Nachádzaš sa tu:
16 júl 2022, 14:11
Ostatná aktualizácia: 29 júl 2022, 18:12
Prečítané: 379x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie súťaže 1. ligy žien v sezóne 2022/2023. Sezóna začína prvým kolom cez víkend 10. - 11. septembra 2022.


1. liga ŽENY:


Jesenná časť

1. kolo: 10. - 11.09.2022

2A-01 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske
2A-02 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-03 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Bratislava
2A-04 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Topoľčany
2A-05 Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín
2A-06 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC Sporta Hlohovec
2A-07 HKM Šurany - HK Junior Močenok


2. kolo: 17. - 18.09.2022

2A-08 HK AS Trenčín - HKM Šurany
2A-09 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove
2A-10 HK Slávia Partizánske - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-11 HK Junior Močenok - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-12 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HC Sporta Hlohovec
2A-13 ŠKP Topoľčany - Športová akadémia Trenčín
2A-14 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠŠK SLŠ Prešov


3. kolo: 24. - 25.09.2022

2A-15 HC Sporta Hlohovec - HK Junior Močenok
2A-16 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín
2A-17 Športová akadémia Trenčín - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-18 Handball Zlatná na Ostrove - HK Slávia Partizánske
2A-19 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Topoľčany
2A-20 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-21 HKM Šurany - ŠKP Bratislava


4. kolo: 08. - 09.10.2022

2A-22 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-23 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Junior Močenok
2A-24 ŠKP Topoľčany - Handball Zlatná na Ostrove
2A-25 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec
2A-26 ŠKP Bratislava - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-27 HK Slávia Partizánske - HKM Šurany
2A-28 ŠŠK SLŠ Prešov - Športová akadémia Trenčín


5. kolo: 15. - 16.10.2022

2A-29 Športová akadémia Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-30 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava
2A-31 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske
2A-32 Handball Zlatná na Ostrove - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-33 HK Junior Močenok - HK AS Trenčín
2A-34 HKM Šurany - ŠKP Topoľčany
2A-35 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠŠK SLŠ Prešov


6. kolo: 22. - 23.10.2022

2A-36 ŠŠK SLŠ Prešov - Handball Zlatná na Ostrove
2A-37 HK Slávia Partizánske - HC Sporta Hlohovec
2A-38 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HKM Šurany
2A-39 ŠKP Topoľčany - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-40 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK AS Trenčín
2A-41 Športová akadémia Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-42 ŠKP Bratislava - HK Junior Močenok


7. kolo: 29. - 30.10.2022

2A-43 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-44 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Topoľčany
2A-45 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava
2A-46 HK Junior Močenok - HK Slávia Partizánske
2A-47 Handball Zlatná na Ostrove - Športová akadémia Trenčín
2A-48 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-49 HKM Šurany - ŠŠK SLŠ Prešov


8. kolo: 12. - 13.11.2022

2A-50 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠKP Bratislava
2A-51 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín
2A-52 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-53 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HC Sporta Hlohovec
2A-54 HC DAC Dunajská Streda "B" - Handball Zlatná na Ostrove
2A-55 ŠKP Topoľčany - HK Junior Močenok
2A-56 Športová akadémia Trenčín - HKM Šurany


9. kolo: 19. - 20.11.2022

2A-57 HK Junior Močenok - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-58 HKM Šurany - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-59 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín
2A-60 ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske
2A-61 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-62 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-63 HK AS Trenčín - ŠKP Topoľčany


10. kolo: 26. - 27.11.2022

2A-64 ŠKP Topoľčany - ŠKP Bratislava
2A-65 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-66 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Slávia Partizánske
2A-67 Športová akadémia Trenčín - HC Sporta Hlohovec
2A-68 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Junior Močenok
2A-69 Handball Zlatná na Ostrove - HKM Šurany
2A-70 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK AS Trenčín


11. kolo: 03. - 04.12.2022

2A-71 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Handball Zlatná na Ostrove
2A-72 HKM Šurany - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-73 ŠKP Bratislava - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-74 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-75 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-76 HK Junior Močenok - Športová akadémia Trenčín
2A-77 HK Slávia Partizánske - ŠKP Topoľčany


12. kolo: 10. - 11.12.2022

2A-78 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava
2A-79 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠKP Topoľčany
2A-80 HKM Šurany - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-81 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Junior Močenok
2A-82 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK Slávia Partizánske
2A-83 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín
2A-84 Handball Zlatná na Ostrove - HC Sporta Hlohovec


13. kolo: 17. - 18.12.2022

2A-85 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-86 ŠKP Topoľčany - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-87 ŠKP Bratislava - Športová akadémia Trenčín
2A-88 HK Junior Močenok - Handball Zlatná na Ostrove
2A-89 HC Sporta Hlohovec - HKM Šurany
2A-90 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-91 HK Slávia Partizánske - ŠŠK SLŠ Prešov



Jarná časť:

14. kolo: 04. - 05.02.2023

2A-92 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-93 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín
2A-94 ŠKP Topoľčany - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-95 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-96 HC Sporta Hlohovec - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-97 HK Junior Močenok - HKM Šurany
2A-98 HK AS Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove


15. kolo: 11. - 12.02.2023

2A-99 Športová akadémia Trenčín - ŠKP Topoľčany
2A-100 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava
2A-101 ŠŠK SLŠ Prešov - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-102 HKM Šurany - HK AS Trenčín
2A-103 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-104 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Junior Močenok
2A-105 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slávia Partizánske


16. kolo: 18. - 19.02.2023

2A-106 DHK - 71 Ferplast Nesvady - Športová akadémia Trenčín
2A-107 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-108 ŠKP Bratislava - HKM Šurany
2A-109 HK Junior Močenok - HC Sporta Hlohovec
2A-110 HK Slávia Partizánske - Handball Zlatná na Ostrove
2A-111 ŠKP Topoľčany - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-112 HK AS Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


17. kolo: 25. - 26.02.2023

2A-113 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKP Bratislava
2A-114 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Topoľčany
2A-115 HK Junior Močenok - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-116 HC Sporta Hlohovec - HK AS Trenčín
2A-117 HKM Šurany - HK Slávia Partizánske
2A-118 Športová akadémia Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-119 HC DAC Dunajská Streda "B" - DHK - 71 Ferplast Nesvady


18. kolo: 11. - 12.03.2023

2A-120 ŠKP Topoľčany - HKM Šurany
2A-121 HK AS Trenčín - HK Junior Močenok
2A-122 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-123 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - Športová akadémia Trenčín
2A-124 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-125 DHK - 71 Ferplast Nesvady - Handball Zlatná na Ostrove
2A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec


19. kolo: 18. - 19.03.2023

2A-127 HC DAC Dunajská Streda "B" - Športová akadémia Trenčín
2A-128 HK Junior Močenok - ŠKP Bratislava
2A-129 HC Sporta Hlohovec - HK Slávia Partizánske
2A-130 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKP Topoľčany
2A-131 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-132 HK AS Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-133 HKM Šurany - DHK - 71 Ferplast Nesvady


20. kolo: 25. - 26.03.2023

2A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany
2A-135 ŠKP Topoľčany - HC Sporta Hlohovec
2A-136 SŠK Bernolákova 16 Košice - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-137 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
2A-138 Športová akadémia Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove
2A-139 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-140 HK Slávia Partizánske - HK Junior Močenok


21. kolo: 01. - 02.04.2023

2A-141 HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske
2A-142 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-143 HK Junior Močenok - ŠKP Topoľčany
2A-144 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-145 HC Sporta Hlohovec - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-146 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-147 HKM Šurany - Športová akadémia Trenčín


22. kolo: 15. - 16.04.2023

2A-148 HC DAC Dunajská Streda "B" - HKM Šurany
2A-149 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - Handball Zlatná na Ostrove
2A-150 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-151 ŠKP Topoľčany - HK AS Trenčín
2A-152 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec
2A-153 HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava
2A-154 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK Junior Močenok


23. kolo: 22. - 23.04.2023

2A-155 HK Slávia Partizánske - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-156 HC Sporta Hlohovec - Športová akadémia Trenčín
2A-157 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-158 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-159 HKM Šurany - Handball Zlatná na Ostrove
2A-160 ŠKP Bratislava - ŠKP Topoľčany
2A-161 HK AS Trenčín - DHK - 71 Ferplast Nesvady


24. kolo: 29. - 30.04.2023

2A-162 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HKM Šurany
2A-163 HC DAC Dunajská Streda "B" - HC Sporta Hlohovec Bratislava
2A-164 Športová akadémia Trenčín - HK Junior Močenok
2A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín
2A-166 ŠKP Topoľčany - HK Slávia Partizánske
2A-167 Handball Zlatná na Ostrove - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-168 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠKP Bratislava


25. kolo: 06. - 07.05.2023

2A-169 HK AS Trenčín - Športová akadémia Trenčín
2A-170 ŠKP Topoľčany - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-171 HK Junior Močenok - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-172 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HKM Šurany
2A-173 HK Slávia Partizánske - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-174 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-175 HC Sporta Hlohovec - Handball Zlatná na Ostrove


26. kolo: 13. - 14.05.2023

2A-176 Handball Zlatná na Ostrove - HK Junior Močenok
2A-177 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠKP Topoľčany
2A-178 HKM Šurany - HC Sporta Hlohovec
2A-179 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-180 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK AS Trenčín
2A-181 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slávia Partizánske
2A-182 Športová akadémia Trenčín - ŠKP Bratislava

 


Dokument na stiahnutie:

(.docx, 40,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 4. kolo
sobota 08.10.2022 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 4. kolo

sobota 08.10.2022 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
sobota 08.10.2022 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA
3. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 2. kolo
nedeľa 02.10.2022 od 13:30 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2022/2023 v príprave.