Nachádzaš sa tu:
04 feb 2024, 07:37
Ostatná aktualizácia: 05 feb 2024, 22:01
Prečítané: 225x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Druhým kolom (turnajom) v sezóne 2023/2024 pokračovala v nedeľu 4.2.2024 Česko-slovensko-poľská liga v kategórii starších žiačok, hostiteľom turnaja bol tentokrát poľský hádzanársky klub SPR Grunwald Ruda Śląska a Športová hala „Sośnica” v Gliwiciach. Súperkami Bytčaniek na turnaji boli súperky z Rudy Śląska (PL), Hrabůvky (ČR), Gliwic (PL) a Poruby (ČR). Víťazkami druhého kola sa podobne ako v prvom kole stali suverénne staršie žiačky MHK Bytča, ktoré opäť turnajom prešli bez straty bodu. Medzi individuálne ocenenými hráčkami mal klub opäť dvojnásobné zastúpenie, keď najlepšou strelkyňou sa opäť stala Kristína Sekáčová a najužitočnejšou hráčkou 2. kola bola vyhlásená Lucia Valientová.

2. KOLO - ČESKO-SLOVENSKO-POĽSKÁ LIGA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dátum konania: 4. február 2024 (nedeľa).

Miesto konania: Hala Widowiskowo – Sportowa „Sośnica” im. J. Wojewódzkiego, ul. Sikorskiego 130, 44-103 Gliwice, Poľská republika.

Usporiadateľ: SPR Grunwald Ruda Śląska.

Kategória: staršie žiačky (r. 2009-2010 /max. 3 hráčky r. 2011/).

Hrací čas: 2 x 20 minút s 5 minútovou prestávkou.


Účastníci turnaja ČSPL + nasadenie - staršie žiačky:

1   ČR   TJ Sokol Poruba
2   ČR   TJ Sokol Hrabůvka
1   SR   MHK Bytča
2   SR   HK Slávia Partizánske
1   PL   SPR Sośnica Gliwice
2   PL   SPR Grunwald Ruda Śląska


Časový rozpis a výsledky z turnaja 2. kola ČSPL - staršie žiačky:

1.   08:00 h.:
  PL2 - ČR2
  SPR Grunwald Ruda Śląska - TJ Sokol Hrabůvka   27:17 (11:5)
2.   09:00 h.:
  PL1 - ČR1
  SPR Sośnica Gliwice - TJ Sokol Poruba   19:21 (10:10)
3.   10:10 h.:
  PL2 - SR1
  SPR Grunwald Ruda Śląska - MHK Bytča   13:19 (6:7)
4.   11:00 h.:   SR2 - ČR1
  HK Slávia Partizánske
- TJ Sokol Poruba   23:19 (7:8)
5.   11:50 h.:   ČR2 - SR1
  TJ Sokol Hrabůvka - MHK Bytča   18:31 (9:17)
6.   12:40 h.:   PL1 - SR2
  SPR Sośnica Gliwice - HK Slávia Partizánske   16:24 (4:11)
7.   13:30 h.:   PL2 - ČR1
  SPR Grunwald Ruda Śląska - TJ Sokol Poruba   24:13 (12:5)
8.   14:20 h.:   PL1 - SR1
  SPR Sośnica Gliwice - MHK Bytča   11:22 (3:10)
9.   15:10 h.:   SR2 - ČR2   HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Hrabůvka   18:16 (9:7)
10.   16:00 h.:   SR1 - ČR1
  MHK Bytča - TJ Sokol Poruba
  21:14 (12:4)
11.   16:50 h.:   PL1 - ČR2   SPR Sośnica Gliwice - TJ Sokol Hrabůvka   16:22 (5:11)
12.   17:35 h.:   PL2 - SR2   SPR Grunwald Ruda Śląska - HK Slávia Partizánske   17:16 (8:8)


Zostava MHK Bytča: T. Mravcová, E. Augustínová - V. Miková, K. Sekáčová, L. Valientová, M. Uríčková, M. Žideková, Z. Maslovská, A. Salvová, N. Klusová, T. Michálková, L. V. Rosinová. Trénerka: Jana Leštinová.

 

Konečná tabuľka - 2. kolo (turnaj):

1. MHK Bytča   4   4 0 0   93:64   + 56     8
2. SPR Grunwald Ruda Śląska   4   3 0 1   81:65   + 16     6
3. HK Slávia Partizánske   4   3 0 1   81:68   + 13     6
4. TJ Sokol Hrabůvka   4   1 0 3   73:92   - 19     2
5. TJ Sokol Poruba   4   1 0 3   67:87   - 20     2
6. SPR Sośnica Gliwice   4   0 0 4   62:89   - 27     0

 

Individuálne ocenenia - 2. kolo:

Najužitočnejšia hráčka: Lucia Valientová (MHK Bytča).
Najlepšia brankárka:
Nikola Nowak (SPR Grunwald Ruda Śląska).
Najlepšia strelkyňa: Kristína Sekáčová (MHK Bytča).

 

Lucia Valientová (MHK Bytča) - najužitočnejšia hráčka turnaja.

 

Nikola Nowak (SPR Grunwald Ruda Śląska) - najlepšia brankárka turnaja.

 

Kristína Sekáčová (MHK Bytča) - najlepšia strelkyňa turnaja.

 

Staršie žiačky MHK Bytča - víťazky turnaja 2. kola Česko-slovensko-poľskej ligy.



Dokumenty k stiahnutiu:

(.pdf, 124 kB)
(.doc, 46,5 kB)
(.docx, 112 kB)
(.doc, 60,0 kB)
(.doc, 60,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.