Nachádzaš sa tu:
03 júl 2021, 06:32
Ostatná aktualizácia: 28 júl 2021, 18:13
Prečítané: 526x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Staršie a mladšie žiačky MHK Bytča sa od piatka 2. do nedele 4. júla 2021 účastnia turnaja Slovak Open Handball v Žiline. Klub MHK Bytča má na turnaji dvojnásobné zastúpenie a to v podobe starších a mladších žiačok. O ich výsledkoch na turnaji vás budeme priebežne informovať. Kompletný rozpis zápasov na turnaji vám už prinášame v článku.

SLOVAK OPEN HANDBALL U14 - U12 a MINI OPEN HANDBALL U10

 

Záštita: primátor mesta Žilina Mgr. Peter Fiabáne a predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Ing. Erika Jurinová.

Dátum konania: 02. - 04. júl 2021 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Športová hala pri Spojenej škole (SŠ), Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince)
Športová hala ZŠ V. Javorku, Vendelína Javorku 32, 010 01 Žilina (m.č. Hliny V)
Športová hala ZŠ Námestie mladosti 1, Námestie mladosti 3467/1, 010 15 Žilina (m.č. Hájik)
Telocvičňa pri FBI UNIZA, Ulica 1. mája 32, 010 26 Žilina (m.č. Staré mesto)
Športová hala pri ZŠ Slovenského národného povstania, Školská 765/56, 013 24 Strečno (okr. Žilina)
Športová hala pri ZŠ Jozefa Ignáca Bajzu, Bajzova 2, 013 51 Predmier (okr. Bytča)

Usporiadateľ: Slovan Malá Fatra - Hádzanársky klub Žilina

Kategórie:

A starší žiaci (2006-2007)
B staršie žiačky (2006-2007)
C mladší žiaci (2008-2009)
D mladšie žiačky (2008-2009)
E prípravka chlapci (2010 a mladší)
F prípravka dievčatá (2010 a mladšie)

Pravidlá: Hrá sa podľa platných pravidiel IHF a súťažného poriadku SZH. V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy alebo osobnú obranu všetkých hráčov.
TMK SZH a KM KZH zakazuje hrať počas turnaja kombinované obranné systémy 1+5, 2+4, 3+3 / t.j. zákaz osobného bránenia 1, 2, ..... 5 hráčov, povolené je len osobné bránenie všetkých hráčov/. Sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta-diskvalifikácia.

Lopty:

kategória A - veľkosť lopty 2; kategórie B, C, D - veľkosť lopty - 1; kategórie E, F - veľkosti 0.

Hrací čas:

2 x 15 minút s prestávkou 2 minúty na výmenu strán. Na každý zápas budú delegovaní dvaja rozhodcovia. Na zápas môže nastúpiť maximálne 16 hráčov z jedného družstva, ktorí musia byť uvedení v zápise. Na zápas musí byť prítomný minimálne jeden, avšak maximálne štyria vedúci družstva, ktorí musia byť tiež uvedení v zápise. Počas turnaja sú povolené len priestorové obranné systémy alebo celoplošná osobná obrana

Zápasy v minihádzanej sa budú hrať 1 x 15 minút. Zápas bude rozhodovať jeden rozhodca. Na zápas môže nastúpiť maximálne 12 hráčov z jedného družstva.

Hrací systém:

Hrací systém bude zostavený podľa počtu prihlásených družstiev. Organizátor garantuje odohratie minimálne 6 zápasov na tím v kategórii mladších žiakov a žiačok. V kategórii prípraviek garantujeme minimálne 10 zápasov.

Vyhodnotenie konečného umiestnenia:

1. rozhoduje vyšší počet bodov,
2. v prípade rovnosti bodov - počet strelených gólov,
3. v prípade rovnosti - rozdiel medzi strelenými a inkasovanými gólmi,
4. v prípade rovnosti - vzájomné zápasy.
Každý zápas musí skončiť víťazstvom jedného tímu. Rozstrel 7 m hody - 3 na každej strane, potom rýchla smrť.

V prípade rovnakej farby dresov - prezlieka sa tím, ktorý je napísaný ako hosťujúci.
Kvôli hodnoteniu strelcov nechceme používať rozlišovačky. Nahláste prosím farby dresov pre jednoduchšiu organizáciu.

