Nachádzaš sa tu:
29 jún 2022, 18:18
Ostatná aktualizácia: 04 júl 2022, 20:52
Prečítané: 479x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame aktuálny zoznam prihlásených družstiev súťaží SZH v sezóne 2022/2023. Stav je k 29.6.2022.

 

PRIHLÁSENÉ DRUŽSTVÁ DO SÚŤAŽÍ SZH - SEZÓNA 2022/2023


MOL Liga (12 družstiev), 1. liga žien (14 družstiev), 2. liga žien (6 družstiev)

  MOL Liga:       1. liga Ženy:       2. liga Ženy
1. HK Slovan Duslo Šaľa   1.   DHK - 71 Ferplast Nesvady   1.   TJ Družstevník Topoľníky
2. HC DAC Dunajská Streda   2.   HKM Šurany   2.   HKŽ Nové Zámky
3. MŠK IUVENTA Michalovce   3.   ŠŠK Bernolákova Košice   3.   ŠKH Agrokarpaty Pezinok
4. AHT HC Tatran Stupava   4.   HK Sokol Bánovce nad Bebravou   4.   Lokomotíva Vrútky (THA Martin)
5. DHK Zora Olomouc   5.   ŠKP Topoľčany   5.   FHT Košice
6. Házená Kynžvart   6.   HK Junior Močenok   6.   MŠK Vranov nad Topľou
7. TJ Sokol Písek   7.   HC Sporta Hlohovec   7.   -
8. DHC Plzeň z.s.   8.   ŠKP Bratislava   8.   -
9. DHK Baník Most   9.   HK Slávia Partizánske   9.   -
10. DHC Slavia Praha z.s.   10.   Handball Zlatná na Ostrove   10.   -
11. DHC Sokol Poruba   11.   ŠŠK SLŠ Prešov   11.   -
12. Handball club Zlín, z.s.   12.   HC DAC Dunajská Streda "B"   12.   -
13. -   13.   Športová akadémia Trenčín   13.   -
14. -   14.   HK AS Trenčín   14.   -
15. -   15.   -   15.   -

stav k 29.6.2022.


1. liga Staršie dorastenky, 1. liga Mladšie dorastenky (14 družstiev)

    1. liga Staršie dorastenky, 1. liga Mladšie dorastenky
1.   HK Slovan Duslo Šaľa
2.   HK AS Trenčín
3.   FHT Košice
4.   HC Sporta Hlohovec
5.   ŠKP Bratislava
6.   HC Tatran Stupava
7.   THA Martin
8.   ŠŠK SLŠ Prešov
9.   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
10.   HC DAC Dunajská Streda
11.   Handball Zlatná na Ostrove
12.   MŠK IUVENTA Michalovce
13.   MHK Bytča/Slovan Malá Fatra - HK Žilina
14.   ŠK ZEMPLÍN Trebišov
15.   -

stav k 29.6.2022.

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 59,9 kB)

(.xlsx, 20,7 kB)

(.xlsx, 20,7 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 4. kolo
sobota 08.10.2022 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 4. kolo

sobota 08.10.2022 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
sobota 08.10.2022 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA
3. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 2. kolo
nedeľa 02.10.2022 od 13:30 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2022/2023 v príprave.