Nachádzaš sa tu:
04 júl 2022, 20:14
Ostatná aktualizácia: 19 júl 2022, 13:51
Prečítané: 1660x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame aktuálny zoznam prihlásených družstiev do krajských súťaží Žilinského a Trenčianskeho kraja (KZHá Trenčín + Žilina) v sezóne 2022/2023. Stav je k 4.7.2022.

PRIHLÁSENÉ DRUŽSTVÁ DO SÚŤAŽÍ KZHá TN + ZA - SEZÓNA 2022/2023

dievčenská zložka

    Staršie žiačky:
  Mladšie žiačky:   Minihádzaná:
1.   HK AS Trenčín "A"   HK AS Trenčín "A"   HK AS Trenčín "A"
2.   HK AS Trenčín "B"   HK AS Trenčín "B"
  HK AS Trenčín "B"
3.   HK Sokol Bánovce nad Bebravou   HK Sokol Bánovce nad Bebravou   HK AS Trenčín "C"
4.   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   HK Sokol Bánovce nad Bebravou "A"
5.   HK Slávia Partizánske   HK Slávia Partizánske   HK Sokol Bánovce nad Bebravou "B"
6.   Športová akadémia Trenčín   Športová akadémia Trenčín
  TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom "A"
7.   MHK Bytča
  MHK Bytča   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom "B"
8.   Slovan Malá Fatra - HK Žilina   Slovan Malá Fatra - HK Žilina   HK Slávia Partizánske "A"
9.   MŠK - hádzaná Čadca   MŠK - hádzaná Čadca   HK Slávia Partizánske "B"
10.   MHáK Martin   ŠKHá Dubnica nad Váhom   Športová akadémia Trenčín "A"
11.   THA Martin   MHáK Martin   Športová akadémia Trenčín "B"
12.   -   THA Martin   Športová akadémia Trenčín "C"
13.   -   -   Športová akadémia Trenčín "D"
14.   -   -   MHK Bytča
15.   -   -   Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A"
16.   -   -   Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B"
17.   -   -   MŠK - hádzaná Čadca
18.   -   -   ŠKHá Dubnica nad Váhom "A"
19.   -   -   ŠKHá Dubnica nad Váhom "B"
20.   -   -   MHáK Martin
21.   -   -   THA Martin
22.   -   -   -
23.   -   -   -
24.   -   -   -
25.   -   -   -

stav k 4.7.2022



 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.