Súpiska:

Každé družstvo vypíše elektronicky súpisku tímu najneskôr do 23.6.2021 v súlade s prihláškou na turnaj a zaplatenou platbou. Súpiska družstva obsahuje mená a priezviská a dátumy narodenia hráčov/hráčok, ktorí môžu hrať za konkrétne družstvo prihláseného klubu. Na súpiske sú uvedení aj členovia realizačného tímu.

Zdravotné zabezpečenie:

Organizátor upozorňuje, že každý účastník štartuje na vlastné nebezpečenstvo. V halách bude prítomná zdravotná služba pre prípad prvej pomoci a ošetrenie drobných zranení. V prípade zranenia, ktoré si vyžiada ošetrenie v nemocnici, si náklady na ošetrenie alebo pobyt v nemocnici hradia účastníci sami. K ošetreniu v nemocnici je nutné mať u seba stále preukaz zdravotnej poisťovne alebo doklad o poistení v zahraničí. V čase turnaja sa budeme riadiť platnými pandemickými opatreniami.

Ceny:

Ocenenie najlepších družstiev:
Organizátor odmeňuje cenami najúspešnejšie družstvá turnaja, družstvá umiestnenie na prvých troch miestach v každej kategórii. Družstvá na prvom, druhom a treťom mieste medaile a pohár.

Ocenenie najlepších hráčov:
V každej kategórii:
najlepší strelec - počet strelených gólov;
najlepší brankár - hlasovanie trénerov - vždy 2 nominácie na kategóriu;
najlepší hráč (najtechnickejší, resp. najužitočnejší) - hlasovanie trénerov - vždy 2 nominácie na kategóriu. Hlasovanie prebehne v nedeľu dopoludnia - do 12:00 hod. pozbierame lístky - odovzdať vedúcemu haly.

V každej kategórii oceníme 3 individuálne ceny a 3 tímové.



B - staršie žiačky - U14 (2006-2007)

účastníci turnaja:

HC DAC Dunajská Streda "A"   HK Slovan Duslo Šaľa
HC DAC Dunajská Streda "B"
  THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina
HK AS Trenčín   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HK Slávia Partizánske   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
MHK Bytča   MŠK - hádzaná Čadca
ŠK Zemplín Trebišov   ŠKP Bratislava
ŠŠK pri SLŠ Prešov   -


zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. HK Slovan Duslo Šaľa   1. HC DAC Dunajská Streda "A"
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   2. HK AS Trenčín
3. HK Slávia Partizánske   3. ŠKP Bratislava
4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   4. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina
5. MHK Bytča   5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   6. MŠK - hádzaná Čadca
7. -   7. ŠŠK pri SLŠ Prešov


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 2. júla 2021 - 1. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1)

15:05 h.:
  A   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda "B"   15:18 (5:8)
15:42 h.:   B   HC DAC Dunajská Streda "A" - MŠK - hádzaná Čadca   21:12 (13:3)
16:19 h.:   A   HK Slávia Partizánske - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   20:9 (9:3)
16:56 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   10:15 (5:7)
17:33 h.:   B   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín
  11:16 (4:9)
18:10 h.:   B   ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina   21:12 (11:2)
18:47 h.:   A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   15:16 (6:7)
19:24 h.:
  B   ŠŠK pri SLŠ Prešov - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   17:8 (9:4)


Priebežné tabuľky - základné skupiny - U14 - po 1. hracom dni:

skupina A

1. HK Slávia Partizánske   1   1 0 0   20:9   + 11     2
2. HK Slovan Duslo Šaľa   1   1 0 0   15:10   + 5     2
3. HC DAC Dunajská Streda "B"   1   1 0 0   18:15   + 3     2
4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2   1 0 1   26:30   - 4     2
5. MHK Bytča   1   0 0 1   15:18   - 3     0
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   1   0 0 1   9:20   - 11     0

skupina B

1. HK DAC Dunajská Streda "A"   1   1 0 0   21:12   + 9     2
2. ŠKP Bratislava   1   1 0 0   21:12   + 9     2
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   1   1 0 0   17:8   + 9     2
4. HK AS Trenčín   1   1 0 0   16:11   + 5     2
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   2   0 0 2   19:28   - 9     0
6. MŠK - hádzaná Čadca   1   0 0 1   12:21   - 9     0
7. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina   1   0 0 1   12:21   - 9     0

 

sobota 3. júla 2021 - 2. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1, ŠH ZŠ Predmier)

