Nachádzaš sa tu:
13 jún 2015, 07:09
Ostatná aktualizácia: 15 jún 2015, 20:27
Prečítané: 3242x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Po Otvorených majstrovstvách mladších žiačok, ktoré sa skončili minulý víkend a kde obsadili hráčky MHK Bytča skvelé druhé miesto, čaká vrchol sezóny 2014/2015 aj staršie žiačky, ktoré Majstrovstvá SR odohrajú počas tohto víkendu, t.j. od piatka 12. júna do nedele 14. júna 2015 v Michalovciach. Bytčianky raňajším sobotňajším zápasom so Šalou, ktorej podľahli rozdielom desiatich gólov 15:25 (8:15) završili účinkovanie vo svojej základnej A-skupine, kde obsadili posledné štvrté miesto, ich ďalšími súperkami boli vo štvrťfinále hráčky Dunajskej Stredy, ktorú zdolali o päť gólov 22:17 (11:8) a postúpili do semifinále, kde narazili podobne ako v sobotňajšie ráno na hráčky Šale, na ktorú znova nestačili a prehrali o desať gólov 13:23 (6:13) a tak v nedeľu ich súperkami v zápase o konečné tretie miesto bude družstvo domácej Iuventy Michalovce, o majstra SR si to v nedeľu rozdajú Prešov so Šaľou. Záznam z druhého hracieho dňa na turnaji môžete nájsť na: https://www.youtube.com/watch?v=Wz92_sO2lvA.

M-SR 2014/2015 - STARŠIE ŽIAČKY


Dátum konania:
12 - 14. jún 2015 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Chemkostav Aréna, s.r.o., K. Kuzmányho 24, 071 01 Michalovce.

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategória: staršie žiačky

Hrací čas: 2x po 20 minút, prestávka 10 minút.


Účastníci turnaja:

Iuventa Michalovce
BEMACO Prešov
UDHK Nitra
ŠKP Bratislava
MHK Bytča
ŠK Talent Dunajská Streda
HK Slovan Duslo Šaľa
Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou

 

Zaradenie do skupín:

  skupina A     skupina B
1. Iuventa Michalovce   1. UDHK Nitra
2. MHK Bytča   2. Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou
3. BEMACO Prešov   3. ŠKP Bratislava
4. HK Slovan Duslo Šaľa   4. ŠK Talent Dunajská Streda



Časový rozpis a výsledky turnaja:


Sobota 14. jún 2015

08:00 - 08:50 hod.:   č. 9   sk. A   MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa   15:25 (8:15)
09:00 - 09:50 hod.:   č. 10   sk. B   J.S.G. Bánovce nad Bebravou - ŠK Talent Dunajská Streda   11:31 (7:15)
10:00 - 10:50 hod.:   č. 11   sk. A   BEMACO Prešov - Iuventa Michalovce   17:12 (7:6)
11:00 - 11:50 hod.:   č. 12   sk. B   ŠKP Bratislava - UDHK Nitra   21:18 (14:7)


Zápasy:

sk. A: MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa   15:25 (8:15)

Pok. hody: 5/3 - 0, vylúčené: 0 - 0. Rozhodovali: Soláriková a Baranová.

MHK: L. Kubová, N. Chudovská - T. Zubáňová 1, S. Adamčíková 2, N. Augustínová 2, L. Holincová 1, A. Zahumenská 2, M. Burandová 1, Valúchová, I. Bystrická, L. Leštinová 1, A. Krajíčková 3/3, R. Gaňová, Hriceňáková 1. Trénerka: Ľudmila Danišová.

HK Slovan Duslo: Slišková, Kusyová - Kollerová 4, Letková 2, P. Marčeková, Gállová 2, Roszivalová, Ba. Lanczová 6, Blašková, Greštiaková 2, Ševčíková 3, Hrdlicová, Kiššová 6. Trénerka: Žofia Čemanová. Trénerka: Žofia Čemanová. 


sk. B: Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou - ŠK Talent Dunajská Streda    11:31 (7:15) 

Pok. hody: 5/5 - 5/2, vylúčené: 3 - 1. Rozhodovali: Soláriková a Baranová.

