Nachádzaš sa tu:
11 sep 2021, 09:17
Ostatná aktualizácia: 12 sep 2021, 17:55
Prečítané: 1044x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z 2. kola spoločnej česko-slovenskej súťaže žien - MOL ligy, 1. kola prvej ženskej ligy a 1. kola najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek.

Zo žiackych kategórii sa predstavia v hre mladšie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 1. kola krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja mladších žiačok sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou (1. skupina), Športová akadémia Trenčín (2. skupina) a Slovan Malá Fatra - HK Žilina (3. skupina).

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

2. kolo: 11.09.2021 (sobota)

W-08 KPR Ruch Chorzów - DHK Zora Olomouc                                29:29 (16:12)
W-09 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                                         23:23 (10:12)
W-10 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                                        29:30 (17:15)
W-11 AHT HC Tatran Stupava - DHC Slavia Praha                              17:33 (9:13)
W-12 Házená Kynžvart - Handball PSG Zlín                                       21:20 (9:10)
W-13 HC DAC Dunajská Streda - HK Hodonín                                   30:18 (17:12)
W-14 DHK Baník Most - MŠK IUVENTA Michalovce                           25:27 (15:13)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

2A-01 Topoľčany - Močenok                                                     29:23 (15:12)
2A-02 Nesvady - voľno                                                                    -----
2A-03 Hlohovec - ŠKP Bratislava                                              32:32 (16:17)
2A-04 Zlatná na Ost. - Bern. Košice                                          35:14 (15:8)
2A-05 Bánovce n. Bebr. - Partizánske                                        22:17 (12:7)
2A-06 ŠŠK Prešov - Šurany                                                      30:25 (15:13)
2A-07 voľno - HC DAC Dun. Streda "B"                                            -----

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

7A-01 HK AS Trenčín - Stupava                                                   32:30 (15:14)
7A-02 voľno - Šaľa                                                                            -----
7A-03 Hlohovec - ŠKP Bratislava                                                 26:23 (10:14)
7A-04 Michalovce - FHT Košice                                                   62:28 (37:16)
7A-05 THA Martin/MŠK Čadca - Partizánske                                20:29 (11:15)
7A-06 Prešov/Vranov - MHK Bytča                                               --:-- (--:--)*
7A-07 Malacky/Rohožník - HC DAC Dun. Streda                           24:38 (12:21)

* - zápas bol odložený.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

8A-01 HK AS Trenčín - Stupava                                                     31:25 (16:15)
8A-02 voľno - Šaľa                                                                               -----
8A-03 Hlohovec - ŠKP Bratislava                                                    28:37 (13:17)
8A-04 Michalovce - FHT Košice                                                      48:11 (27:0)
8A-05 THA Martin/MŠK Čadca - Partizánske                                   25:26 (13:10)
8A-06 Prešov/Vranov - MHK Bytča                                                  --:-- (--:--)*
8A-07 Malacky/Rohožník - HC DAC Dun. Streda                              21:21 (10:11)

* - zápas bol odložený.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 11. - 12.09.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hrá sa v sobotu 11.09.2021 v MŠH v Bánovciach nad Bebr.)

1D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom          (o 12:00 hod.)
2D HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                              (o 13:00 hod.)*
3D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                             (o 14:00 hod.)*
4D HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                              (o 15:00 hod.)*
5D HK Sokol nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                                          (o 16:00 hod.)*

* - zápasy boli odložené pre COVID-19 v tíme HK AS Trenčín.

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (hrá sa v nedeľu 12.09.2021 v MŠH v Trenčíne)*

6D Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske               (o 14:30 hod.)
7D MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                  (o 15:40 hod.)
8D Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                         (o 16:50 hod.)

* - zápasy sú odložené kvôli COVID-19.

3. skupina: Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 11.09.2021 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/ v Žiline)

9D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin               12:8 (7:4)
10D MHáK Martin - THA Martin                                      16:15 (7:9)
11C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin                11:8 (2:2)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.09.2021, hostiteľmi zápasov sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou, MHK Bytča (hrá sa v nedeľu 19.09.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/) a MŠK - hádzaná Čadca.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 13:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 4. kolo
sobota 06.11.2021 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 5. kolo

víkend 13. - 14.11.2021
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 2. kolo

víkend 06. - 07.11.2021
organizátor: MHáK MARTIN
- 1. skupina.