08:37 h.:
  A   HC DAC Dunajská Streda "B"
- HK Slávia Partizánske     12:11 (5:6)
09:14 h.:   B   HC DAC Dunajská Streda "A" - HK AS Trenčín     19:13 (11:6)
09:51 h.:   B   THA Martin/SMF - HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda "A"     5:18 (1:9)
11:05 h.:   B   ŠŠK pri SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda "A"     7:15 (3:7)
11:42 h.:   A   HK Slávia Partizánske
- MHK Bytča     16:9 (8:4)
12:56 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda "B"     9:18 (2:10)
13:33 h.:   B   HK AS Trenčín
- ŠKP Bratislava     18:7 (7:2)
14:10 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske     12:10 (6:2)
14:27 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin/SMF - HK Žilina     14:12 (0:0)
14:47 h.:   B   ŠKP Bratislava - ŠŠK pri SLŠ Prešov     14:15 (7:6)
15:04 h.:   A   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     12:16 (6:9)
15:04 h.:   B   THA Martin/SMF - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom     6:17 (0:0)
15:24 h.:   A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slovan Duslo Šaľa     14:28 (8:15)
15:41 h.:   B   HK AS Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca     17:12 (0:0)
16:01 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov     19:12 (12:2)
16:38 h.:   B   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKP Bratislava     15:12 (7:6)
17:15 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - ŠKP Bratislava     15:12 (9:8)
17:52 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča     19:12 (10:4)
18:29 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - ŠŠK pri SLŠ Prešov     11:17 (5:10)


Konečné tabuľky - základné skupiny - U14 - po 2. hracom dni:

skupina A

1. HK Slovan Duslo Šaľa   4   4 0 0   74:46   + 28     8
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   4   4 0 0   67:47   + 20     8
3. HK Slávia Partizánske   4   2 0 2   57:49   + 8     4
4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   2 0 2   51:60   - 9     4
5. MHK Bytča   4   0 0 4   48:69   - 21
    0
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   3   0 0 3   35:67   - 32     0

skupina B

1. HK DAC Dunajská Streda "A"   4   4 0 0   73:37   + 36     8
2. HK AS Trenčín   4   3 0 1   64:49   + 15     6
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   4   3 0 1   56:48   + 8     6
4. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   4   2 0 2   51:46   + 5     4
5. MŠK - hádzaná Čadca   4   2 0 2   52:62   - 10     4
6. ŠKP Bratislava   5   1 0 4   66:75   - 9     2
7. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina   3   0 0 3   29:53   - 24     0

 

nedeľa 4. júla 2021 - 3. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku)

08:00 h.:
  B   THA Martin/SMF - HK Žilina
- HK AS Trenčín     V. Javorku
08:37 h.:   B   HC DAC Dunajská Streda "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom     V. Javorku
09:14 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
09:51 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Partizánske     V. Javorku
10:28 h.:   B   ŠKP Bratislava
- HC DAC Dunajská Streda "A"
    V. Javorku
11:05 h.:   A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Bytča     V. Javorku
11:42 h.:   B   ŠŠK pri SLŠ Prešov
- THA Martin/SMF - HK Žilina     V. Javorku
12:19 h.:   B   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca     V. Javorku
12:56 h.:   B   HK AS Trenčín - ŠŠK pri SLŠ Prešov     V. Javorku
13:33 h.:   A1-B1     -       V. Javorku
14:10 h.:   A2-B2     -       V. Javorku
14:47 h.:   A3-B3     -       V. Javorku


o 16:00 hod.: vyhodnotenie - staršie žiačky (ŠH ZŠ V. Javorku).

 

Staršie žiačky MHK Bytča

 

D - mladšie žiačky - U12 (2008-2009)

účastníci turnaja:

HK Slovan Duslo Šaľa "A"
  ŠKP Bratislava
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   HC DAC Dunajská Streda
HK AS Trenčín "A"   MHK Bytča
HK AS Trenčín "B"
  ŠK ZEMPLÍN Trebišov
Športová akadémia Trenčín
  HK Slávia Sereď
Slovan Malá Fatra - HK Žilina   HŠK - 74 Kolárovo
HK Slávia Partizánske   MHáK Martin
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   ŠKH Agrokarpaty Pezinok
HC Tatran Stupava   ŠŠK pri SLŠ Prešov


zaradenie do skupín
:

  skupina A:     skupina B:     skupina C:
1. HC DAC Dunajská Streda   1. HK Slávia Partizánske   1. HK Slovan Duslo Šaľa "A"
2. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   2. ŠKP Bratislava   2. HK AS Trenčín "A"
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   3. Športová akadémia Trenčín   3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
4. HK Slávia Sereď   4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov
  4. HŠK - 74 Kolárovo
5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   5. HC Tatran Stupava   5. MHK Bytča
6. HK AS Trenčín "B"   6. MHáK Martin   6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 2. júla 2021 - 1. hrací deň (ŠH SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Predmier, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1)

12:00 h.:   A   HK AS Trenčín "B" - HC DAC Dunajská Streda   1:30 (0:14)
12:37 h.:   A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   16:6 (9:4)
13:14 h.:   A   ŠŠK pri SLŠ Prešov - HK Slávia Sereď   10:22 (3:11)
13:14 h.:
  B   MHáK Martin
- HK Slávia Partizánske   6:11 (2:7)
13:14 h.:   C   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča   17:8 (8:4)
13:51 h.:   B   HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava   35:6 (0:0)
13:51 h.:   C   HŠK - 74 Kolárovo - ŠKH Agrokarpaty Pezinok   22:4 (9:2)
14:28 h.:   B   Športová akadémia Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   14:2 (0:0)
15:05 h.:   A   HK Slávia Sereď - HC DAC Dunajská Streda   13:21 (7:11)
15:05 h.:   B   HK Slávia Partizánske - HC Tatran Stupava
  1:17 (0:9)
15:42 h.:   A   ŠŠK pri SLŠ Prešov - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   9:19 (4:13)
15:42 h.:   B   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHáK Martin
  10:16 (3:8)
15:42 h.:   C   HK AS Trenčín "A" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8:14 (6:9)
16:19 h:   B   ŠKP Bratislava - Športová akadémia Trenčín   12:15 (0:0)
16:56 h.:   B   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slávia Partizánske   6:9 (4:4)
16:56 h.:   C   HŠK - 74 Kolárovo - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   11:18 (4:9)
17:33 h.:   A   HK AS Trenčín "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   2:17 (0:9)
17:33 h.:
  B   Športová akadémia Trenčín - HC Tatran Stupava   12:24 (7:11)
17:33 h.:   C   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Bytča   9:9 (5:6)*
18:10 h.:   B   MHáK Martin - ŠKP Bratislava   11:13 (0:0)*
18:10 h.:   C   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HK AS Trenčín "A"   2:13 (2:7)
18:47 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HC DAC Dunajská Streda   5:25 (3:11)
18:47 h.:   B   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava   2:32 (0:0)
18:47 h.:   C   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   22:10 (11:4)
19:24 h.:   B   MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín   8:13 (0:0)
19:24 h.:   C   HK AS Trenčín "A" - HŠK - 74 Kolárovo   13:18 (9:9)

* - 12:11 po 7 m hodoch


Priebežné tabuľky - základné skupiny - U12 - po 1. hracom dni:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda   3   3 0 0   76:19   + 57     6
2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   2   2 0 0   35:15   + 20     4
3. HK Slávia Sereď   2   1 0 1   35:31   + 4     2
4. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   3   1 0 2   28:43   - 15     2
5. ŠŠK pri SLŠ Prešov   2   0 0 2   19:41   - 22     0
6. HK AS Trenčín "B"   2   0 0 2   3:47   - 44     0

skupina B

1. HC Tatran Stupava   4   4 0 0   108:21   + 87     8
2. Športová akadémia Trenčín   4   3 0 1   54:46   + 8     6
3. HK Slávia Partizánske   3   2 0 1   21:29   - 8     4
4. ŠKP Bratislava   3   1 0 2   31:61   - 30     2
5. MHáK Martin   4   1 0 3   41:21   + 1     2
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   4   0 0 4   20:71   - 51     0

skupina C

1. HK Slovan Duslo Šaľa   3   3 0 0   57:29   + 28     6
2. HŠK - 74 Kolárovo   3   2 0 1   51:35   + 16     4
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3   2 0 1   37:42   - 5     4
4. HK AS Trenčín "A"   3   1 0 2   34:34   0     2
5. MHK Bytča   2   0 0 2   19:29   - 10
    0
6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   2   0 0 2   6:35   - 29     0

