Nachádzaš sa tu:
03 nov 2022, 15:06
Ostatná aktualizácia: 19 jan 2023, 22:36
Prečítané: 770x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 7. kola prvej ženskej ligy, dohrávky 3. kola druhej ženskej ligy (TJ Družstevník Topoľníky - FHT Košice), dohrávky 5. kola druhej ženskej ligy (MŠK Vranov nad Topľou - THA Martin), 7. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek, 4. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


8. kolo je na programe 19. - 20.11.2022.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

7. kolo: 05. - 06.11.2022

2A-43 Bánovce n. Bebr. - Nesvady                                                               40:22 (21:11)
2A-44 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Topoľčany                                                30:30 (16:13)
2A-45 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                                                        41:31 (22:15)
2A-46 HK Junior Močenok - Partizánske                                                      25:23 (13:11)
2A-47 Handball Zlatná na Ostr. - ŠA Trenčín                                                 28:19 (13:9)
2A-48 HC DAC Dun. Streda "B" - Bern. Košice                                            31:19 (18:10)
2A-49 HKM Šurany - ŠŠK SLŠ Prešov                                                        36:31 (19:18)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 3. kolo: sobota 05.11.2022

4A-07 TJ Družstevník Topoľníky - FHT Košice                                          29:22 (15:11)


Dohrávka - 5. kolo: sobota 05.11.2022

4A-15 MŠK Vranov nad Topľou - THA Martin                                            28:19 (16:9)


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

7. kolo: 05. - 06.11.2022

7A-43 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov                           30:20 (13:9)
7A-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava                                   29:21 (17:11)
7A-45 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                                              49:25 (21:14)
7A-46 voľno - MHK Bytča                                                                                  -----
7A-47 HC Sporta Hlohovec - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                       30:26 (17:15)
7A-48 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                                                         31:35 (17:20)
7A-49 HK Slovan Duslo Šaľa - THA Martin/SMF - HK Žilina                             72:14 (34:8)


Predohrávka - 9. kolo: nedeľa 06.11.2022

7A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                               41:32 (21:14)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

7. kolo: 05. - 06.11.2022

8A-43 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov                          24:28 (10:15)
8A-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava                                   33:13 (18:5)
8A-45 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                                                59:7 (28:2)
8A-46 voľno - MHK Bytča                                                                                  -----
8A-47 HC Sporta Hlohovec - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                       27:24 (14:10)
8A-48 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                                                         29:20 (14:12)
8A-49 HK Slovan Duslo Šaľa - THA Martin/SMF - HK Žilina                             39:23 (21:7)


Predohrávka - 9. kolo: nedeľa 06.11.2022

8A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                45:9 (23:1)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 4. kolo: 05. - 06.11.2022

3. skupina - HK Slávia Partizánske (predohrávalo sa vo štvrtok 03.11.2022 v MŠH)

C51 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                                        (zrušené)
C52 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín                               10:39 (7:19)
C53 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín                                 (zrušené)
C54 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                                      37:13 (19:5)


4. kolo: 05. - 06.11.2022

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 06.11.2022 v MŠH /býv. hala Pratex/)

C43 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"                                         15:12 (5:8)
C44 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"                                                      19:29 (8:14)
C45 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"                                                     24:19 (12:10)
C46 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"                                        14:28 (9:13)

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 05.11.2022 v ŠH v Bytči)

C47 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                                      30:10 (15:4)
C48 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                               (o 10:00 hod.)*
C49 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                (o 11:15 hod.)**
C50 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                                    25:14 (14:9)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v utorok 15.11.2022 o 17:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v utorok 15.11.2022 o 18:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

*** - presun hracieho času na 10:00 hod.

**** - presun hracieho času zápasu na 11:00 hod.

3. skupina - HK Slávia Partizánske (predohrávalo sa vo štvrtok 03.11.2022 v MŠH)

C51 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                                        (zrušené)
C52 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín                               10:39 (7:19)
C53 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín                                 (zrušené)
C54 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                                      37:13 (19:5)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


5. kolo je na programe cez víkend 12. - 13.11.2022, hostiteľmi kola sú HK AS Trenčín "A" /1. skupina/, MŠK - hádzaná Čadca /2. skupina/ a Slovan Malá Fatra - HK Žilina /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 12.11.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.