Nachádzaš sa tu:
16 mar 2024, 06:37
Ostatná aktualizácia: 23 mar 2024, 16:15
Prečítané: 458x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 21. kola MOL ligy žien, 19. kola prvej ženskej ligy, 8. nadstavbového kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek /o 1. - 6. miesto a o 7. - 12. miesto/, 12. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina) a z dohrávky zápasu 10. kola (4. skupiny) krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

21. kolo: 16. - 17.03.2024

XBA-121 TJ Sokol Lázně Kynžvart - DHC Plzeň                28:30 (17:15)
XBA-122 IUVENTA Michalovce - Handball club Zlín, z.s.    23:42 (12:22)
XBA-123 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek                      31:31 (15:12)
XBA-124 DHK Zora Olomouc - HC DAC Dun. Streda          26:32 (9:13)
XBA-125 HK Hodonín - TJ Sokol Poruba                           22:29 (12:16)
XBA-126 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha          24:28 (13:15)

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.03.2024 o 20:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   20   18 1 1   649:473   + 176   37
2. HC DAC Dunajská Streda   21   17 1 3   702:556   + 146   35
3. DHK Baník Most   21   15 2 4   677:561   + 116   32
4. TJ Sokol Lázně Kynžvart   20   12 3 5   619:528   + 91   27
5. DHC Slavia Praha   21   12 2 7   614:582   + 32   26
6. TJ Sokol Písek   21   11 2 8   630:633   - 3   24
7. DHK Zora Olomouc   21   7 3 11   619:642   - 23   17
8. HK Slovan Duslo Šaľa   21   8 1 12   576:615   - 39   17
9. DHC Plzeň   21   7 1 13   608:659   - 51   15
10. Handball club Zlín, z.s.   21   3 2 16   527:670   - 143   8
11. TJ Sokol Poruba   21   3 0 18   532:613   - 81   6
12. HK Hodonín   21   2 0 19   517:736   - 219   4

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

MŠK IUVENTA Michalovce - víťaz MOL ligy v sezóne 2023/2024.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

19. kolo: 16. - 17.03.2024

2-127 TJ Družstevník Topoľníky - ŠKP Bratislava      25:18 (13:9)
2-128 ŠŠK SLŠ Prešov - Zlatná na Ostrove             29:26 (15:13)
2-129 ŠA Trenčín - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ            28:22 (18:10)
2-130 HC Tatran Stupava - HC DAC D. Streda "B"    32:16 (14:8)
2-131 Bánovce n. Bebr. - ŠŠK Bern. 16 Košice        26:25 (13:13)
2-132 HKM Šurany - voľno                                            -----
2-133 HK AS Trenčín - HK Junior Močenok              22:22 (13:11)

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.03.2024 o 20:30 hod.)

1. HC Tatran Stupava   17   16 0 1   547:340   + 207   32
2. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   18   14 1 3   568:486   + 82   29
3. HC DAC Dunajská Streda "B"   17   14 0 3   540:387   + 153   28
4. ŠŠK SLŠ Prešov   18   13 0 5   508:428   + 80   26
5. HK AS Trenčín   17   10 1 6   443:448   - 5   21
6. HKM Šurany   17   10 1 6   504:522   - 18   21
7. Handball Zlatná na Ostrove   18   8 0 10   504:494   + 10   16
8. ŠA Trenčín   17   8 0 9   468:521   - 53   16
9. ŠKP Bratislava   17   7 0 10   484:535   - 51   14
10. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   18   7 0 11   370:484   - 114   14
11. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   17   2 0 15   418:507   - 89   4
12. TJ Družstevník Topoľníky   17   2 0 15   363:461   - 98   4
13. HK Junior Močenok   16   1 1 14   382:484   - 102   3

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


4. turnaj je na programe cez víkend 06. - 07.04.2024.


TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Pezinok   6   6 0 0   203:85   + 118   12
2. SPORT CLUB Senec   6   2 0 4   125:192   - 67   4
3. FHT Košice   6   1 0 5   120:171   - 51   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


o 1. - 6. miesto (o titul)

8. kolo: 16. - 17.03.2024

7B-22 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce      18:26 (11:11)
7B-23 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa             22:21 (12:12)
7B-24 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda              19:29 (9:17)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 1. - 6. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.03.2024 o 19:00 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   13   12 0 1   438:246   + 192   24
2. HC Tatran Stupava   13   9 2 2   333:264   + 69   20
3. HK Slovan Duslo Šaľa   13   6 2 5   405:339   + 66   14
4 HC DAC Dunajská Streda   13   4 3 6   374:334   + 40   11
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   13   4 1 7   290:351   - 42   9
6. SMF HK Žilina   13   0 0 13   188:494   - 306   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.
 


o 7. - 12. miesto

8. kolo: 16. - 17.03.2024

7C-22 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov      25:21 (11:12)
7C-23 MHK Bytča - ŠKP Bratislava          46:31 (23:14)
7C-24 FHT Košice - HK AS Trenčín  (ne 17.03.2024/14:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice*

* - zápas bol odložený (obsadenosť haly).

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 7. - 12. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.03.2024 o 13:30 hod.)

