Nachádzaš sa tu:
05 jún 2015, 17:15
Ostatná aktualizácia: 09 jún 2015, 18:10
Prečítané: 2193x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 5. júna do nedele 7. júna 2015 sa mladšie žiačky a minižiačky MHK Bytča predstavia na 1. ročníku Otvorených majstrovstiev SR mladšieho žiactva, ktoré sa uskutočnia v Bratislave, Modre a Malackách, organizátorom turnaja je okrem Slovenského zväzu hádzanej Bratislavský samosprávny kraj a Bratislavský krajský zväz hádzanej. Mladšie žiačky Bytče boli zaradené do základnej skupiny C, ktorá sa bude hrať v Športovej hale Dom Športu, kde si v prvý deň pripísali na konto výhru nad ŠKP Bratislava v pomere 10:8 (5:5), poslednými piatkovými súperkami Bytčaniek boli žiačky Slovanu Modra, ktoré zdolali jednoznačne 16:2, druhý hrací deň a to v sobotu si zmerajú sily so žiačkami Dunajskej Stredy II (ŠG DAC) a Prešova, ostatné zápasy už Bytčianky odohrajú podľa ich umiestnenia v základnej skupine, ďalšou kategóriou v ktorom má zastúpenie MHK Bytča je kategória minižiakov/minižiačok (zmiešané družstvá), v prvý deň sa im darilo na turnaji zatiaľ striedavo, keď si pripísali na svoje konto dve výhry a dve prehry, počas dvoch ďalších hracích dňoch si ešte hráčky Bytče zmerajú sily s Dunajskou Stredou II (ŠK Talent), Partizánskym II, Piccardom Senec, ŠKP Bratislava, Ivankou pri Dunaji, Dunajskou Stredou I (ŠK Talent) a Partizánskym I.     

OTVORENÉ MSR 2015 MLADŠIEHO ŽIACTVA:


Dátum konania:
05. jún - 07. jún 2015 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

HANT ARÉNA Športová hala Pasienky, Trnavská cesta 29, 832 84 Bratislava - Nové Mesto
Športová hala Lekárskej fakulty, Staré Grunty 36, 841 04 Bratislava
Športová hala Dom Športu, Junácka 6, 832 80 Bratislava
Športová a atletická hala Elán, Bajkalská 9, 831 04 Bratislava
Športová hala Základnej školy Ľ. Štúra v Modre, Komenského 1/A, 900 01 Modra
Športová hala Malina, AD HOC Malacky, Sasinkova č. 2, 901 01 Malacky

Usporiadateľ: Slovenský zväz hádzanej, Bratislavský samosprávny kraj a Bratislavský krajský zväz hádzanej

Kategórie:

A - hádzaná - chlapci - narodení 1.1. 2002 - 31.12. 2003
B - hádzaná - dievčatá - narodené 1.1. 2002 - 31.12. 2003
C - minihádzaná - chlapci a dievčatá - narodení 1.1. 2004 a mladší (4+1)

Hracie časy:

mladšie žiačky - 2x po 15 minút s 2-minútovou prestávkou
minižiaci/minižiačky (minihádzaná) - 2x po 10 minút



Účastníci turnaja:


mladšie žiačky - sk. C (ŠH Dom Športu):

1. ŠG DAC Dunajská Streda II
2. HáO TJ Slovan Modra
3. ŠKP Bratislava
4. MHK Bytča (SR)
5. BEMACO Prešov

ostatné skupiny:

sk. A (ŠH Malina, Malacky): 1. ŠK Talent Dunajská Streda, 2. HK Štart Trenčín, 3. FHT Drábova Košice, 4. HKM Chirana Medical Šurany, 5. TJ Strojár Malacky.

sk. B (ŠH Dom Športu a Lek. fakulta): 1. ŠG DAC Dunajská Streda I, 2. HC Zlín (ČR), 3. Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou, 4. MŠK Vranov nad Topľou, 5. HC Tatran Stupava.     


minižiaci/minižiačky (ŠH Elán):

1. ŠKP Bratislava I
2. ŠKP Bratislava II
3. HK Ivanka pri Dunaji
4. HK Piccard Senec
5. ŠK Talent Dunajská Streda I
6. HK Slávia Partizánske II
7. Handball club Bardejov I
8. MHK Bytča
9. HK Slávia Partizánske I
10. ŠK Talent Dunajská Streda II
11. Handball club Bardejov II
12. TJ Strojár Malacky

 

