Nachádzaš sa tu:
11 apr 2015, 13:24
Ostatná aktualizácia: 13 apr 2015, 10:09
Prečítané: 2246x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledok dohrávky 12. kola najvyššej ligy mladších dorasteniek (HC Tatran Stupava - Iuventa Michalovce a ŠŠK Bernolákova Košice - HK Slovan Duslo Šaľa), dohrávky 14. kola najvyššj ligy mladších dorasteniek (BEMACO Prešov - MHK Bytča), predohrávky 19. kola najvyššej ligy mladších dorasteniek (Handball club Bardejov - HK Slovan Duslo Šaľa), dohrávky 12. kola najvyššej ligy starších dorasteniek (ŠŠK Bernolákova Košice - HK Slovan Duslo Šaľa), dohrávky 14. kola najvyššej ligy starších dorasteniek (BEMACO Prešov - MHK Bytča a HK S ), dohrávky 12. kola prvej ženskej ligy (ŠŠK Bernolákova Košice - ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady - Imeľ), dohrávky 16. kola (ŠKP Topoľčany - HK Junior Močenok) a predohrávky 18. kola prvej ženskej ligy (HC SPORTA Hlohovec - ŠŠK Bernolákova Košice). 18. kolo najvyšších súťaží dorasteniek, ako aj prvej ženskej ligy je na programe cez víkend 25. - 26. apríla 2015. Zo žiackych družstiev boli v akcii počas tohto víkendu staršie žiačky, ktoré vycestovali na 9. turnaj krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja do Nitry.

PROGRAM A VÝSLEDKY:



1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 12. kolo: štvrtok 02.04.2015

8B-3 Stupava - Michalovce                                            26:30 (14:11)


Dohrávka - 14. kolo: nedeľa 12.04.2015

8B-15 BEMACO Prešov - MHK Bytča                            26:18 (13:8)


Predohrávka - 19. kolo: nedeľa 12.04.2015

8B-45 Bardejov - Šaľa                                                    12:26 (7:11)


Dohrávka - 12. kolo: nedeľa 12.04.2015

8B-1 Bern. Košice - Šaľa                                               22:20 (13:8)

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 14. kolo: nedeľa 12.04.2015

7B-15 BEMACO Prešov - MHK Bytča                            21:26 (13:16)


Dohrávka - 12. kolo: nedeľa 12.04.2015

7B-1 Bern. Košice - Šaľa                                               14:24 (11:11)

 



1. LIGA ŽENY:


Dohrávky - 12. kolo: sobota 11.04.2015

2B-1 Bern. Košice - Nesvady                                          19:22 (8:12)
2B-3 Inter Bratislava - Michalovce jun.              (ne 19.04.2015/15:00 hod.) - HANT Aréna (Pasienky), Bratislava


Dohrávka - 16. kolo: sobota 18.04.2015

2B-28 Topoľčany - Močenok                            (so 18.04.2015/10:00 hod.) - MŠH, Topoľčany


Predohrávka - 18. kolo: sobota 18.04.2015

2B-37 Hlohovec - Bern. Košice                         (so 18.04.2015/17:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


Dohrávka - 12. kolo: nedeľa 19.04.2015

2B-3 Inter Bratislava - Michalovce jun.                (ne 19.04.2015/15:00 hod.) - HANT Aréna (Pasienky), Bratislava

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


9. turnaj sa uskutoční v sobotu 18. apríla 2015, usporiadateľom turnaja je Trenčín (hrá sa v MŠH v Trenčíne).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

9. turnaj: 11. - 12.04.2015 - NITRA (hralo sa v nedeľu 12.04.2015 v MŠH na Klokočine)

111 Partizánske - UDHK Nitra                                            4:42 (1:24)
112 Bánovce - Trenčín                                                      19:22 (8:11)
113 MHK Bytča - Partizánske                                          39:8 (20:4)
114 Bánovce - UDHK Nitra                                               28:35 (11:17)
115 MHK Bytča - Trenčín                                                15:25 (9:11)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.