7. MHK Bytča   15   15 0 0   619:324   + 295   30
8. HK AS Trenčín   13   10 0 3   442:414   + 128   20
9. ŠKP Bratislava   14   7 0 7   436:372   + 64   12
10. ŠŠK SLŠ Prešov   13   6 0 7   343:306   + 37   12
11. Štart Trebišov   16   4 0 12   406:529   - 123   8
12. FHT Košice   13   0 0 13   153:564   - 411   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


o 1. - 6. miesto (o titul)

8. kolo: 16. - 17.03.2024

8B-22 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce     23:26 (11:14)
8B-23 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa            28:27 (16:15)
8B-24 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda             27:23 (13:11)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 1. - 6. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.03.2024 o 17:00 hod.)

1. HK Slovan Duslo Šaľa   13   11 0 2   440:343   + 97   22
2. SMF HK Žilina   13   9 0 4   390:330   + 60   18
3. HC Tatran Stupava   13   8 0 5   343:326   + 17   16
4. MŠK IUVENTA Michalovce   13   5 0 8   344:365   - 19   10
5. HC DAC Dunajská Streda   13   4 1 8   337:378   - 41   9
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   13   1 1 11   295:407   - 112   3

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.



o 7. - 12. miesto

8. kolo: 16. - 17.03.2024

8C-22 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov     22:23 (13:12)
8C-23 MHK Bytča - ŠKP Bratislava         42:26 (24:15)
8C-24 FHT Košice - HK AS Trenčín  (ne 17.03.2024/13:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice*

* - zápas bol odložený (obsadenosť haly).

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 7. - 12. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.03.2024 o 11:30 hod.)

7. MHK Bytča   15   14 0 1   552:363   + 189   28
8. HK AS Trenčín   13   11 0 2   456:328   + 128   22
9. ŠKP Bratislava   14   8 0 6   383:320   + 63   16
10. ŠŠK SLŠ Prešov   13   7 0 6   320:318   + 2   14
11. Štart Trebišov   16   2 0 14   382:546   - 164   4
12. FHT Košice   13   0 0 13   214:432   - 218   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

12. kolo: 16. - 17.03.2024

1. skupina -

B144 voľno - ŠA Trenčín
B145 voľno - MHK Bytča

2. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 17.03.2024 v MŠH)

B148 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske           26:38 (12:18)
B149 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom     30:10 (12:5)
B147 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom     35:19 (11:11)
B146 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske            22:26 (9:15)

3. skupina - THA Martin "A"

B150 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B151 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B152 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B153 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 17.03.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B154 MŠK - hádzaná Čadca - SMF HK Žilina    29:22 (17:13)
B155 SMF HK Žilina - MHáK Martin                  28:34 (14:16)
B156 MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin       29:36 (14:15)

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.03.2024 o 14:30 hod.)

1. MHK Bytča   13   13 0 0   427:228   + 199   26
2. HK Slávia Partizánske   14   13 0 1   441:289   + 152   26
3. HK AS Trenčín "A"   14   11 0 3   487:303   + 184   22
4. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   15   9 0 6   440:348   + 92   18
5. ŠA Trenčín   13   9 0 4   361:268   + 93   18
6. MHáK Martin   14   9 0 5   390:366   + 24   18
7. SMF HK Žilina   16   5 0 11   352:461   - 109   10
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   15   5 0 10   330:351   - 21   10
9. HK AS Trenčín "B"   14   3 0 11   292:447   - 155   6
10. MŠK - hádzaná Čadca   19   3 0 16   322:576   - 254   6
11. ŠKHá Dubnica nad Váhom   16   2 0 14   260:430   - 170   4

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 10. kolo: 24. - 25.02.2024

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (dohrávalo sa v utorok 19.03.2024 v MŠH v Partizánskom)

A147 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom      24:11 (12:6)


12. kolo je na programe cez víkend 23. - 24.03.2024, hostiteľmi kola sú MŠK - hádzaná Čadca /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 24.03.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/), HK AS Trenčín "A" /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 24.03.2024 v MŠH v Trenčíne), THA Martin "A" /3. skupina/ a MHáK Martin /4. skupina/ (hrá sa v nedeľu 24.03.2024 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/).

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 19.03.2024 o 17:30 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   17   16 0 1   471:202   + 269   32
2. MHáK Martin   16   14 0 2   370:154   + 216   28
3. MHK Bytča "A"   16   13 1 2   385:161   + 224   27
4. HK AS Trenčín "A"   18   12 1 5   472:243   + 229   25
5. SMF HK Žilina   16   11 1 4   417:252   + 165   22
6. MŠK - hádzaná Čadca   16   10 1 5   371:264   + 107   21
7. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   20   9 0 11   289:347   - 58   18
8. ŠKHá Dubnica nad Váhom   18   8 0 10   279:317   - 38   16
9. ŠA Trenčín "A"   16   6 0 10   274:302   - 28   12
10. HK AS Trenčín "B"   18   4 0 14   189:384   - 195   8
11. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   19   4 0 15   222:448   - 226   8
12. MHK Bytča "B"   16   2 0 14   104:334   - 230   4
13. ŠA Trenčín "B"   16   0 0 16   50:477   - 427   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 14. kolo
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 08:30 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 1. skupina.