Jednota Sokol Gabor: P. Pokorná, A. Bežová - Hergezelová 1, Števanková 3/2, H. Galková, M. Bežová, Chrenková, Žáčiková 3/1, Mášiková, H. Žitňanová, Z. Galková 1, Mináriková 2/2, Paulová 1. Trénerka: Nataša Paulovičová.

ŠK Talent: Rebeka Mészáros - Reszutyik 6, Nagyová 5, Lengyel, Karácsonyová, Almásiová, Bajcsy, Mészárosová 7/1, Vargová 1, Réka Mészáros 7/2, Papik, Zsákovics, Pongrácz 4. Trénerky: Ildikó Mészárosová a Tünde Brunczviková.


sk. A: BEMACO Prešov - Iuventa Michalovce    17:12 (7:6)

Pok. hody: 2/0 - 2/0, vylúčené: 2 - 3. Rozhodovali: Cipov a Klus.

BEMACO: Feščáková, V. Poláková - Janíková, Balogová, Jašová, Kráľová 2, Magdová 1, Belušková 3, Ivanová 1, Dvorščáková, Segľová, Popovcová 3, Lukáčová 3, M. Kakaščíková 4, Gregorcová, Chovanová. Trénerka: Miroslava Kundrátová.

Iuventa: Kondášová, Kováčová - P. Oravcová 3, Tokárová, Pustá 4, Marcinčáková, Duranková 1, Valkovičová, Hrubiaková, Urbanová, Bodnárová 1, Štugnerová, Ferencová, Tušimová 2, Kobová 1, Mažová. Tréner: Henrich Marcinčák.


sk. B: ŠKP Bratislava - UDHK Nitra   21:18 (14:7) 

Pok. hody: 0 - 0, vylúčené: 2 - 1. Rozhodovali: Klus a Cipov.

ŠKP: R. Krajčová, Klementová 1 - Eštoková 3, L. Tomášechová 6, Horváth 2, Petrulová 1, Starcová 1, Lászlóová 1, N. Osvaldová, Guzyová, Turčanová 4, Sisíková, M. Kocaníková 1, Kireth, Jagodić 1, E. Lišková. Trénerka: Mgr. Silvia Priklerová, PhD.

UDHK: Bábanová, Domošová - Ďuranová, Lehocká, Ferraj 4, Bírošová 1, Vinczeová, Nemová, Haščíková 1, Borsuková, Dominková, Caletková 1, Trepáčová 8, Do. Kolářová 3. Trénerka: Mgr. Zlatica Medová.

 

Konečné tabuľky - základné skupiny:

základná skupina A

1.   BEMACO Prešov   3   3 0 0   62:42   + 20   6
2.   HK Slovan Duslo Šaľa   3   2 0 1   65:55   + 10   4
3.   Iuventa Michalovce   3   1 0 2   47:48   - 1   2
4.   MHK Bytča   3   0 0 3   36:65   - 29   0

základná skupina B

1.   ŠK Talent Dunajská Streda   3   2 1 0   79:58   + 21   5
2.   ŠKP Bratislava   3   2 0 1   77:75   + 2   4
3.   UDHK Nitra   3   1 1 1   79:66   + 13   3
4.   J.S.G. Bánovce nad Bebravou   3   0 0 3   43:80   - 37   0


zápasy - do kríža

12:00 - 12:50 hod.:   č. 13   do kríža   BEMACO Prešov - J.S.G. Bánovce nad Bebravou   27:8 (15:2)
13:00 - 13:50 hod.:   č. 14   do kríža   HK Slovan Duslo Šaľa - UDHK Nitra   22:20 (11:11)
14:00 - 14:50 hod.:   č. 15   do kríža   Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava   22:7 (10:4)
15:00 - 15:50 hod.:   č. 16   do kríža   MHK Bytča - ŠK Talent Dunajská Streda   22:17 (11:8)


zápasy:

BEMACO Prešov - Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou    27:8 (15:2)

Pok. hody: 0 - 1/1, vylúčené: 1 - 1. Rozhodovali: Soláriková a Baranová.

BEMACO: Vrábľová, V. Poláková - Janíková 3, Balogová 2, Jašová, Kráľová 1, Magdová 1, Belušková, Matušíková 1, Dvorščáková 7, Segľová 3, Popovcová 4, Lukáčová 5, M. Kakaščíková, Gregorcová, Chovanová. Trénerka: Miroslava Kundrátová.

