08 máj 2022, 14:36
Ostatná aktualizácia: 11 máj 2022, 19:34
Prečítané: 1432x

V nedeľu 8.5. 2022 vycestovali naše dorastenky do Hlohovca, kde si zmerali sily so súperkami s domácej Sporty. Obom družstvám sa podarilo dotiahnuť zápas do víťazného konca a domov si priniesli po dva body.

Ako prvé sa predstavili staršie dorky. Prvý polčas po veľmi vyrovnanom súboji skončil nerozhodne 14:14. V druhej polovici duelu sa Bytčianky dostali do vedenia a náskok si udržali až do záverečného hvizdu. Najviac presných zásahov (12) zaznamenala Lucia Leštinová.

Mladšie dievčatá si náskok vytvorili už v polovici prvého polčasu a súperkám nedali šancu, aby to zmenili. Zápas vyhrali s deväťgólovým rozdielom. Strelecky najúspešnejšie boli Tamara Čikotová a Jasmína Honzová (obe po 6 gólov).

24. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A 1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

NEDEĽA 08. MÁJ 2022 - HLOHOVEC, ŠH NA ZÁBRANÍ

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 24. kolo:

HC SPORTA HLOHOVEC - MHK BYTČA         24:29 (14:14)

Pok. hody: 6/3 - 6/6, vylúčené: 7 - 5. ČK: v 54. min. Z. Hujíková (Bytča) - za tri vylúčenia, v 56. min. A. Harantová (Bytča) - za faul. Rozhodovali: M. Adamkovič a S. Švarc. Divákov: 30.

MHK: N. Chudovská - V. Rantúchová 5, N. Leštinová 5/1, L. Leštinová 12/4, V. Čanigová 1, T. Zubáňová 2/1, Z. Hujíková 1, T. Margušová, A. Harantová 3. Trénerka: Jana Leštinová.

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 24. kolo:

HC SPORTA HLOHOVEC - MHK BYTČA        24:33 (10:14)

Pok. hody: 3/3 - 2/1, vylúčené: 0 - 3. Rozhodovali: M. Adamkovič a S. Švarc. Divákov: 20.

MHK: P. Marková, N. Hrabovská - E. Hundáková 2, E. Mináriková 4, N. Leštinová 5/1, P. Valientová 1, T. Čikotová 6, R. Kytková 2, J. Honzová 6, M. Marušáková 1, K. Bryndziarová, M. Ďuranová 4, A. Učníková 2, E. Škulipaiová. Trénerka: Jana Leštinová.