Nachádzaš sa tu:
07 okt 2022, 21:40
Ostatná aktualizácia: 09 okt 2022, 17:24
Prečítané: 856x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 5. kola MOL ligy žien, 4. kola prvej ženskej ligy, 2. kola druhej ženskej ligy 4. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 3. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávky - 5. kolo: streda 05.10.2022

XBA-028 HC DAC Dunajská Streda - Handball Club Zlín                                 38:18 (19:11)
XBA-025 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň                                                      40:28 (20:13)
XBA-026 Házená Kynžvart - DHK Baník Most                                               20:21 (11:10)


5. kolo: 08.10.2022 (sobota)

XBA-025 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň                                                      40:28 (20:13)
XBA-026 Házená Kynžvart - DHK Baník Most                                               20:21 (11:10)
XBA-027 AHT HC Tatran Stupava - TJ Sokol Písek                                        23:31 (11:17)
XBA-028 HC DAC Dunajská Streda - Handball Club Zlín                                 38:18 (19:11)
XBA-029 DHK Zora Olomouc - MŠK IUVENTA Michalovce                              24:23 (12:14)
XBA-030 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa                                     23:27 (12:11)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

4. kolo: 08. - 09.10.2022

2A-22 Nesvady - HC DAC Dun. Streda "B"                (so 08.10.2022/18:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady*
2A-23 Bern. Košice - HK Junior Močenok                                                   25:27 (11:11)
2A-24 ŠKP Topoľčany - Handball Zlatná na Ostr.                                         21:23 (7:13)
2A-25 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec                                               31:24 (12:14)
2A-26 ŠKP Bratislava - Bánovce n. Bebr.                                                    33:34 (20:16)
2A-27 Partizánske - HKM Šurany                                                               27:34 (15:18)
2A-28 ŠŠK SLŠ Prešov - Šport. akadémia Trenčín                                       27:22 (15:13)

* - na základe oznámenia klubu HC DAC Dunajská Streda "B" o nenastúpení na stretnutie ŠTK SZH oznamuje všetkým zainteresovaným, že stretnutie DHK-71 Ferplast Nesvady - HC DAC Dunajská Streda "B", ktoré sa malo odohrať dňa 08.10.2022 o 18:00 hod. sa neuskutoční.

 


 

II. LIGA ŽIEN:

2. kolo: 08. - 09.10.2022

4A-04 MŠK Vranov nad Topľou - voľno                                                             ------
4A-05 FHT Košice - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                                          24:28 (11:14)
4A-06 THA Martin - TJ Družstevník Topoľníky                                             23:19 (14:11)

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

4. kolo: 08. - 09.10.2022

7A-22 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                                           28:26 (16:13)
7A-23 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC DAC Dun. Streda                            9:50 (4:26)
7A-24 ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa                                           24:33 (12:16)
7A-25 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - voľno                                                                ------
7A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                                       22:26 (11:9)
7A-27 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce                                          19:44 (9:22)
7A-28 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec                                                36:17 (16:6)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

4. kolo: 08. - 09.10.2022

8A-22 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                                            33:17 (15:9)
8A-23 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC DAC Dun. Streda                           23:22 (11:10)
8A-24 ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa                                            15:39 (6:16)
8A-25 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - voľno                                                                ------
8A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                                      35:28 (17:18)
8A-27 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce                                           4:59 (3:25)
8A-28 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec                                                35:16 (19:9)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

2. kolo: 08. - 09.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohráva sa v nedeľu 16.10.2022 v MŠH)

C19 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "B"                          (o 09:00 hod.)
C20 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                                 (o 10:00 hod.)
C21 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "A"                          (o 11:15 hod.)
C22 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                                 (o 12:15 hod.)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 08.10.2022 v MŠH)

C23 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK - hádzaná Čadca                         25:18 (10:9)
C24 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin                                        25:34 (11:18)
C25 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca                            18:19 (9:8)
C26 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin                                        22:30 (7:15)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 08.10.2022 v ŠH Mesta Žilina, ZŠ V. Javorku /Hečkova 2516/17/)

C27 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin "B"                               (zrušené)
C28 MHK Bytča - THA Martin "A"                                                     (odložené)
C29 MHK Bytča - THA Martin "B"                                                      (zrušené)
C30 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin "A"                               53:4 (26:0)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


3. kolo je na programe cez víkend 15. - 16.10.2022, hostiteľmi kola sú MHK Bytča /1. skupina/ (hrá sa v sobotu 15.10.2022 v ŠH v Bytči), HK Slávia Partizánske /2. skupina/ a THA Martin "A" /3. skupina/.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.