Nachádzaš sa tu:
16 júl 2022, 14:10
Ostatná aktualizácia: 01 sep 2022, 13:47
Prečítané: 279x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie MOL Ligy žien v sezóne 2022/2023. Sezóna začína prvým kolom cez víkend 3. septembra 2022.


MOL Liga žien:


Jesenná časť

1. kolo: 03. - 04.09.2022

XBA-001 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň
XBA-002 DHK Baník Most - Handball Club Zlín
XBA-003 DHC Slavia Praha - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-004 Házená Kynžvart - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-005 AHT HC Tatran Stupava - DHC Sokol Poruba
XBA-006 HC DAC Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc


2. kolo: 10. - 11.09.2022

XBA-007 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
XBA-008 DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda
XBA-009 HK Slovan Duslo Šaľa - AHT HC Tatran Stupava
XBA-010 MŠK IUVENTA Michalovce - Házená Kynžvart
XBA-011 Handball Club Zlín - DHC Slavia Praha
XBA-012 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most


3. kolo: 17.09.2022 (sobota)

XBA-013 DHK Baník Most - DHC Plzeň
XBA-014 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek
XBA-015 Házená Kynžvart - Handball Club Zlín
XBA-016 AHT Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-017 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-018 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba


4. kolo: 24. - 25.09.2022

XBA-019 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba
XBA-020 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc
XBA-021 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda
XBA-022 Handball Club Zlín - AHT HC Tatran Stupava
XBA-023 TJ Sokol Písek - Házená Kynžvart
XBA-024 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha


5. kolo: 08.10.2022 (sobota)

XBA-025 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
XBA-026 Házená Kynžvart - DHK Baník Most
XBA-027 AHT HC Tatran Stupava - TJ Sokol Písek
XBA-028 HC DAC Dunajská Streda - Handball Club Zlín
XBA-029 DHK Zora Olomouc - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-030 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa


6. kolo: 15. - 16.10.2022

XBA-031 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-032 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba
XBA-033 Handball Club Zlín - DHK Zora Olomouc
XBA-034 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda
XBA-035 DHK Baník Most - AHT HC Tatran Stupava
XBA-036 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart


7. kolo: 22.10.2022 (sobota)

XBA-037 Házená Kynžvart - DHC Plzeň
XBA-038 AHT HC Tatran Stupava - DHC Slavia Praha
XBA-039 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most
XBA-040 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek
XBA-041 DHC Sokol Poruba - Handball Club Zlín
XBA-042 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce


8. kolo: 19. - 20.11.2022

XBA-043 DHC Plzeň - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-044 Handball Club Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-045 TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba
XBA-046 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
XBA-047 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda
XBA-048 Házená Kynžvart - AHT HC Tatran Stupava


9. kolo: 26.11.2022 (sobota)

XBA-049 AHT HC Tatran Stupava - DHC Plzeň
XBA-050 HC DAC Dunajská Streda - Házená Kynžvart
XBA-051 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
XBA-052 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most
XBA-053 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek
XBA-054 MŠK IUVENTA Michalovce - Handball Club Zlín


10. kolo: 03.12.2022 (sobota)

XBA-055 DHC Plzeň - Handball Club Zlín
XBA-056 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-057 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-058 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba
XBA-059 Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc
XBA-060 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda


11. kolo: 10. - 11.12.2022

XBA-061 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň
XBA-062 DHK Zora Olomouc - AHT HC Tatran Stupava
XBA-063 DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart
XBA-064 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha
XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most
XBA-066 Handball Club Zlín - TJ Sokol Písek



Jarná časť:

12. kolo: 14. - 15.01.2023

XBA-067 DHC Plzeň - TJ Sokol Písek
XBA-068 Handball Club Zlín - HK Baník Most
XBA-069 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha
XBA-070 HK Slovan Duslo Šaľa - Házená Kynžvart
XBA-071 DHC Sokol Poruba - AHT HC Tatran Stupava
XBA-072 DHK Zora Olomouc - HC DAC Dunajská Streda


13. kolo: 21.01.2023 (sobota)

XBA-073 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň
XBA-074 HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba
XBA-075 AHT HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-076 Házená Kynžvart - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-077 DHC Slavia Praha - Handball Club Zlín
XBA-078 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek


14. kolo: 28. - 29.01.2023

XBA-079 DHC Plzeň - DHK Baník Most
XBA-080 TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha
XBA-081 Handball Club Zlín - Házená Kynžvart
XBA-082 MŠK IUVENTA Michalovce - AHT Tatran Stupava
XBA-083 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda
XBA-084 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc


15. kolo: 04.02.2023 (sobota)

XBA-085 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň
XBA-086 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-087 HC DAC Dunajská Streda - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-088 AHT HC Tatran Stupava - Handball Club Zlín
XBA-089 Házená Kynžvart - TJ Sokol Písek
XBA-090 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most


16. kolo: 11. - 12.02.2023

XBA-091 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha
XBA-092 DHK Baník Most - Házená Kynžvart
XBA-093 TJ Sokol Písek - AHT HC Tatran Stupava
XBA-094 Handball Club Zlín - HC DAC Dunajská Streda
XBA-095 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc
XBA-096 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba


17. kolo: 18.02.2023 (sobota)

XBA-097 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň
XBA-098 DHC Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce
XBA-099 DHK Zora Olomouc - Handball Club Zlín
XBA-100 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek
XBA-101 AHT HC Tatran Stupava - DHK Baník Most
XBA-102 Házená Kynžvart - DHC Slavia Praha


18. kolo: 25. - 26.02.2023

XBA-103 DHC Plzeň - Házená Kynžvart
XBA-104 DHC Slavia Praha - AHT HC Tatran Stupava
XBA-105 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda
XBA-106 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
XBA-107 Handball Club Zlín - DHC Sokol Poruba
XBA-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa


19. kolo: 11.03.2023 (sobota)

XBA-109 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň
XBA-110 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball Club Zlín
XBA-111 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek
XBA-112 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
XBA-113 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha
XBA-114 AHT HC Tatran Stupava - Házená Kynžvart


20. kolo: 25. - 26.03.2023

XBA-115 DHC Plzeň - AHT HC Tatran Stupava
XBA-116 Házená Kynžvart - HC DAC Dunajská Streda
XBA-117 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
XBA-118 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba
XBA-119 TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-120 Handball Club Zlín - MŠK IUVENTA Michalovce


21. kolo: 15. - 16.04.2022

XBA-121 Handball Club Zlín - DHC Plzeň
XBA-122 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek
XBA-123 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most
XBA-124 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha
XBA-125 DHK Zora Olomouc - Házená Kynžvart
XBA-126 HC DAC Dunajská Streda - AHT HC Tatran Stupava


22. kolo: 22.04.2023 (sobota)

XBA-061 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň
XBA-062 DHK Zora Olomouc - AHT HC Tatran Stupava
XBA-063 DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart
XBA-064 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha
XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most
XBA-066 Handball Club Zlín - TJ Sokol Písek

 


Dokument na stiahnutie:

(.docx, 25,3 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 4. kolo
sobota 08.10.2022 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 4. kolo

sobota 08.10.2022 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
sobota 08.10.2022 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA
3. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 2. kolo
nedeľa 02.10.2022 od 13:30 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2022/2023 v príprave.