Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 14:23
Ostatná aktualizácia: 29 nov 2023, 00:19
Prečítané: 449x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie súťaže 1. ligy žien (SZH) v sezóne 2023/2024. Sezóna začína prvým kolom cez víkend 9. - 10. septembra 2023.


1. liga ŽENY:


Jesenná časť

1. kolo: 09. - 10.09.2023

2-01 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠKP Bratislava
2-02 HK AS Trenčín - TJ Družstevník Topoľníky
2-03 ŠA Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
2-04 HKM Šurany - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-05 HK Junior Močenok - voľno
2-06 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-07 HC Tatran Stupava - Handball Zlatná na Ostrove


2. kolo: 16. - 17.09.2023

2-08 TJ Družstevník Topoľníky - ŠA Trenčín
2-09 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HK Junior Močenok
2-10 ŠKP Bratislava - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-11 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HC Tatran Stupava
2-12 voľno - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-13 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany
2-14 Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín


3. kolo: 23. - 24.09.2023

2-15 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠŠK SLŠ Prešov
2-16 HC Tatran Stupava - voľno
2-17 HK Junior Močenok - ŠKP Bratislava
2-18 ŠA Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove
2-19 HK AS Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-20 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-21 HKM Šurany - TJ Družstevník Topoľníky


4. kolo: 30.09. - 01.10.2023

2-22 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HC Tatran Stupava
2-23 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov
2-24 Handball Zlatná na Ostrove - HKM Šurany
2-25 TJ Družstevník Topoľníky - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-26 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠA Trenčín
2-27 voľno - HK AS Trenčín
2-28 HK Junior Močenok - HC DAC Dunajská Streda "B"


5. kolo: 07. - 08.10.2023

2-29 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Handball Zlatná na Ostrove
2-30 ŠŠK SLŠ Prešov - TJ Družstevník Topoľníky
2-31 HC Tatran Stupava - HK Junior Močenok
2-32 ŠA Trenčín - voľno
2-33 HK AS Trenčín - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-34 HKM Šurany - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-35 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Bratislava


6. kolo: 21. - 22.10.2023

2-36 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK SLŠ Prešov
2-37 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠA Trenčín
2-38 ŠKP Bratislava - TJ Družstevník Topoľníky
2-39 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-40 HC DAC Dunajská Streda "B" - HC Tatran Stupava
2-41 HK Junior Močenok - HK AS Trenčín
2-42 voľno - HKM Šurany


7. kolo: 28. - 29.10.2023

2-43 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
2-44 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-45 ŠA Trenčín - HK Junior Močenok
2-46 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-47 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava
2-48 HKM Šurany - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-49 TJ Družstevník Topoľníky - Handball Zlatná na Ostrove


8. kolo: 04. - 05.11.2023

2-50 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov
2-51 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-52 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove
2-53 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín
2-54 HK Junior Močenok - HKM Šurany
2-55 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠA Trenčín
2-56 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - TJ Družstevník Topoľníky


9. kolo: 11. - 12.11.2023

2-57 HKM Šurany - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-58 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-59 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-60 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Junior Močenok
2-61 ŠA Trenčín - HC Tatran Stupava
2-62 TJ Družstevník Topoľníky - voľno
2-63 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava


10. kolo: 18. - 19.11.2023

2-64 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-65 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - TJ Družstevník Topoľníky
2-66 voľno - Handball Zlatná na Ostrove
2-67 HK AS Trenčín - ŠA Trenčín
2-68 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov
2-69 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-70 HC Tatran Stupava - HKM Šurany


11. kolo: 02. - 03.12.2023

2-71 HKM Šurany - HK AS Trenčín
2-72 TJ Družstevník Topoľníky - HK Junior Močenok
2-73 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-74 ŠA Trenčín - ŠKP Bratislava
2-75 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC Tatran Stupava
2-76 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-77 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - voľno


12. kolo: 09. - 10.12.2023

2-78 HC DAC Dunajská Streda "B" - TJ Družstevník Topoľníky
2-79 ŠKP Bratislava - voľno
2-80 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-81 HK Junior Močenok - Handball Zlatná na Ostrove
2-82 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov
2-83 HK AS Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-84 ŠA Trenčín - HKM Šurany


13. kolo: 16. - 17.12.2023

2-85 TJ Družstevník Topoľníky - HC Tatran Stupava
2-86 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-87 HKM Šurany - ŠKP Bratislava
2-88 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín
2-89 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Junior Močenok
2-90 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín
2-91 voľno - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ



Jarná časť:

14. kolo: 03. - 04.02.2024

2-92 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-93 TJ Družstevník Topoľníky - HK AS Trenčín
2-94 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HKM Šurany
2-95 Handball Zlatná na Ostrove - HC Tatran Stupava
2-96 voľno - HK Junior Močenok
2-97 ŠKP Bratislava - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-98 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠA Trenčín


15. kolo: 10. - 11.02.2024

2-99 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKP Bratislava
2-100 HK AS Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove
2-101 ŠA Trenčín - TJ Drusžtevník Topoľníky
2-102 HKM Šurany - ŠŠK SLŠ Prešov
2-103 HC Tatran Stupava - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-104 HK Junior Močenok - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-105 HC DAC Dunajská Streda "B" - voľno


16. kolo: 17. - 18.02.2024

2A-106 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-107 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-108 ŠKP Bratislava - HK Junior Močenok
2A-109 Handball Zlatná na Ostrove - ŠA Trenčín
2A-110 voľno - HC Tatran Stupava
2A-111 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK AS Trenčín
2A-112 TJ Družstevník Topoľníky - HKM Šurany


17. kolo: 24. - 25.02.2024

2-113 HC Tatran Stupava - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-114 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Junior Močenok
2-115 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava
2-116 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Družstevník Topoľníky
2-117 HKM Šurany - Handball Zlatná na Ostrove
2-118 ŠA Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-119 HK AS Trenčín - voľno


18. kolo: 09. - 10.03.2024

2-120 HK Junior Močenok - HC Tatran Stupava
2-121 voľno - ŠA Trenčín
2-122 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HK AS Trenčín
2-123 Handball Zlatná na Ostrove - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-124 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HKM Šurany
2-125 TJ Družstevník Topoľníky - ŠŠK SLŠ Prešov
2-126 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"


19. kolo: 16. - 17.03.2024

2-127 TJ Družstevník Topoľníky - ŠKP Bratislava
2-128 ŠŠK SLŠ Prešov - Handball Zlatná na Ostrove
2-129 ŠA Trenčín - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-130 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-131 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-132 HKM Šurany - voľno
2-133 HK AS Trenčín - HK Junior Močenok


20. kolo: 23. - 24.03.2024

2-134 voľno - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-135 Handball Zlatná na Ostrove - TJ Družstevník Topoľníky
2-136 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HKM Šurany
2-137 HK Junior Močenok - ŠA Trenčín
2-138 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠŠK SLŠ Prešov
2-139 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK AS Trenčín
2-140 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava


21. kolo: 13. - 14.04.2024

2-141 ŠA Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-142 ŠŠK SLŠ Prešov - voľno
2-143 TJ Družstevník Topoľníky - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-144 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
2-145 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-146 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava
2-147 HKM Šurany - HK Junior Močenok


22. kolo: 20. - 21.04.2024

2-148 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
2-149 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠŠK SLŠ Prešov
2-150 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - Handball Zlatná na Ostrove
2-151 HC DAC Dunajská Streda "B" - HKM Šurany
2-152 HK Junior Močenok - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-153 HC Tatran Stupava - ŠA Trenčín
2-154 voľno - TJ Družstevník Topoľníky


23. kolo: 27. - 28.04.2024

2-155 TJ Družstevník Topoľníky - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-156 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Junior Močenok
2-157 HKM Šurany- HC Tatran Stupava
2-158 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín
2-159 Handball Zlatná na Ostrove - voľno
2-160 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-161 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠKP Bratislava


24. kolo: 04. - 05.05.2024

2-162 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - Handball Zlatná na Ostrove
2-163 HC Tatran Stupava - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-164 ŠKP Bratislava - ŠA Trenčín
2-165 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠŠK SLŠ Prešov
2-166 HK AS Trenčín - HKM Šurany
2-167 HK Junior Močenok - TJ Družstevník Topoľníky
2-168 voľno - ŠŠK Bernolákova 16 Košice


25. kolo: 11. - 12.05.2024

2-169 TJ Družstevník Topoľníky - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-170 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín
2-171 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-172 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava
2-173 HKM Šurany - ŠA Trenčín
2-174 voľno - ŠKP Bratislava
2-175 Handball Zlatná na Ostrove - HK Junior Močenok


26. kolo: 18.05.2024 (sobota)

2-176 HC DAC Dunajská Streda "B" - Handball Zlatná na Ostrove
2-177 ŠA Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-178 HC Tatran Stupava - TJ Družstevník Topoľníky
2-179 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - voľno
2-180 HK Junior Močenok - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-181 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
2-182 ŠKP Bratislava - HKM Šurany

 


Dokument na stiahnutie:

 (.xls, 54,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.