Nachádzaš sa tu:
08 jún 2015, 18:39
Ostatná aktualizácia: 14 jún 2015, 07:37
Prečítané: 1924x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Po uplynulom víkende počas ktorého sa mladšie žiačky MHK Bytča zúčastnili 1. ročníka Otvorených majstrovstiev SR, na ktorých si mladé Bytčianky vybojovali krásne strieborné druhé miesto čaká vrchol sezóny aj ich staršie kolegyne, ktoré počas nadchádzajúceho víkendu, t.j. od 12. do 14. júna 2015 zabojujú o titul majsteriek SR v metropole Zemplína v Michalovciach. O majstrovský titul v sezóne 2014/2015 zabojujú v miestnej Chemkostav Aréne družstvá ako: BEMACO Prešov, UDHK Nitra, ŠKP Bratislava, MHK Bytča, ŠK Talent Dunajská Streda, HK Slovan Duslo Šaľa, Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou a usporiadateľská domáca Iuventa Michalovce. 

M-SR 2014/2015 - STARŠIE ŽIAČKY


Dátum konania:
12 - 14. jún 2015 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Chemkostav Aréna, s.r.o., K. Kuzmányho 24, 071 01 Michalovce.

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategória: staršie žiačky

Hrací čas: 2x po 20 minút, prestávka 10 minút.


Účastníci turnaja:

Iuventa Michalovce
BEMACO Prešov
UDHK Nitra
ŠKP Bratislava
MHK Bytča
ŠK Talent Dunajská Streda
HK Slovan Duslo Šaľa
Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou

 

Zaradenie do skupín:

  skupina A   skupina B
1. ?? 1. ??
2. ?? 2. ??
3. ?? 3. ??
4. ?? 4. ??

- žrebovanie sa uskutoční priamo v dejisku majstrovstiev.


Časový rozpis turnaja:


Piatok 12. jún 2015

o 10:00 hodine - technická porada vedúcich družstiev, žrebovanie
o 10:30 hodine - slávnostné otvorenie turnaja v športovej výstroji

 

11:00 - 11:50 hod.:
  č. 1   skupina A   1 - 4      
12:00 - 12:50 hod.:
  č. 2   skupina B   1 - 4      
13:00 - 13:50 hod.:
  č. 3   skupina A   2 - 3      
14:00 - 14:50 hod.:
  č. 4   skupina B   2 - 3      
15:00 - 15:50 hod.:
  č. 5   skupina A   4 - 3      
16:00 - 16:50 hod.:
  č. 6   skupina B   4 - 3      
17:00 - 17:50 hod.:   č. 7   skupina A   1 - 2      
18:00 - 18:50 hod.:   č. 8   skupina B   1 - 2      


Sobota 14. jún 2015

08:00 - 08:50 hod.:   č. 9   skupina A   2 - 4      
09:00 - 09:50 hod.:   č. 10   skupina B   2 - 4      
10:00 - 10:50 hod.:   č. 11   skupina A   3 - 1      
11:00 - 11:50 hod.:   č. 12   skupina B   3 - 1      
12:00 - 12:50 hod.:   č. 13   zápasy do kríža   A1 - B4      
13:00 - 13:50 hod.:   č. 14   zápasy do kríža   A2 - B3      
14:00 - 14:50 hod.:   č. 15   zápasy do kríža   A3 - B2      
15:00 - 15:50 hod.:   č. 16   zápasy do kríža   A4 - B1      
16:00 - 16:50 hod.:   č. 17   5/8   PA1-B4 - PA3-B2      
17:00 - 17:50 hod.:   č. 18   5/8   PA2-B3 - PA4-B1      
18:00 - 18:50 hod.:   č. 19   semifinále   VA1-B4 - VA3-B2      
19:00 - 19:50 hod.:   č. 20   semifinále   VA2-B3 - VA4-B1      

 

Nedeľa 14. jún 2015

08:00 - 08:50 hod.:   č. 21   o 7. miesto   ? - ?      
09:10 - 10:00 hod.:   č. 22   o 5. miesto   ?   ?      
10:20 - 11:10 hod.:   č. 23   o 3. miesto   ? - ?      
11:30 - 12:20 hod.:   č. 24   o 1. miesto   ?   ?      

 

o 12:30 hodine
- ukončenie turnaja nástupom, vyhlásenie výsledkov M-SR

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 167 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.