Program a výsledky turnaja


Piatok 29. máj 2015:


mladšie žiačky

12:45   č. 11   ŠG DAC Dunajská Streda II - HáO TJ Slovan Modra   3:8 (1:3)
14:15   č. 12   ŠKP Bratislava - MHK Bytča   8:10 (5:5)
15:45   č. 13   BEMACO Prešov - ŠG DAC Dunajská Streda II   18:4 (10:3)

16:30 - 16:45 hod. - slávnostné otvorenie turnaja SOHU12 v kategórii mladších žiačok skupina B a C

17:30   č. 14   HáO TJ Slovan Modra - MHK Bytča   2:16 (--:--)
18:15   č. 15   ŠKP Bratislava - BEMACO Prešov   10:10 (5:5)


Tabuľka - základná sk. C - 1. hrací deň:

1. MHK Bytča   2   2 0 0   10:8   + 2   4
2. BEMACO Prešov   2   1 1 0   28:14   + 14   3
3. HáO TJ Slovan Modra   2   1 0 1   10:19   - 9   2
4. ŠKP Bratislava   2   0 1 1   13:18   - 5   1
5. ŠG DAC Dunajská Streda II    2   0 0 2   7:26   - 19   0

 

minižiaci/minižiačky (minihádzaná):

12:00   č. 1   ihrisko 1   ŠKP Bratislava I - ŠKP Bratislava II   23:5
12:00   č. 2   ihrisko 2   HK Ivanka pri Dunaji - HK Piccard Senec   23:19
12:30   č. 3   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - HK Slávia Partizánske II   18:5
12:30   č. 4   ihrisko 2   Handball club Bardejov I - MHK Bytča   7:17
13:00   č. 5   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske I - ŠK Talent Dunajská Streda II   31:14
13:00   č. 6   ihrisko 2   Handball club Bardejov II - TJ Strojár Malacky   10:22

13:30 - 13:15 hod. - slávnostné otvorenie turnaja SOHU12 v kategórii MINI

13:45   č. 7   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda II - Handball club Bardejov I   8:24
13:45   č. 8   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - HK Ivanka pri Dunaji   15:19
14:15   č. 9   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - TJ Strojár Malacky   5:29
14:15   č. 10   ihrisko 2   MHK Bytča - Handball club Bardejov II   9:14
14:45   č. 11   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske II - HK Slávia Partizánske I   3:22
14:45   č. 12   ihrisko 2   HK Piccard Senec - ŠK Talent Dunajská Streda I   17:14
15:15   č. 13   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - ŠKP Bratislava II   32:5
15:15   č. 14   ihrisko 2   TJ Strojár Malacky - MHK Bytča   25:7
15:45   č. 15   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - ŠKP Bratislava I   17:15
15:45   č. 16   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - HK Piccard Senec   21:24
16:15   č. 17   ihrisko 1   Handball club Bardejov I - HK Slávia Partizánske II   10:22
16:15   č. 18   ihrisko 2   Handball club Bardejov II - ŠK Talent Dunajská Streda II   22:25
16:45   č. 19   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - MHK Bytča   8:18
16:45   č. 20   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - HK Slávia Partizánske I   16:18
17:15   č. 21   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - ŠK Talent Dunajská Streda I   23:8
17:15   č. 22   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda II - TJ Strojár Malacky   13:19
17:45   č. 23   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske II - Handball club Bardejov II   9:18
17:45   č. 24   ihrisko 2   HK Piccard Senec - Handball club Bardejov I   34:2


Priebežná (neúplná) tabuľka - 1. hrací deň:

1. TJ Strojár Malacky   4   4 0 0   95:35   + 60   8
2. HK Ivanka pri Dunaji   4   4 0 0   97:47   + 50   8
3. HK Slávia Partizánske I   4   3 0 1   92:57   + 35   6
4. HK Piccard Senec   4   2 0 1   94:60   + 34   6
5. ŠK Talent Dunajská Streda I   4   2 0 2   57:60   - 3   4
6. Handball club Bardejov II   4   2 0 2   64:65   - 1   4
7. MHK Bytča   4   2 0 2   51:54   - 3   4
8. ŠKP Bratislava I   4   1 0 3   69:59   + 10   2
9. HK Slávia Partizánske II   4   1 0 3   39:68   - 29   2
10. ŠK Talent Dunajská Streda II   4   1 0 3   60:96   - 36   2
11. Handball club Bardejov I   4   1 0 3   43:81   - 38   2
12. ŠKP Bratislava II   4   0 0 4   23:102   - 79   0

 

