Nachádzaš sa tu:
27 sep 2023, 12:19
Ostatná aktualizácia: 01 okt 2023, 17:06
Prečítané: 876x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 5. kola MOL ligy žien, 4. kola prvej ženskej ligy (vrátane predohrávky zápasu 9. kola medzi ŠKP Bratislava a HK AS Trenčín) z 4. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 2. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Dohrávka - 5. kolo: streda 27.09.2023

XBA-028 HK Slovan Duslo Šaľa - Lázně Kynžvart                    28:33 (16:13)
XBA-030 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                      26:37 (13:23)


5. kolo: 30.09. - 01.10.2023

XBA-025 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň                     33:26 (14:8)
XBA-026 TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                             24:27 (9:14)
XBA-027 DHC Slavia Praha - Handball club Zlín, z.s.               41:25 (22:16)
XBA-028 HK Slovan Duslo Šaľa - Lázně Kynžvart                    28:33 (16:13)
XBA-029 HK Hodonín - MŠK IUVENTA Michalovce                   20:40 (8:19)
XBA-030 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                      26:37 (13:23)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Predohrávka - 9. kolo: streda 27.09.2023

2-63 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                       33:30 (17:15)


4. kolo: 30.09. - 01.10.2023

2-22 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HC Tatran Stupava                     18:36 (7:17)
2-23 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                                    29:33 (14:14)
2-24 Handball Zlatná na Ostrove - HKM Šurany                         37:28 (14:12)
2-25 TJ Družstevník Topoľníky - Bánovce n. Bebr.                        16:20 (6:7)
2-26 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠA Trenčín                          41:22 (23:12)
2-27 voľno - HK AS Trenčín                                                            -----
2-28 HK Junior Močenok - HC DAC Dun. Streda "B"                  23:25 (15:15)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


1. kolo je na programe cez víkend 07. - 08.10.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávka - 4. kolo: streda 27.09.2023

7A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                          34:35 (18:16)


4. kolo: 30.09. - 01.10.2023

7A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                          34:35 (18:16)
7A-20 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava                     23:20 (11:9)
7A-21 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda                 40:27 (19:14)
7A-22 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                                             12:31 (7:18)
7A-23 SMF HK Žilina - MHK Bytča                                               17:36 (6:17)
7A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                 20:43 (10:24)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávka - 4. kolo: streda 27.09.2023

8A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                            23:29 (15:16)


4. kolo: 30.09. - 01.10.2023

8A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                            23:29 (15:16)
8A-20 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava                      25:30 (15:14)
8A-21 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda                  40:34 (20:18)
8A-22 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                                               13:34 (9:16)
8A-23 SMF HK Žilina - MHK Bytča                                                  23:20 (14:8)
8A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                   26:34 (14:17)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

2. kolo: 30.09. - 01.10.2023

1. skupina -

B14 voľno - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B15 voľno - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v nedeľu 01.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B16 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                     30:33 (15:13)
B17 SMF HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom             24:16 (12:5)
B18 SMF HK Žilina - HK Slávia Partizánske                   30:32 (12:16)
B19 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom               32:19 (15:6)

3. skupina - ŠA Trenčín (hralo sa v sobotu 30.09.2023 v MŠH)

B20 ŠA Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca               32:13 (18:5)
B21 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca            26:11 (20:5)
B22 ŠA Trenčín - MHK Bytča                             19:30 (8:18)

4. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v nedeľu 01.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B23 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"            8:31 (5:17)
B24 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"          25:19 (13:10)
B25 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"          30:50 (17:22)
B26 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"           10:30 (4:13)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


2. kolo je na programe cez víkend 07. - 08.10.2023, hostiteľmi kola sú MŠK - hádzaná Čadca /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/ v Čadci), HK Sokol Bánovce nad Bebravou /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou), MHáK Martin /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 07.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine) a HK AS Trenčín "A" /4. skupina/ (hrá sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH v Trenčíne).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.