Nachádzaš sa tu:
07 dec 2022, 16:23
Ostatná aktualizácia: 19 jan 2023, 22:34
Prečítané: 1240x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 11. kola MOL ligy žien, 12. kola prvej ženskej ligy, 12. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek vrátane dohrávky zápasu 10. kola medzi MHK Bytča a HC Sporta Hlohovec.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 11. kolo: streda 07.12.2022

XBA-063 DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart                                                  25:28 (11:14)


11. kolo: 10. - 11.12.2022

XBA-061 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň                    (so 10.12.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*
XBA-062 DHK Zora Olomouc - AHT HC Tatran Stupava                                         34:18 (20:6)
XBA-063 DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart                                                  25:28 (11:14)
XBA-064 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha                                            27:25 (11:16)
XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most          (ut 20.12.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-066 Handball Club Zlín - TJ Sokol Písek                                                      29:38 (16:17)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (DHC Plzeň).

 


 

I. LIGA ŽIEN:

12. kolo: 10. - 11.12.2022

2A-78 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                   (so 10.12.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov*
2A-79 Bern. Košice - ŠKP Topoľčany                        (so 10.12.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE**
2A-80 HKM Šurany - Bánovce n. Bebr.                                                                29:33 (15:17)
2A-81 HC DAC D. Streda "B" - HK Junior Močenok                                              44:27 (21:11)
2A-82 Nesvady - HK Slávia Partizánske                     (so 10.12.2022/18:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady***
2A-83 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín                                                                      21:30 (12:15)
2A-84 Handball Zlatná na Ostr. - HC Sporta Hlohovec                                            32:19 (13:11)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠKP Bratislava).

** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠKP Topoľčany).

*** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

12. kolo: 10. - 11.12.2022

7A-78 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Tatran Stupava                                       29:46 (12:22)
7A-79 MHK Bytča - HK AS Trenčín                                                                  27:30 (14:16)
7A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 11.12.2022/14:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda***
7A-81 voľno - HC Sporta Hlohovec                                                                             -----
7A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                              (so 10.12.2022/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO**
7A-83 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa                                                24:42 (9:21)
7A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ne 04.12.2022/14:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠK ZEMPLÍN Trebišov), zápas sa bude dohrávať v sobotu 21.01.2023 o 17:30 v Hádzanárskej hale v Košiciach.

** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠKP Bratislava).

*** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce).


Dohrávka - 10. kolo: pondelok 12.12.2022

7A-65 MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec                                                           36:18 (21:7)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

12. kolo: 10. - 11.12.2022

8A-78 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Tatran Stupava                                        24:18 (12:6)
8A-79 MHK Bytča - HK AS Trenčín                                                                   30:30 (18:13)
8A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 11.12.2022/12:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda***
8A-81 voľno - HC Sporta Hlohovec                                                                             -----
8A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                              (so 10.12.2022/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO**
8A-83 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa                                                26:36 (11:16)
8A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ut 06.12.2022/17:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠK ZEMPLÍN Trebišov), zápas sa bude dohrávať v sobotu 21.01.2023 o 16:00 v Hádzanárskej hale v Košiciach.

** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠKP Bratislava).

*** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce).


Dohrávka - 10. kolo: pondelok 12.12.2022

8A-65 MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec                                                           38:13 (20:7)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


6. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Slovan Malá Fatra - HK Žilina /2. skupina/ a MŠK - hádzaná Čadca /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


8. kolo je na programe cez víkend 25. - 26.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Športová akadémia Trenčín /2. skupina/ a MHáK Martin /3. skupina/.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobbota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. kolo
sobota 20.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 12:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.