Jednota Sokol Gabor: P. Pokorná, A. Bežová - Hergezelová 1, Števanková 2, H. Galková 1, M. Bežová 1, Chrenková, Žáčiková, Mášiková 2/1, H. Žitňanová, Z. Galková, Mináriková 1, Paulová. Trénerka: Nataša Paulovičová.


HK Slovan Duslo Šaľa - UDHK Nitra    22:20 (11:11)

Pok. hody: 3/2 - 5/5, vylúčené: 4 - 2. Rozhodovali: Cibere a Richvalský.

HK Slovan Duslo: Slišková, Kusyová - Kollerová 3, Letková, P. Marčeková, Gállová, Roszivalová, Ba. Lanczová 10/2, Blašková, Greštiaková, Ševčíková 5, Hrdlicová, Kiššová 4. Trénerka: Žofia Čemanová.

UDHK: Bábanová, Domošová - Ďuranová, Lehocká, Ferraj 3, Bírošová, Vinczeová, Nemová, Haščíková 2, Borsuková, Dominková, Caletková, Trepáčová 12/5, Do. Kolářová 3. Trénerka: Mgr. Zlatica Medová.


Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava   22:7 (10:4)

Pok. hody: 4/2 - 0, vylúčené: 2 - 3. Rozhodovali: Klus a Cipov.

Iuventa: Kondášová, Kováčová - P. Oravcová 1, Tokárová 1, Pustá 3/1, Marcinčáková 5, Duranková 4/1, Valkovičová 2, Hrubiaková, Urbanová 1, Bodnárová, Štugnerová 2, Ferencová, Tušimová, Kobová 2, Mažová 1. Tréner: Henrich Marcinčák.

ŠKP: R. Krajčová, Klementová - Eštoková, L. Tomášechová 1, Horváth, Petrulová, Starcová, Lászlóová, N. Osvaldová, Guzyová 1, Turčanová, Sisíková, M. Kocaníková, Kireth, Jagodić 4, E. Lišková 1. Trénerka: Mgr. Silvia Priklerová, PhD.


MHK Bytča - ŠK Talent Dunajská Streda    22:17 (11:8)

Pok. hody: 4/4 - 5/4, vylúčené: 5 - 1. Rozhodovali: Soláriková a Baranová.

MHK: L. Kubová, N. Chudovská - T. Zubáňová, S. Adamčíková 4, N. Augustínová, L. Holincová 3, A. Zahumenská 6, M. Burandová, Valúchová, I. Bystrická, L. Leštinová, A. Krajíčková 5/4, R. Gaňová, Hriceňáková 4. Trénerka: Ľudmila Danišová.

ŠK Talent: Rebeka Mészáros - Reszutyik, Nagyová, Lengyel 3, Karácsonyová, Almásiová, Bajcsy, Mészárosová 4, Vargová, Réka Mészáros 10/4, Papik, Zsákovics, Pongrácz. Trénerky: Ildikó Mészárosová a Tünde Brunczviková.

 

zápasy - 5/8

16:00 - 16:50 hod.:   č. 17   5/8   J.S.G. Bánovce nad Bebravou - ŠKP Bratislava   11:29 (5:14)
17:00 - 17:50 hod.:   č. 18   5/8   UDHK Nitra - ŠK Talent Dun. Streda   20:15 (7:9)


zápasy:

Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou - ŠKP Bratislava    11:29 (5:14)

Pok. hody: 1/0 - 1/1, vylúčené: 0 - 3. Rozhodovali: Cipov a Klus. 

Jednota Sokol Gabor: P. Pokorná, A. Bežová - Hergezelová, Števanková, H. Galková, M. Bežová 6, Chrenková, Žáčiková, Mášiková 2, H. Žitňanová, Z. Galková, Mináriková, Paulová 3. Trénerka: Nataša Paulovičová.

ŠKP: R. Krajčová, Klementová - Eštoková 1, L. Tomášechová 7, Horváth 3, Petrulová 3, Starcová 1, Lászlóová 1/1, N. Osvaldová, Guzyová 5, Turčanová 2, Sisíková, M. Kocaníková 1, Kireth, Jagodić 2, E. Lišková 1. Trénerka: Mgr. Silvia Priklerová, PhD.


