Nachádzaš sa tu:
21 jan 2024, 07:21
Ostatná aktualizácia: 19 feb 2024, 19:46
Prečítané: 911x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Úvodným prvým kolom (turnajom) v sezóne 2023/2024 odštartovala v nedeľu 21.1.2024 Česko-slovensko-poľská liga v kategórii starších žiačok, hostiteľom turnaja bol hádzanársky oddiel MHK Bytča. Súperkami domácich Bytčaniek boli postupne súperky z Poruby (ČR), Gliwic (PL), Rudy Śląska (PL) a Hrabůvky (ČR). Víťazkami prvého kola sa suverénne stali staršie žiačky domáceho MHK Bytča, ktoré turnajom prešli bez straty bodu. Medzi individuálne ocenenými hráčkami mal klub dvojnásobné zastúpenie, keď najlepšou brankárkou sa stala Ema Augustínová a najlepšou strelkyňou Kristína Sekáčová.

1. KOLO - ČESKO-SLOVENSKO-POĽSKÁ LIGA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dátum konania: 21. január 2024 (nedeľa).

Miesto konania: Športová hala Bytča, Sidónie Sakalovej 1977, 014 01 Bytča, Slovenská republika.

Usporiadateľ: MHK Bytča.

Kategória: staršie žiačky (r. 2009-2010 /max. 3 hráčky r. 2011/).

Hrací čas: 2 x 20 minút s 5 minútovou prestávkou, povolený 1 Time-out v každom polčase.


Účastníci turnaja ČSPL + nasadenie - staršie žiačky:

1   ČR   TJ Sokol Poruba
2   ČR   TJ Sokol Hrabůvka
1   SR   MHK Bytča
2   SR   HK Slávia Partizánske
1   PL   SPR Sośnica Gliwice
2   PL   SPR Grunwald Ruda Śląska


Časový rozpis a výsledky z turnaja 1. kola ČSPL - staršie žiačky:

1.   09:00 h.:
  SR2 - ČR2
  HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Hrabůvka   27:10 (14:4)
2.   09:45 h.:
  SR1 - ČR1
  MHK Bytča - TJ Sokol Poruba   29:16 (16:8)
3.   10:50 h.:
  PL1 - SR2
  SPR Sośnica Gliwice - HK Slávia Partizánske   8:20 (3:10)
4.   11:35 h.:   ČR1 - PL2
  TJ Sokol Poruba - SPR Grunwald Ruda Śląska   16:19 (5:10)
5.   12:20 h.:   ČR2 - PL1
  TJ Sokol Hrabůvka - SPR Sośnica Gliwice   25:27 (11:14)
6.   13:05 h.:   SR1 - PL2
  MHK Bytča - SPR Grunwald Ruda Śląska   25:20 (10:8)
7.   13:50 h.:   SR2 - ČR1
  HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Poruba   24:10 (11:3)
8.   14:35 h.:   SR1 - PL1
  MHK Bytča - SPR Sośnica Gliwice   30:12 (13:7)
9.   15:20 h.:   SR2 - PL2   SPR Grunwald Ruda Śląska - TJ Sokol Hrabůvka   24:18 (14:12)
10.   16:05 h.:   PL1 - ČR1
  SPR Sośnica Gliwice - TJ Sokol Poruba
  14:17 (5:7)
11.   16:50 h.:   ČR2 - SR1   TJ Sokol Hrabůvka - MHK Bytča   16:33 (7:17)
12.   17:35 h.:   SR2 - PL2   HK Slávia Partizánske - SPR Grunwald Ruda Śląska   14:16 (7:9)


Zostava MHK Bytča: T. Mravcová, E. Augustínová, M. T. Galanská - D. Pavlíková, V. Miková, K. Sekáčová, L. Valientová, M. Uríčková, M. Žideková, Z. Maslovská, A. Salvová, N. Klusová, T. Michálková, L. V. Rosinová, K. Cigániková. Trénerka: Jana Leštinová.

 

Konečná tabuľka - 1. kolo (turnaj):

1. MHK Bytča   4   4 0 0   117:64   + 53     8
2. SPR Grunwald Ruda Śląska   4   3 0 1   79:73   + 6     6
3. HK Slávia Partizánske   4   3 0 1   85:44   + 41     6
4. TJ Sokol Poruba   4   1 0 3   59:86   - 27     2
5. SPR Sośnica Gliwice   4   1 0 3   61:92   - 31     2
6. TJ Sokol Hrabůvka   4   0 0 4   69:111   - 42     0

 

Individuálne ocenenia - 1. kolo:

Najužitočnejšia hráčka: Sara Godula (SPR Grunwald Ruda Śląska).
Najlepšia brankárka: Ema Augustínová (MHK Bytča).
Najlepšia strelkyňa: Kristína Sekáčová (MHK Bytča).

 

Sara Godula (SPR Grunwald Ruda Śląska) - najužitočnejšia hráčka turnaja.

 

Ema Augustínová (MHK Bytča) - najlepšia brankárka turnaja.

 

Kristína Sekáčová (MHK Bytča) - najlepšia strelkyňa turnaja.

 

Staršie žiačky MHK Bytča - víťazky turnaja 1. kola Česko-slovensko-poľskej ligy.



Dokumenty k stiahnutiu:

(.pdf, 124 kB)
(.doc, 46,5 kB)
(.docx, 112 kB)
(.xls, 12,5 kB)
(.xls, 12,5 kB)
(.xls, 13,0 kB)

 


Fotogaléria - Česko-slovensko-poľská liga 2023/2024 - st. žiačky - 1. kolo - MHK Bytča - Bytča (SR), 21.01.2024

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.