 

sobota 3. júla 2021 - 2. hrací deň (ŠH SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1, ŠH ZŠ Predmier)

08:00 h.:   A   HK AS Trenčín "B" - ŠŠK pri SLŠ Prešov     3:18 (2:10)
08:00 h.:
  B   ŠKP Bratislava
- ŠK ZEMPLÍN Trebišov     13:7 (6:2)
08:00 h.:   C   MHK Bytča - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     21:3 (12:0)
08:37 h.:   A   HK Slávia Sereď - Slovan Malá Fatra - HK Žilina     17:11 (9:5)
08:37 h.:   B   HC Tatran Stupava - MHáK Martin     25:3 (14:2)
08:37 h.:   C   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     1:20 (1:9)
09:14 h.:   B   ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske     5:10 (1:5)
09:51 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK pri SLŠ Prešov     17:4 (10:1)
10:45 h.:   C   MHK Bytča
- HK AS Trenčín "A"
    8:12 (5:6)
11:22 h.:   A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"     22:1 (9:1)
11:22 h.:   C   HŠK - 71 Kolárovo - MHK Bytča     14:15 (10:6)*
11:22 h.:   C   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HK Slovan Duslo Šaľa "A"
    3:24 (1:14)
11:59 h.:   A   HK Slávia Sereď - HK AS Trenčín "B"     25:5 (14:3)
11:59 h.:   B   HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín     6:14 (3:9)
12:36 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - ŠŠK pri SLŠ Prešov     13:8 (8:5)
12:36 h.:   C   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HŠK - 74 Kolárovo     12:15 (4:7)
13:50 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slávia Sereď     8:14 (3:5)
13:50 h.:   C   HK AS Trenčín "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     6:21 (4:10)
14:27 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda - Slovan Malá Fatra - HK Žilina     21:6 (0:0)
15:41 h.:   B5-C5   MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"     7:15 (2:8)
16:18 h.:   A5-C6   ŠŠK pri SLŠ Prešov - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     21:3 (11:2)
16:18 h.:   B3-C3   HK Slávia Partizánske - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     8:14 (2:10)
16:18 h.:   A1-C2   HC DAC Dunajská Streda - HŠK - 74 Kolárovo     28:9 (12:8)
16:55 h.:   A2-B1   HK Slávia Sereď - HC Tatran Stupava     14:20 (0:0)
16:55 h.:   A3-C4   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča     13:4 (4:2)
17:32 h.:   A4-B3   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slávia Partizánske     14:8 (8:3)
18:09 h.:   B4-C4   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     6:14 (3:7)
18:09 h.:   A5-B5   ŠŠK pri SLŠ Prešov - MHáK Martin     9:3 (6:1)
18:46 h.:   B2-C1   Športová akadémia Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     5:22 (3:11)
18:46 h.:   A4-C4   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - MHK Bytča     12:9 (5:6)
18:46 h.:   A6-C6   HK AS Trenčín "B" - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     7:5 (4:1)

* - po 7 m hodoch.


Konečné tabuľky - základné skupiny - U12:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda   5   5 0 0   104:29   + 75     10
2. HK Slávia Sereď   5   4 0 1   91:55   + 36     8
3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   5   3 0 2   74:54   + 20     6
4. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   5   2 0 3   49:65   - 16     4
5. ŠŠK pri SLŠ Prešov   5   1 0 4   49:89   - 40     2
6. HK AS Trenčín "B"   5   0 0 5   12:112   - 100     0

skupina B

1. HC Tatran Stupava   5   5 0 0   133:24   + 109     10
2. Športová akadémia Trenčín   5   3 0 2   68:52   + 16     6
3. HK Slávia Partizánske   5   3 0 2   37:48   - 11     6
4. ŠKP Bratislava   5   2 0 3   49:78   - 29     4
5. MHáK Martin   5   1 0 4   44:72   - 28     2
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   5   0 0 5   27:84   - 57     0

skupina C

1. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   5   5 0 0   102:38   + 64     10
2. HŠK - 74 Kolárovo   5   3 0 2   80:62   + 18     6
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5   3 0 2   59:58   + 1     8
4. MHK Bytča   5   2 0 3   64:59   + 5
    4
5. HK AS Trenčín "A"   5   2 0 3   52:63   - 11     4
6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   5   0 0 5   13:100   - 87     0