UDHK Nitra - ŠK Talent Dunajská Streda    20:15 (7:9)

Pok. hody: 2/2 - 3/3, vylúčené: 3 - 1. Rozhodovali: Cibere a Richvalský.

UDHK: Bábanová, Domošová - Ďuranová, Lehocká 1, Ferraj 6, Bírošová, Vinczeová, Nemová, Haščíková 1, Borsuková, Dominková, Caletková, Trepáčová 8/2, Do. Kolářová 4. Trénerka: Mgr. Zlatica Medová.

ŠK Talent: Rebeka Mészáros - Reszutyik 3/3, Nagyová, Lengyel 6, Karácsonyová, Almásiová 1, Bajcsy, Mészárosová 3, Vargová 1, Réka Mészáros, Papik 1, Zsákovics, Pongrácz. Trénerky: Ildikó Mészárosová a Tünde Brunczviková.


semifinále

18:00 - 18:50 hod.:   č. 19   semifinále   BEMACO PREŠOV - Iuventa Michalovce   18:16 (12:11)
19:00 - 19:50 hod.:   č. 20   semifinále   HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA - MHK Bytča   23:13 (13:6)


zápasy:

BEMACO PREŠOV - Iuventa Michalovce      18:16 (12:11) 

Pok. hody: 0 - 3/3, vylúčené: 3 - 2. Rozhodovali: Cipov a Klus.

BEMACO: Feščáková, V. Poláková - Janíková, Balogová, Jašová, Kráľová, Magdová 1, Belušková 1, Matušíková, Dvorščáková, Segľová, Popovcová 6, Lukáčová 4, M. Kakaščíková 3, Gregorcová, Chovanová 3. Trénerka: Miroslava Kundrátová.

Iuventa: Kondášová, Kováčová - P. Oravcová 4, Tokárová, Pustá 5/1, Marcinčáková 2/1, Duranková, Valkovičová 1/1, Hrubiaková, Urbanová, Bodnárová 1, Štugnerová, Ferencová, Tušimová 2, Kobová 1, Mažová. Tréner: Henrich Marcinčák.


HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA - MHK Bytča      23:13 (13:6)

Pok. hody: 2/2 - 6/4, vylúčené: 2 - 2. Rozhodovali: Cibere a Richvalský.

HK Slovan Duslo: Slišková, Kusyová - Kollerová 5, Letková, P. Marčeková, Gállová 1, Roszivalová, Ba. Lanczová 6/2, Blašková, Greštiaková 1, Ševčíková 6, Hrdlicová, Kiššová 4. Trénerka: Žofia Čemanová.

MHK: L. Kubová, N. Chudovská - T. Zubáňová, S. Adamčíková 1, N. Augustínová, L. Holincová 1, A. Zahumenská 3/2, M. Burandová, Valúchová, I. Bystrická, L. Leštinová, A. Krajíčková 3/2, R. Gaňová 1, Hriceňáková 4. Trénerka: Ľudmila Danišová.



Nedeľa 14. jún 2015

08:00 - 08:50 hod.:   č. 21   o 7. miesto   J.S.G. Bánovce n. Bebr. - ŠK TALENT DUN. STREDA   8:26 (3:15)
09:00 - 09:50 hod.:   č. 22   o 5. miesto   ŠKP Bratislava - UDHK NITRA   14:23 (6:10)
10:00 - 10:50 hod.:   č. 23   o 3. miesto   IUVENTA MICHALOVCE - MHK Bytča   14:9 (7:5)
11:00 - 11:50 hod.:   č. 24   o 1. miesto   BEMACO Prešov - HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA   16:16 (8:10)*

* 0:3 po 7m hodoch, Šaľa vyhrala 16:19 (8:10).

 

o 12:45 hodine
- ukončenie turnaja nástupom, vyhlásenie výsledkov M-SR

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 167 kB)



Fotogaléria - M-SR 2014/15 - stžky - zákl. sk. A: BEMACO Prešov - Iuventa Michalovce, Michalovce 13.06.2015


Fotogaléria - M-SR 2014/15 - stžky - zákl. sk. B: Bánovce nad Bebravou - Dun. Streda, Michalovce 13.06.2015


Fotogaléria - M-SR 2014/15 - stžky - štvrťfinále: Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava, Michalovce 13.06.2015

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.