Nachádzaš sa tu:
12 nov 2022, 07:32
Ostatná aktualizácia: 19 jan 2023, 22:36
Prečítané: 660x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 8. kola prvej ženskej ligy, dohrávky zápasu z 1. kola druhej ženskej ligy (TJ Družstevník Topoľníky - MŠK Vranov nad Topľou), z 8. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek, z dohrávok zápasov 4. kola /2. skupiny/ krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina) a z 5. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


8. kolo je na programe 19. - 20.11.2022.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

8. kolo: 12. - 13.11.2022

2A-50 Bern. Košice - ŠKP Bratislava                         (št 17.11.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-51 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín                                             32:34 (14:19)
2A-52 ŠŠK SLŠ Prešov - Bánovce n. Bebr.                                                 26:26 (16:15)
2A-53 Nesvady - HC Sporta Hlohovec                         (št 17.11.2022/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-54 HC DAC Dun. Streda "B" - Zlatná na Ostrove     (so 12.11.2022/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*
2A-55 ŠKP Topoľčany - HK Junior Močenok                                                36:29 (21:14)
2A-56 ŠA Trenčín - HKM Šurany                                                                37:29 (20:13)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (Handball Zlatná na Ostrove).

 


 

II. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 1. kolo: sobota 12.11.2022

4A-02 TJ Družstevník Topoľníky - MŠK Vranov nad Topľou                              33:23 (18:10)


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

8. kolo: 12. - 13.11.2022

7A-50 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                                               24:32 (10:19)
7A-51 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                                                      38:32 (21:16)
7A-52 MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                                28:32 (16:15)
7A-53 HC DAC Dunajská Streda - voľno                                                               -----
7A-54 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Sporta Hlohovec                                 31:47 (16:26)
7A-55 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce      (so 12.11.2022/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov*
7A-56 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa                                              22:41 (11:23)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme domácich (ŠK ZEMPLÍN Trebišov).

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

8. kolo: 12. - 13.11.2022

8A-50 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                                                9:35 (6:18)
8A-51 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                                                     23:27 (12:13)
8A-52 MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                               30:26 (19:10)
8A-53 HC DAC Dunajská Streda - voľno                                                               -----
8A-54 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Sporta Hlohovec                                50:16 (30:5)
8A-55 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce                               13:43 (6:22)
8A-56 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa                                             26:39 (13:21)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 4. kolo: 05. - 06.11.2022

2. skupina - MHK Bytča (dohrávalo sa v utorok 15.11.2022 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

C48 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                7:25 (4:19)
C49 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                  8:31 (3:18)


5. kolo je na programe cez víkend 19. - 20.11.2022, hostiteľmi kola sú THA Martin "A" /1. skupina/, Športová akadémia Trenčín /2. skupina/ a Slovan Malá Fatra - HK Žilina /3. skupina/ (hrá sa v nedeľu 20.11.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

5. kolo: 12. - 13.11.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v sobotu 12.11.2022 v MŠH)

D53 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"                             25:11 (11:3)
D54 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"                               (zrušené)
D55 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"                             17:22 (8:16)
D56 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"                               (zrušené)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 13.11.2022 v MŠH /býv. Pratex/)

D57 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                               20:11 (7:5)
D58 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                             34:5 (12:5)
D59 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                10:19 (5:11)
D60 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                              22:13 (12:2)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 12.11.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

D61 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča                                                     8:13 (4:7)
D62 ŠKHá Dubnica nad Váhom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                              16:25 (7:14)
D63 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                                                27:15 (11:6)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.