Nachádzaš sa tu:
30 mar 2015, 13:54
Ostatná aktualizácia: 01 apr 2015, 16:39
Prečítané: 2245x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ako po minulé roky tak aj počas tejto Veľkej Noci je na programe tradičný medzinárodný turnaj Prague Handball Cup, jeho 25. ročník sa uskutoční od štvrtka 2. apríla do pondelka 6. apríla 2015. Turnaj sa pravidelne hráva v 25 - 30 halách po celej Prahe. Opäť medzi zúčastnenými tímami nechýbajú ani hráčky MHK Bytča, ktoré budú na tomto turnaji štartovať v kategóriách WA - staršie dorastenky a WC - staršie žiačky. Obidve kategórie Bytče už poznajú svojich súperov v základných skupinách, staršie dorastenky si vo svojej základnej skupine (WA 2) zmerajú sily s treticou českých klubov, t.j. s Mladou Boleslavou, Sokolom Písek a Astrou Praha, dánskym Køge HK I, nórskym Teie IF II a taktiež s hádzanárkami HK Slovan Duslo Šaľa, staršie žiačky majú za súperky vo svojej základnej skupine (WC 2) trojicu českých družstiev - DHK Pardubice, SK Velká Bystřice a HK Ivančice, dánsky Ajax Copenhagen, nemecký II SV Union Halle Neustadt a chorvátsky ZRK Liburnija Matulji. Okrem dievčenskej zložky štartuje na turnaji aj chlapčenská zložka. O výsledkoch Bytčianiek na turnaji vás budeme priebežne informovať!


Účastniť turnaja sa môžu družstva v týchto vekových kategóriách:

A – chlapci (MA) - narodení 1.1.1996 – 31.12.1997     
B – chlapci (MB) - narodení 1.1.1998 – 31.12.1999     
C – chlapci (MC) - narodení 1.1.2000 – 31.12.2001     
D – chlapci (MD) - narodení 1.1.2002 – 31.12.2003 
E – chlapci (ME) - narodení 1.1.2004 a mladší         

A – dievčatá (WA) - narodené 1.1.1996 – 31.12.1997 (účasť MHK Bytča)   
B – dievčatá (WB) - narodené 1.1.1998 – 31.12.1999         
C – dievčatá (WC) - narodené 1.1.2000 – 31.12.2001 (účasť MHK Bytča)     
D – dievčatá (WD) - narodené 1.1.2002 – 31.12.2003     
E – dievčatá (WE) - narodené 1.1.2004 a mladšie    

 

Program turnaja (MHK Bytča) - st. dorastenky


základná skupina WA 2:

piatok 3. apríl 2015 

č. záp.:   čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
375   08:15   MHK Bytča - TJ AŠ Mladá Boleslav       18 - Děkanka
376   08:50   HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek       18 - Děkanka
377   09:25   Astra Praha - Teie IF II       18 - Děkanka
381   11:45   Sokol Písek - Astra Praha       18 - Děkanka
382   12:20   TJ AŠ Mladá Boleslav - HK Slovan Duslo Šaľa       18 - Děkanka
383   12:55   Køge HK I - MHK Bytča       18 - Děkanka
387   15:15   HK Slovan Duslo Šaľa - Køge HK I       18 - Děkanka
388   15:50   Astra Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav       18 - Děkanka
389   16:25   Teie IF II - Sokol Písek       18 - Děkanka
393   18:45   TJ AŠ Mladá Boleslav - Teie IF II       18 - Děkanka
394   19:20   Køge HK I - Astra Praha       18 - Děkanka
395   19:55   MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa       18 - Děkanka

sobota 4. apríl 2015

č. záp.:   čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
1102   09:25   Astra Praha - MHK Bytča       27 - Heroldovy Sady
1104   10:35   Sokol Písek - TJ AŠ Mladá Boleslav       27 - Heroldovy Sady
1105   11:10   Teie IF II - Køge HK       27 - Heroldovy Sady
1108   12:55   Køge HK - Sokol Písek       27 - Heroldovy Sady
1110   14:05   MHK Bytča - Teie IF II       27 - Heroldovy Sady
1111   14:40   HK Slovan Duslo Šaľa - Astra Praha       27 - Heroldovy Sady
1113   15:50   Sokol Písek - MHK Bytča       27 - Heroldovy Sady
1114   16:25   Teie IF II - HK Slovan Duslo Šaľa       27 - Heroldovy Sady

 - ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.

 

Program turnaja (MHK Bytča) - st. žiačky:


základná skupina WC 2

piatok 3. apríl 2015

č. záp.:   čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
89   08:15   MHK Bytča - DHK Pardubice       5 - Kotlářka
90   08:50   SV Union Halle Neustadt - ZRK Liburnija Matulji       5 - Kotlářka
91   09:25   SK Velká Bystřice - HK Ivančice       5 - Kotlářka
95   11:45   ZRK Liburnija Matulji - SK Velká Bystřice       5 - Kotlářka
96   12:20   DHK Pardubice - SV Union Halle Neustadt       5 - Kotlářka
97   12:55   Ajax Copenhagen II - MHK Bytča       5 - Kotlářka
101   15:15   SV Union Halle Neustadt - Ajax Copenhagen II       5 - Kotlářka
102   15:50   SK Velká Bystřice - DHK Pardubice       5 - Kotlářka
103   16:25   HK Ivančice - ZRK Liburnija Matulji       5 - Kotlářka
107   18:45   DHK Pardubice - HK Ivančice       5 - Kotlářka
108   19:20   Ajax Copenhagen II - SK Velká Bystřice       5 - Kotlářka
109   19:55   MHK Bytča - SV Union Halle Neustadt       5 - Kotlářka

sobota 4. apríl 2015

č. záp.:   čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
981   10:00   SK Velká Bystřice - MHK Bytča       20 - Jedenáctka
982   10:35   HK Ivančice - Ajax Copenhagen II       20 - Jedenáctka
983   11:10   ZRK Liburnija Matulji - DHK Pardubice       20 - Jedenáctka
987   13:30   Ajax Copenhagen II - ZRK Liburnija Matulji       20 - Jedenáctka
988   14:05   MHK Bytča - HK Ivančice       20 - Jedenáctka
989   14:40   SV Union Halle Neustadt - SK Velká Bystřice       20 - Jedenáctka
993   17:00   HK Ivančice - SV Union Halle Neustadt       20 - Jedenáctka
994   17:35   ZRK Liburnija Matulji - MHK Bytča       20 - Jedenáctka
995   18:10   DHK Pardubice - Ajax Copenhagen II       20 - Jedenáctka

- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 21. kolo
víkend 01. - 02.04.2023
Malacky/Rohožník - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 21. kolo
víkend 01. - 02.04.2023
Malacky/Rohožník - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 9. kolo
víkend 01. - 02.04.2023
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 10. kolo
sobota 25.03.2023 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
nedeľa 26.03.2023
organizátor: HK AS TRENČÍN
- 1. skupina.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.