Šariša s prehľadom zvíťazili - mladšie dorastenky v pomere 40:23 (18:7) a staršie 38:15 (18:8).
Po zápase 1. dorasteneckej ligy sme sa rozlúčili s našimi dievčatami, pre ktoré to bol posledný domáci zápas v drese MHK Bytča.


14. KOLO - NADSTAVBA - O 7. - 12. MIESTO - 1. LIGA MLADŠIE A 1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 11. MÁJ 2024 - BYTČA, ŠH BYTČA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 14. kolo nadstavby o 7. - 12. miesto:

MHK BYTČA - ŠŠK SLŠ PREŠOV         40:23 (18:7)

Pok. hody: 5/4 - 3/2, vylúčené: 0 - 2. Rozhodovali: L. Hrúz a Mgr. Ma. Nagy st.. Divákov: 30.


MHK: S. Stráska, E. Augustínová - N. Klusová, L. Záhonová 4/2, L. V. Rosinová, P. Marková, P. Čižmárová 1, V. Miková 2, L. Valientová 9/1, K. Görögová 2, M. Uríčková 2, A. Salvová 2/1, K. Sekáčová 15, A. Kostková, M. Žideková 2, T. Michálková 1. Trénerka: Jana Leštinová.

ŠŠK SLŠ: L. Fiľakovská - J. Šarišská 1/1, N. Barníková, K. Rabatinová 3, L. Mihaľová 1, N. Harčárová, L. Zmijová 3, L. Svatová 3/1, A. Petrušová 4, K. Martonová 2, L. Maxianová 5, M. Kozáková 1. Tréneri: Mgr. Miloš Balint a Rudolf Hudák.

 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 14. kolo nadstavby o 7. - 12. miesto:

MHK BYTČA - ŠŠK SLŠ PREŠOV        38:15 (18:8)

Pok. hody: 4/3 - 1/1, vylúčené: 1 - 2. Rozhodovali: L. Hrúz a Mgr. Ma. Nagy st... Divákov: 30.


MHK: N. Hrabovská - E. Hundáková 3/1, E. Mináriková 3/1, N. Leštinová 12, P. Marková 1/1, T. Čikotová 6, R. Kytková 5, J. Honzová 1, L. Záhonová 1, K. Görögová 1, V. Rantúchová 5. Trénerka: Jana Leštinová.

ŠŠK SLŠ: T. Balogová - P. Polanská, K. Rabatinová 2, T. Hudáková 5, A. Mihaľová, L. Svatová 1, K. Martonová 2, L. Maxianová 3, A. Andraščíková 2/1. Tréneri: Mgr. Miloš Balint a Rudolf Hudák.

 

 

 

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.