Nachádzaš sa tu:
15 aug 2023, 15:41
Ostatná aktualizácia: 13 nov 2023, 21:06
Prečítané: 710x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií starších žiačok v sezóne 2023/2024. Medzi účastníčkami nechýba ani družstvo starších žiačok MHK Bytča. Sezóna sa začína 1. kolom cez víkend 16. - 17. septembra 2023.


MAJSTROVSTVÁ TN + ZA kraja - STARŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 16. - 17.09.2023

1. skupina -

B1 THA Martin "A" - voľno
B2 THA Martin "B" - voľno

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

B3 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca
B4 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca
B5 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"

3. skupina: SMF HK Žilina

B6 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín
B7 MHáK Martin - MHK Bytča
B8 SMF HK Žilina - MHK Bytča
B9 MHáK Martin - ŠA Trenčín

4. skupina: HK Slávia Partizánske

B10 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B11 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B12 ŠKHá Dubnica nad Váhom - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B13 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


2. kolo: 30.09. - 01.10.2023

1. skupina -

B14 voľno - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B15 voľno - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. skupina - MHáK Martin

B16 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske
B17 SMF HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B18 SMF HK Žilina - HK Slávia Partizánske
B19 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. skupina - ŠA Trenčín

B20 ŠA Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca
B21 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca
B22 ŠA Trenčín - MHK Bytča

4. skupina - THA Martin "B"

B23 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"
B24 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"
B25 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"
B26 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"


3. kolo: 14. - 15.10.2023

1. skupina -

B27 HK AS Trenčín "B" - voľno
B28 HK AS Trenčín "A" - voľno

2. skupina - MHK Bytča

B29 MHK Bytča - THA Martin "A"
B30 ŠA Trenčín - THA Martin "B"
B31 MHK Bytča - THA Martin "B"
B32 ŠA Trenčín - THA Martin "A"

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

B33 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca
B34 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
B35 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

B36 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - SMF HK Žilina
B37 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin
B38 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin
B39 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - SMF HK Žilina


4. kolo: 28. - 29.10.2023

1. skupina -

B40 voľno - SMF HK Žilina
B41 voľno - MHáK Martin

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

B42 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B43 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B44 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - THA Martin "A"

B45 THA Martin "A" - HK Slávia Partizánske
B46 THA Martin "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B47 THA Martin "B" - HK Slávia Partizánske
B48 THA Martin "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

B49 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín
B50 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
B51 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín
B52 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča


5. kolo: 11. - 12.11.2023

1. skupina -

B53 ŠA Trenčín - voľno
B54 MHK Bytča - voľno

2. skupina - HK Slávia Partizánske

B55 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"
B56 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"
B57 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"
B58 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

B59 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "A"
B60 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "B"
B61 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "B"
B62 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "A"

4. skupina - SMF HK Žilina

B63 SMF HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca
B64 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca
B65 SMF HK Žilina - MHáK Martin


6. kolo: 25. - 26.11.2023

1. skupina -

B66 MŠK - hádzaná Čadca - voľno

2. skupina - THA Martin "B"

B67 THA Martin "B" - SMF HK Žilina
B68 THA Martin "A" - MHáK Martin
B69 THA Martin "A" - SMF HK Žilina
B70 THA Martin "B" - MHáK Martin

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

B71 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"
B72 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"
B73 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"
B74 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"

4. skupina - MHK Bytča

B75 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske
B76 ŠA Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B77 ŠA Trenčín - HK Slávia Partizánske
B78 MHK Bytča - ŠKHá Dubnica nad Váhom


7. kolo: 09. - 10.12.2023

1. skupina -

B79 MŠK - hádzaná Čadca - voľno
B80 HK Slávia Partizánske - voľno

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

B81 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín
B82 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča
B83 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín
B84 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča

3. skupina - HK AS Trenčín "B"

B85 HK AS Trenčín "B" - SMF HK Žilina
B86 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin
B87 HK AS Trenčín "A" - SMF HK Žilina
B88 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

B89 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"
B90 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"
B91 THA Martin "A" - THA Martin "B"

 

Jarná časť:

8. kolo: 20. - 21.01.2024

1. skupina -

B92 voľno - THA Martin "A"
B93 voľno - THA Martin "B"

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

B94 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"
B95 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"
B96 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"

3. skupina - ŠA Trenčín

B97 ŠA Trenčín - SMF HK Žilina
B98 MHK Bytča - MHáK Martin
B99 MHK Bytča - SMF HK Žilina
B100 ŠA Trenčín - MHáK Martin

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

B101 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske
B102 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B103 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B104 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske


9. kolo: 03. - 04.02.2024

1. skupina -

B105 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno
B106 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno

2. skupina - HK Slávia Partizánske

B107 HK Slávia Partizánske - SMF HK Žilina
B108 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHáK Martin
B109 MHáK Martin - SMF HK Žilina
B110 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

B111 MŠK - hádzaná Čadca - ŠA Trenčín
B112 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča
B113 MHK Bytča - ŠA Trenčín

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

B114 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"
B115 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"
B116 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"
B117 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"


10. kolo: 17. - 18.02.2024

1. skupina -

B118 voľno - HK AS Trenčín "B"
B119 voľno - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - THA Martin "A"

B120 THA Martin "A" - MHK Bytča
B121 THA Martin "B" - ŠA Trenčín
B122 THA Martin "B" - MHK Bytča
B123 THA Martin "A" - ŠA Trenčín

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

B124 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B125 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske
B126 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom

4. skupina - MHáK Martin

B127 SMF HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B128 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B129 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B130 SMF HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


11. kolo: 02. - 03.03.2024

1. skupina -

B131 SMF HK Žilina - voľno
B132 MHáK Martin - voľno

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

B133 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca
B134 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B135 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK - hádzaná Čadca

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

B136 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"
B137 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"
B138 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"
B139 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"

4. skupina - MHK Bytča

B140 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
B141 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "B"
B142 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"
B143 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "A"


12. kolo: 16. - 17.03.2024

1. skupina -

B144 voľno - ŠA Trenčín
B145 voľno - MHK Bytča

2. skupina - HK AS Trenčín "B"

B146 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
B147 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B148 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
B149 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. skupina - THA Martin "A"

B150 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B151 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B152 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B153 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

B154 MŠK - hádzaná Čadca - SMF HK Žilina
B155 SMF HK Žilina - MHáK Martin
B156 MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin


13. kolo: 20. - 21.04.2024

1. skupina -

B157 voľno - MŠK - hádzaná Čadca

2. skupina - MHáK Martin

B158 SMF HK Žilina - THA Martin "B"
B159 MHáK Martin - THA Martin "A"
B160 SMF HK Žilina - THA Martin "A"
B161 MHáK Martin - THA Martin "B"

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

B162 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B163 HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B164 HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B165 HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

4. skupina - HK Slávia Partizánske

B166 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča
B167 ŠKHá Dubnica nad Váhom - ŠA Trenčín
B168 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín
B169 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča


14. kolo: 04. - 05.05.2024

1. skupina -

B170 voľno - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B171 voľno - HK Slávia Partizánske

2. skupina - ŠA Trenčín

B172 ŠA Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B173 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B174 ŠA Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B175 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - SMF HK Žilina

B176 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "B"
B177 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"
B178 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "A"
B179 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"

4. skupina - THA Martin "A"

B180 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca
B181 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca
B182 THA Martin "B" - THA Martin "A"

 

Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

1. turnaj: 18. - 19.05.2024
2. turnaj: 01. - 02.06.2024

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár): 15. - 16.06.2024

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.