Sobota 30. máj 2015:


mladšie žiačky

08:00   č. -   ŠKP Bratislava - HáO TJ Slovan Modra    
08:45   č. -   ŠG DAC Dunajská Streda II - MHK Bytča    
09:30   č. -   HáO TJ Slovan Modra - BEMACO Prešov    
10:15   č. -   ŠKP Bratislava - ŠG DAC Dunajská Streda II    
11:00   č. -   MHK Bytča - BEMACO Prešov    

- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej C-skupine


minižiaci/minižiačky (minihádzaná)

13:00   č. 25   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske I - HK Ivanka pri Dunaji    
13:00   č. 26   ihrisko 2   Handball club Bardejov I - ŠKP Bratislava I    
13:30   č. 27   ihrisko 1   Handball club Bardejov II - HK Piccard Senec    
13:30   č. 28   ihrisko 2   MHK Bytča - ŠK Talent Dunajská Streda II    
14:00   č. 29   ihrisko 1   TJ Strojár Malacky - HK Slávia Partizánske II    
14:00   č. 30   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda I - ŠKP Bratislava II    
14:30   č. 31   ihrisko 1   ŠKP Bratislava I - Handball club Bardejov II    
14:30   č. 32   ihrisko 2   HK Ivanka pri Dunaji - Handball club Bardejov I    
15:00   č. 33   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - HK Slávia Partizánske I    
15:00   č. 34   ihrisko 2   HK Piccard Senec - TJ Strojár Malacky    
15:30   č. 35   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - ŠK Talent Dunajská Streda II    
15:30   č. 36   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske II - MHK Bytča    
16:00   č. 37   ihrisko 1   TJ Strojár Malacky - ŠKP Bratislava I    
16:00   č. 38   ihrisko 2   Handball club Bardejov I - ŠK Talent Dunajská Streda I    
16:30   č. 39   ihrisko 1   MHK Bytča - HK Piccard Senec    
16:30   č. 40   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda II - HK Slávia Partizánske II    
17:00   č. 41   ihrisko 1   Handball club Bardejov II - HK Ivanka pri Dunaji    
17:00   č. 42   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - ŠKP Bratislava II    
17:30   č. 43   ihrisko 1   HK Piccard Senec - ŠK Talent Dunajská Streda II    
17:30   č. 44   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - MHK Bytča    
18:00   č. 45   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - Handball club Bardejov II    
18:00   č. 46   ihrisko 2   ŠKP Bratislava II - HK Slávia Partizánske II    
18:30   č. 47   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - TJ Strojár Malacky    
18:30   č. 48   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - Handball club Bardejov I    

 

Nedeľa 31. máj 2015:


mladšie žiačky

- zápasy MHK Bytča už podľa vývoja na turnaji v sobotu.

o 13:45 hodine - slávnostné vyhodnotenie turnaja SOHU12 v kategórii mladších žiačok v ŠH na Pasienkoch.

 

minižiaci/minižiačky (minihádzaná)

09:00   č. 49   ihrisko 1   Handball club Bardejov II - HK Slávia Partizánske I    
09:00   č. 50   ihrisko 2   MHK Bytča - HK Ivanka pri Dunaji    
09:30   č. 51   ihrisko 1   Handball club Bardejov I - ŠKP Inter Bratislava II    
09:30   č. 52   ihrisko 2   TJ Strojár Malacky - ŠK Talent Dunajská Streda I    
10:00   č. 53   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda II - ŠKP Bratislava I    
10:00   č. 54   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske II - HK Piccard Senec    
10:30   č. 55   ihrisko 1   Handball club Bardejov I - Handball club Bardejov II    
10:30   č. 56   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - TJ Strojár Malacky    
11:00   č. 57   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - HK Piccard Senec    
11:00   č. 58   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - HK Slávia Partizánske II    
11:30   č. 59   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - ŠK Talent Dunajská Streda II    
11:30   č. 60   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda I - MHK Bytča    
12:00   č. 61   ihrisko 1   ŠKP Bratislava I - HK Piccard Senec    
12:00   č. 62   ihrisko 2   Handball club Bardejov II - ŠKP Bratislava II    
12:30   č. 63   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda II - ŠK Talent Dunajská Streda I    
12:30   č. 64   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske II - HK Ivanka pri Dunaji    
13:00   č. 65   ihrisko 1   TJ Strojár Malacky - Handball club Bardejov I    
13:00   č. 66   ihrisko 2   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske I    

o 13:45 hodine - slávnostné ukončenie turnaja SOHU12 v kategórii MINI 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 230 kB)

(.pdf, 112 kB)

(.doc, 371 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobbota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. kolo
sobota 20.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 12:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.