 

nedeľa 4. júla 2021 - 3. hrací deň (ŠH ZŠ Nám. mladosti 1, ŠH SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Predmier)

08:00 h.:
  B4-C3   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     Nám. mladosti
08:00 h.:   B6-C5   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín "A"     Predmier
08:37 h.:   A2-C2   HK Slávia Sereď - HŠK - 74 Kolárovo     Rosinská
08:37 h.:   A3-C3   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     Nám. mladosti
08:37 h.:   A5-C5   ŠŠK pri SLŠ Prešov - HK AS Trenčín "A"     Predmier
09:14 h.:   A1-C1   HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Rosinská
09:14 h.:   A4-B4   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - ŠKP Bratislava     Nám. mladosti
09:14 h.:   A6-B6   HK AS Trenčín "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov     Predmier
09:51 h.:   A2-B2   HK Slávia Sereď - Športová akadémia Trenčín     Rosinská
09:51 h.:   B3-C4   HK Slávia Partizánske - MHK Bytča     Nám. mladosti
09:51 h.:   B5-C6   MHáK Martin - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     Predmier
10:28 h.:   A3-B4   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - ŠKP Bratislava     Nám. mladosti
10:28 h.:   A5-B6   ŠŠK pri SLŠ Prešov - ŠK ZEMPLÍN Trebišov     Predmier
11:05 h.:   A4-C3   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     Nám. mladosti
11:05 h.:   A6-C5   HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"     Predmier
11:42 h.:   B1-C2   HC Tatran Stupava - HŠK - 74 Kolárovo     Rosinská
11:42 h.:   A3-B3   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske     Nám. mladosti
11:42 h.:   A6-B5   HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin     Predmier
12:19 h.:   A1-B2   HC DAC Dunajská Streda - Športová akadémia Trenčín     Rosinská
12:19 h.:   B6-C6   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     Predmier
13:30 h.:   B1-C1   HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Rosinská
14:07 h.:   B2-C2   Športová akadémia Trenčín - HŠK - 74 Kolárovo     Rosinská
14:44 h.:   A1-B1   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     Rosinská
15:21 h.:   A2-C1   HK Slávia Sereď - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Rosinská

o 16:30 hod.: vyhodnotenie - mladšie žiačky (ŠH SŠ Rosinská).

 

Mladšie žiačky MHK Bytča



F - prípravka dievčatá - U10 (2010-2011)

účastníci turnaja:

HK Slovan Duslo Šaľa "A"   HK AS Trenčín
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   MHáK Martin
HK Slovan Duslo Šaľa "C"   THA Martin
HC DAC Dunajská Streda "A"   Slovan Malá Fatra - HK Žilina
HC DAC Dunajská Streda "B"   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   HK Slávia Partizánske
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   HK Slávia Sereď
ŠKP Bratislava   -


zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:     skupina C:
1. HC DAC Dunajská Streda "A"   1. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   1. HK Slávia Partizánske
2. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   2. HK AS Trenčín   2. ŠKP Bratislava
3. MHáK Martin   3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3. HC DAC Dunajská Streda "B"
4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4. THA Martin
  4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
5. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   5. HK Slávia Sereď   5. HK Slovan Duslo Šaľa "C"

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 2. júla 2021 - 1. hrací deň (Telocvičňa pri FBI UNIZA)

12:00 h.:   1A-4A   HC DAC Dunajská Streda "A" - MHáK Martin   13:3
12:20 h.:   1B-4A   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HK AS Trenčín   10:5
12:40 h.:   1C-4C   HK Slávia Partizánske - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   16:2
13:00 h.:
  3A-2A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
- HK Slovan Duslo Šaľa "B"   11:14
13:20 h.:   3B-2B   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Sereď
  12:9
13:40 h.:   3C-2C   HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Bratislava   8:3
14:00 h.:   5A-3A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   2:10
14:20 h.:   5B-3B   THA Martin - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2:26
14:40 h.:   5C-3C   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HC DAC Dunajská Streda "B"   16:4
15:00 h.:   2A-1A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HC DAC Dunajská Streda "A"
  4:12
15:20 h.:   2B-1B   HK Slávia Sereď - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   17:14
15:40 h.:   2C-1C   ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske   3:14
16:00 h.:   4A-2A   MHáK Martin - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   9:11
16:20 h.:   4B-2B   HK AS Trenčín - HK Slávia Sereď   4:9
16:40 h.:   4C-2C   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - ŠKP Bratislava   6:11
17:00 h.:   1A-5A   HC DAC Dunajská Streda "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   18:1
17:20 h.:   1B-5B   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - THA Martin   15:1
17:40 h.:
  1C-5C   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "C"   2:10
18:00 h.:   3A-1A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC DAC Dunajská Streda "A"
  6:13
18:20 h.:   3B-1B   TJ Strojár Malacky/ŚKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   17:16
18:40 h.:   3C-1C   HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slávia Partizánske   6:9
19:00 h.:   5A-4A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin   5:11
19:20 h.:   5B-4B   THA Martin - HK AS Trenčín   1:12


