Nachádzaš sa tu:
03 jún 2023, 06:43
Ostatná aktualizácia: 08 jún 2023, 10:10
Prečítané: 1514x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z 2. semifinálových turnajov Majstrovstiev SR starších žiačok v sezóne 2022/2023.


PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MAJSTROVSTVÁ SR - STARŠIE ŽIAČKY - 2. SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:


SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

2. turnaj: 03. - 04.06.2023 – MŠK IUVENTA Michalovce (hralo sa v nedeľu 04.06.2023 v Chemkostav Aréne v Michalovciach)

1.   1. KE/PO - 3. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce
- ŠA Trenčín   14:14 (7:6)
2.   2. KE/PO - 2. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča   17:21 (--:--)
3.   3. KE/PO - 1. TN/ZA   FHT Košice - SMF - HK Žilina   12:29 (3:16)
5.   2. KE/PO - 3. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - ŠA Trenčín   16:16 (7:7)
4.   2. TN/ZA - 3. KE/PO   MHK Bytča - FHT Košice   31:15 (14:10)
6.   1. KE/PO - 1. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - SMF - HK Žilina   10:23 (5:13)
7.   3. KE/PO - 3. TN/ZA   FHT Košice
- ŠA Trenčín   10:28 (8:16)
8.   1. TN/ZA - 2. KE/PO   SMF - HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov   31:15 (16:8)
9.   2. TN/ZA - 1. KE/PO   MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce   20:13 (7:5)


Konečná tabuľka - po 2. semifinálovom turnaji:

SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. SMF - HK Žilina   6   6 0 0   182:73   + 109   15
2. MHK Bytča   6   6 0 0   135:80   + 55
  14
3. ŠA Trenčín   6   3 3 0   108:78   + 30   10
4. MŠK IUVENTA Michalovce   6   0 2 4   72:125   - 53   5
5. ŠŠK SLŠ Prešov   6   0 1 5   90:134   - 44   3
6. FHT Košice   6   0 0 6   69:166   - 97   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4 "A" (o majstra SR): 1. SMF - HK Žilina, 2. MHK Bytča.

FINAL 4 "B" (o prezidentský pohár): 3. ŠA Trenčín, 4. MŠK IUVENTA Michalovce.

 

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

2. turnaj: 03. - 04.06.2023 – HC DAC Dunajská Streda (hralo sa v MŠH v Dunajskej Strede)

1.   1. BA - 2. NR   HC Tatran Stupava
- HK Slovan Duslo Šaľa   19:15 (11:7)
2.   2. BA - 1. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - Handball Zlatná na Ostrove   23:32 (12:18)
3.   2. NR - 2. TT   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Piešťany   31:18 (18:8)
4.   1. NR - 1. TT   Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda   29:26 (14:15)
5.   2. BA - 2. TT   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Piešťany   24:29 (16:18)
6.   1. BA - 1. TT
  HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda   22:18 (14:12)
7.   2. BA - 1. TT   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
- HC DAC Dunajská Streda   12:33 (3:14)
8.   1. BA - 2. TT
  HC Tatran Stupava - MHK Piešťany   25:16 (17:7)
9.   2. BA - 2. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   15:28 (7:15)
10.   1. BA - 1. NR   HC Tatran Stupava - Handball Zlatná na Ostrove   21:23 (10:13)
11.   2. NR - 1. TT   HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda   23:20 (13:9)
12.   1. NR - 2. TT   Handball Zlatná na Ostrove - MHK Piešťany   28:16 (13:10)


Konečná tabuľka - po 2. semifinálovom turnaji:

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. Handball Zlatná na Ostrove   8   6 2 0   202:176   + 26   16
2. HK Slovan Duslo Šaľa   8   7 0 1   174:118   + 56   15
3. HC Tatran Stupava   8   5 1 2   159:126   + 23   13
4. HC DAC Dunajská Streda   8   2 1 5   183:187   - 4   7
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8   1 0 7   148:208   - 60   3
6. MHK Piešťany   8   1 0 7   79:148   - 69   3

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4 "A" (o majstra SR): 1. Handball Zlatná na Ostrove, 2. HK Slovan Duslo Šaľa.

FINAL 4 "B" (o prezidentský pohár): 3. HC Tatran Stupava, 4. HC DAC Dunajská Streda.

 


MAJSTROVSTVÁ SR - STARŠIE ŽIAČKY - FINÁLOVÉ TURNAJE


FINÁLOVÝ TURNAJ - FINAL 4 "A" (o majstra SR):

17. - 18.06.2023 – Handball Zlatná na Ostrove

SEMIFINÁLE

A1 - B2   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa   --:-- (--:--)
B1 - A2
  Handball Zlatná na Ostrove - MHK Bytča   --:-- (--:--)

O 3. MIESTO

PA1-B2 - PB1-A2
    -     --:-- (--:--)

FINÁLE

VA1-B2 - VB1-A2     -     --:-- (--:--)

 

FINÁLOVÝ TURNAJ - FINAL 4 "B" (o prezidentský pohár):

17. - 18.06.2023 – ŠA Trenčín

SEMIFINÁLE

A3 - B4   ŠA Trenčín - HC DAC Dunajská Streda   --:-- (--:--)
B3 - A4
  HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce   --:-- (--:--)

O 3. MIESTO

PA3-B4 - PB3-A4     -     --:-- (--:--)

FINÁLE

VA3-B4 - VB3-A4     -     --:-- (--:--)

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 322 kB)
 (.docx, 246 kB)
 (.xls, 11,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.