Nachádzaš sa tu:
12 dec 2023, 21:24
Ostatná aktualizácia: 26 dec 2023, 21:23
Prečítané: 298x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie nadstavby súťaže 1. ligy mladších dorasteniek (SZH). 1. kolo nadstavbovej časti je na programe cez víkend 20. - 21.01.2024. Mladšie dorastenky MHK Bytča sa predstavia v nadstavbovej skupine o 7. - 12. miesto.

 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - NADSTAVBA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY

o 1. - 6. miesto

1. kolo: 20. - 21.01.2024

8B-01 HC Tatran Stupava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8B-02 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda
8B-03 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina

2. kolo: 27. - 28.01.2024

8B-04 SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa
8B-05 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-06 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda

3. kolo: 03. - 04.02.2024

8B-07 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava
8B-08 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8B-09 HC DAC Dunajská Streda - SMF HK Žilina

4. kolo: 10. - 11.02.2024

8B-10 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa
8B-11 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
8B-12 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - SMF HK Žilina

5. kolo: 17. - 18.02.2024

8B-13 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8B-14 HC DAC Dunajská Streda - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-15 SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava

6. kolo: 24. - 25.02.2024

8B-16 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa
8B-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava
8B-18 SMF HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce

7. kolo: 09. - 10.03.2024

8B-19 HK Slovan Duslo Šaľa - SMF HK Žilina
8B-20 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava
8B-21 HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník

8. kolo: 16. - 17.03.2024

8B-22 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-23 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
8B-24 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda

9. kolo: 23. - 24.03.2024

8B-25 SMF HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8B-26 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava
8B-27 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce

10. kolo: 13. - 14.04.2024

8B-28 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa
8B-29 HC Tatran Stupava - SMF HK Žilina
8B-30 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda

11. kolo: 20. - 21.04.2024

8B-31 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava
8B-32 SMF HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-33 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa

12. kolo: 27. - 28.04.2024

8B-34 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-35 HK Slovan Duslo Šaľa - SMF HK Žilina
8B-36 HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník

13. kolo: 04. - 05.05.2024

8B-37 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8B-38 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava
8B-39 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda

14. kolo: 11. - 12.05.2024

8B-40 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
8B-41 SMF HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8B-42 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce

15. kolo: 18. - 19.05.2024

8B-43 HC Tatran Stupava - SMF HK Žilina
8B-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda
8B-45 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa

 

P TÍM Z SKÓRE BODY
1. SMF HK Žilina 5 167:119 8
2. HK Slovan Duslo Šaľa 5 179:147 8
3. HC Tatran Stupava 5 145:132 8
4. HC DAC Dunajská Streda 5 141:159 3
5. MŠK IUVENTA Michalovce 5 124:152 2
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 5 108:155 1

 

o 7. - 12. miesto

1. kolo: 20. - 21.01.2024

8C-01 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-02 HK AS Trenčín - Štart Trebišov
8C-03 MHK Bytča - FHT Košice

2. kolo: 27. - 28.01.2024

8C-04 Štart Trebišov - ŠKP Bratislava
8C-05 MHK Bytča - HK AS Trenčín
8C-06 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov

3. kolo: 03. - 04.02.2024

8C-07 HK AS Trenčín - FHT Košice
8C-08 ŠKP Bratislava - MHK Bytča
8C-09 ŠŠK SLŠ Prešov - Štart Trebišov

4. kolo: 10. - 11.02.2024

8C-10 FHT Košice - Štart Trebišov
8C-11 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-12 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava

5. kolo: 17. - 18.02.2024

8C-13 Štart Trebišov - MHK Bytča
8C-14 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín
8C-15 ŠKP Bratislava - FHT Košice

6. kolo: 24. - 25.02.2024

8C-16 Štart Trebišov - HK AS Trenčín
8C-17 FHT Košice - MHK Bytča
8C-18 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava

7. kolo: 09. - 10.03.2024

8C-19 ŠKP Bratislava - Štart Trebišov
8C-20 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice
8C-21 HK AS Trenčín - MHK Bytča

8. kolo: 16. - 17.03.2024

8C-22 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-23 MHK Bytča - ŠKP Bratislava
8C-24 FHT Košice - HK AS Trenčín

9. kolo: 23. - 24.03.2024

8C-25 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča
8C-26 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
8C-27 Štart Trebišov - FHT Košice

10. kolo: 13. - 14.03.2024

8C-28 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-29 MHK Bytča - Štart Trebišov
8C-30 FHT Košice - ŠKP Bratislava

11. kolo: 20. - 21.03.2024

8C-31 HK AS Trenčín - Štart Trebišov
8C-32 FHT Košice - MHK Bytča
8C-33 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov

12. kolo: 27. - 28.04.2024

8C-34 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice
8C-35 MHK Bytča - HK AS Trenčín
8C-36 Štart Trebišov - ŠKP Bratislava

13. kolo: 04. - 05.05.2024

8C-37 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-38 ŠKP Bratislava - MHK Bytča
8C-39 FHT Košice - HK AS Trenčín

14. kolo: 11. - 12.05.2024

8C-40 Štart Trebišov - FHT Košice
8C-41 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-42 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava

15. kolo: 18. - 19.05.2024

8C-43 ŠKP Bratislava - FHT Košice
8C-44 Štart Trebišov - MHK Bytča
8C-45 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín

 

P TÍM Z SKÓRE BODY
7. HK AS Trenčín 5 182:106 10
8. MHK Bytča 5 179:120 8
9. ŠKP Bratislava 5 142:111 6
10. ŠŠK SLŠ Prešov 5 130:132 4
11. Štart Trebišov 5 117:182 2
12. FHT Košice 5 74:173 0

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.xlsx, 42,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.