Nachádzaš sa tu:
15 sep 2022, 08:17
Ostatná aktualizácia: 25 sep 2022, 18:03
Prečítané: 904x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 3. kola MOL ligy žien, 2. kola prvej ženskej ligy, 2. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 1. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávky - 3. kolo: streda 14.09.2022

XBA-013 DHK Baník Most - DHC Plzeň                                                          30:21 (16:11)
XBA-017 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa                             25:26 (13:12)


3. kolo: 17.09.2022 (sobota)

XBA-013 DHK Baník Most - DHC Plzeň                                                          30:21 (16:11)
XBA-014 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek                                                   33:23 (17:10)
XBA-015 Házená Kynžvart - Handball Club Zlín                                                41:29 (17:16)
XBA-016 AHT Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce                               28:37 (15:21)
XBA-017 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa                             25:26 (13:12)
XBA-018 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba                                           31:28 (15:12)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

2. kolo: 17. - 18.09.2022

2A-08 HK AS Trenčín - HKM Šurany                                             35:38 (16:17)
2A-09 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove                        24:29 (12:15)
2A-10 Partizánske - HC DAC Dun. Streda "B"                                24:37 (9:18)
2A-11 HK Junior Močenok - Bánovce n. Bebr.                                21:27 (11:17)
2A-12 Bern. Košice - HC Sporta Hlohovec                                        --:-- (--:--)*
2A-13 ŠKP Topoľčany - ŠA Trenčín                                              31:23 (15:10)
2A-14 Nesvady - ŠŠK SLŠ Prešov                                                29:25 (12:10)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 30.10.2022 v Košiciach.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


1. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.10.2022.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

2. kolo: 17. - 18.09.2022

7A-08 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa                     34:24 (19:12)
7A-09 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Bytča                                         27:24 (14:16)
7A-10 ŠKP Bratislava - voľno                                                                     ------
7A-11 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec                                                 --:-- (--:--)*
7A-12 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda                            25:27 (13:17)
7A-13 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov                            20:58 (8:29)
7A-14 HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                      25:32 (15:14)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 30.10.2022 v Košiciach.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

2. kolo: 17. - 18.09.2022

8A-08 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa                    30:29 (14:13)
8A-09 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Bytča                                         16:31 (6:17)
8A-10 ŠKP Bratislava - voľno                                                                     ------
8A-11 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec                                                 --:-- (--:--)*
8A-12 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda                            16:21 (12:11)
8A-13 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov                           32:28 (17:12)
8A-14 HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                      35:23 (18:8)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 30.10.2022 v Košiciach.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 24. - 25.09.2022.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 1. kolo: 17. - 18.09.2022

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (predohrávalo sa vo štvrtok 15.09.2022 v MŠH)

D5 Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                                             10:10 (2:4)
D6 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske                               12:21 (4:8)
D7 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                                      7:23 (5:11)
D8 Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                        18:20 (12:8)


1. kolo: 17. - 18.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 17.09.2022 na ihrisku pri ZŠ)

D1 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"                          10:24 (--:--)
D2 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                          26:10 (--:--)
D3 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                          6:24 (--:--)
D4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                          16:5 (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (predohrávalo sa vo štvrtok 15.09.2022 v MŠH)

D5 Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                                             10:10 (2:4)
D6 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske                               12:21 (4:8)
D7 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                                      7:23 (5:11)
D8 Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                        18:20 (12:8)

3. skupina: MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 18.09.2022 v MŠH)

D9 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"                        22:29 (8:16)
D10 MHáK Martin - THA Martin "B"                                      --:-- (--:--)*
D11 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"                        --:-- (--:--)*
D12 THA Martin "A" - MHáK Martin                                    11:33 (8:18)

* - zápas sa nehral, družstvo mladších žiačok THA Martin "B" nepricestovalo.


D13 ŠKHá Dubnica nad Váhom - voľno

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 7. kolo
nedeľa 04.12.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 17. - 18.12.2022
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.