sobota 3. júla 2021 - 2. hrací deň (Telocvičňa pri FBI UNIZA)

08:00 h.:   5C-4C   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   15:0
08:20 h.:   2A-5A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   18:1
08:40 h.:   2B-5B   HK Slávia Sereď - THA Martin   13:5
09:00 h.:
  2C-2C   ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa "C"   5:21
09:20 h.:   4A-3A   MHáK Martin - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
  1:10
09:40 h.:   4B-3B   HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2:12
10:00 h.:   4C-3C   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - HC DAC Dunajská Streda "B"   3:8
11:20 h.:   A1-C2   HC DAC Dunajská Streda "A" - HK Slávia Partizánske   8:3
11:40 h.:   C5-A4   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - MHáK Martin   3:8
12:00 h.:   C1-A2   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   13:14
12:20 h.:   A3-B3   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
- HK Slovan Duslo Šaľa "A"   5:16
12:40 h.:   B3-A1   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HC DAC Dunajská Streda "A"
  10:9
13:00 h.:   C4-A5   ŠKP Bratislava - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   13:8
13:20 h.:   B1-A3   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   18:7
13:40 h.:   C2-B3   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   3:13
14:00 h.:   B2-C3   HK Slávia Sereď - HC DAC Dunajská Streda "B"   14:9
14:20 h.:   A4-C4   MHáK Martin - ŠKP Bratislava   8:5
14:40 h.:
  C1-B2   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HK Slávia Sereď   10:3
15:00 h.:   B1-C2   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Partizánske   12:1
15:20 h.:   B5-C5   MHáK Martin - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   8:5
15:40 h.:   A3-C1   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "C"   7:15
16:00 h.:   C2-A2   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   5:12
16:20 h.:   A5-B4   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín   5:16
16:40 h.:   B2-A3   HK Slávia Sereď - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   14:8
17:00 h.:   A2-B3   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   11:13
17:20 h.:   B5-A4   THA Martin - MHáK Martin   5:3
17:40 h.:   B1-A2   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   15:8
18:00 h.:   A1-B2   HC DAC Dunajská Streda "A"
- HK Slávia Sereď   17:6
18:20 h.:   B3-C3   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HC DAC Dunajská Streda "B"   15:6
18:40 h.:   B4-C4   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava   9:6
19:00 h.:   B2-C2   HK Slávia Sereď - HK Slávia Partizánske   11:6


nedeľa 4. júla 2021 - 3. hrací deň (Telocvičňa pri FBI UNIZA)

08:00 h.:   A2-B2     -       UNIZA
08:20 h.:   C5-A5     -       UNIZA
08:40 h.:   A2-C3     -       UNIZA
09:00 h.:   A4-B4     -       UNIZA
09:20 h.:   A1-B1     -       UNIZA
09:40 h.:   A5-B5     -       UNIZA
10:00 h.:   C3-A3     -       UNIZA
10:20 h.:   C5-B4     -       UNIZA
10:40 h.:   C1-B3     -       UNIZA
11:00 h.:   A1-C3     -       UNIZA
11:20 h.:   B5-C4     -       UNIZA
12:00 h.:   C1-A1     -       UNIZA
12:40 h.:   C2-A3     -       UNIZA
13:20 h.:   C3-B1     -       UNIZA
14:00 h.:   B1-C1     -       UNIZA

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 2,59 MB)

(.docx, 50,6 kB)

(.xlsx, 30,7 kB)

(.pdf, 427 kB)

(.pdf, 336 kB)

(.xlsx, 18,9 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 17:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. kolo
nedeľa 19.09.2021 od 13:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

nedeľa 26.09.2021 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.