Nachádzaš sa tu:
24 jún 2021, 22:17
Ostatná aktualizácia: 26 júl 2021, 19:30
Prečítané: 350x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame kompletné vyžrebovanie súťaže 1. ligy mladších dorasteniek v sezóne 2021/2022. Medzi účastníkmi už tradične nechýbajú ani dorastenky MHK Bytča. Sezóna začína prvým kolom v sobotu 11. septembra 2021.


1. liga MLADŠIE DORASTENKY:


Jesenná časť

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

8A-01 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
8A-02 FHT Košice - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-03 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava
8A-04 MŠK IUVENTA Michalovce - voľno
8A-05 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske
8A-06 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - MHK Bytča
8A-07 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda


2. kolo: 18. - 19.09.2021

8A-08 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
8A-09 MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-10 HK Slávia Partizánske - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-11 voľno - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-12 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-13 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec
8A-14 HK AS Trenčín - FHT Košice


3. kolo: 25. - 26.09.2021

8A-15 FHT Košice - HC Tatran Stupava
8A-16 HC Sporta Hlohovec - HK AS Trenčín
8A-17 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-18 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - ŠKP Bratislava
8A-19 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - voľno
8A-20 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Partizánske
8A-21 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča


4. kolo: 02.10.2021 (sobota)

8A-22 HC Tatran Stupava - MHK Bytča
8A-23 HK Slávia Partizánske - HC DAC Dunajská Streda
8A-24 voľno - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-25 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-26 HK Slovan Duslo Šaľa - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-27 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-28 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec


5. kolo: 16. - 17.10.2021

8A-29 HC Sporta Hlohovec - HC Tatran Stupava
8A-30 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice
8A-31 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín
8A-32 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-33 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava
8A-34 HC DAC Dunajská Streda - voľno
8A-35 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske


6. kolo: 23. - 24.10.2021

8A-36 HC Tatran Stupava - HK Slávia Partizánske
8A-37 voľno - MHK Bytča
8A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda
8A-39 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-40 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-41 FHT Košice - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-42 HC Sporta Hlohovec - MŠK IUVENTA Michalovce


7. kolo: 30. - 31.10.2021

8A-43 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava
8A-44 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - HC Sporta Hlohovec
8A-45 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice
8A-46 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK AS Trenčín
8A-47 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-48 MHK Bytča - ŠKP Bratislava
8A-49 HK Slávia Partizánske - voľno


8. kolo: 06. - 07.11.2021

8A-50 HC Tatran Stupava - voľno
8A-51 ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske
8A-52 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča
8A-53 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda
8A-54 FHT Košice - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-55 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-56 MŠK IUVENTA Michalovce - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca


9. kolo: 13. - 14.11.2021

8A-57 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - HC Tatran Stupava
8A-58 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-59 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Sporta Hlohovec
8A-60 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice
8A-61 MHK Bytča - HK AS Trenčín
8A-62 HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-63 voľno - ŠKP Bratislava


10. kolo: 20.11.2021 (sobota)

8A-64 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava
8A-65 HK Slovan Duslo Šaľa - voľno
8A-66 HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske
8A-67 FHT Košice - MHK Bytča
8A-68 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda
8A-69 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-70 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou


11. kolo: 04. - 05.12.2021

8A-71 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - HC Tatran Stupava
8A-72 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-73 HC DAC Dunajská Streda - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-74 MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
8A-75 HK Slávia Partizánske - FHT Košice
8A-76 voľno - HK AS Trenčín
8A-77 ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa


12. kolo: 11. - 12.12.2021

8A-78 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-79 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava
8A-80 FHT Košice - voľno
8A-81 HC Sporta Hlohovec - HK Slávia Partizánske
8A-82 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča
8A-83 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - HC DAC Dunajská Streda
8A-84 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník


13. kolo: 18. - 19.12.2021

8A-85 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava
8A-86 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-87 MHK Bytča - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-88 HK Slávia Partizánske - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-89 voľno - HC Sporta Hlohovec
8A-90 ŠKP Bratislava - FHT Košice
8A-91 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín



Jarná časť

14. kolo: 05.02.2022 (sobota)

8A-92 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín
8A-93 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice
8A-94 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec
8A-95 voľno - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-96 HK Slávia Partizánske - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-97 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-98 HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník


15. kolo: 12. - 13.02.2022

8A-99 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava
8A-100 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Bytča
8A-101 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - HK Slávia Partizánske
8A-102 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - voľno
8A-103 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠKP Bratislava
8A-104 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-105 FHT Košice - HK AS Trenčín


16. kolo: 19. - 20.02.2022

8A-106 HC Tatran Stupava - FHT Košice
8A-107 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec
8A-108 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-109 ŠKP Bratislava - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-110 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov
8A-111 HK Slávia Partizánske - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-112 MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


17. kolo: 26. - 27.02.2022

8A-113 MHK Bytča - HC Tatran Stupava
8A-114 HC DAC Dunajská Streda - HK Slávia Partizánske
8A-115 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - voľno
8A-116 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - ŠKP Bratislava
8A-117 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-118 MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín
8A-119 HC Sporta Hlohovec - FHT Košice


18. kolo: 12. - 13.03.2022

8A-120 HC Tatran Stupava - HC Sporta Hlohovec
8A-121 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-122 HK AS Trenčín - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-123 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-124 ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-125 voľno - HC DAC Dunajská Streda
8A-126 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča


19. kolo: 19. - 20.03.2022

8A-127 HK Slávia Partizánske - HC Tatran Stupava
8A-128 MHK Bytča - voľno
8A-129 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava
8A-130 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-131 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín
8A-132 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - FHT Košice
8A-133 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec


20. kolo: 26.03.2022 (sobota)

8A-134 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-135 HC Sporta Hlohovec - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-136 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-137 HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-138 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda
8A-139 ŠKP Bratislava - MHK Bytča
8A-140 voľno - HK Slávia Partizánske


21. kolo: 02. - 03.04.2022

8A-141 voľno - HC Tatran Stupava
8A-142 HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava
8A-143 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-144 HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín
8A-145 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice
8A-146 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - HC Sporta Hlohovec
8A-147 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - MŠK IUVENTA Michalovce


22. kolo: 09. - 10.04.2022

8A-148 HC Tatran Stupava - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-149 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-150 HC Sporta Hlohovec - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-151 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda
8A-152 HK AS Trenčín - MHK Bytča
8A-153 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske
8A-154 ŠKP Bratislava - voľno


23. kolo: 30.04. - 01.05.2022

8A-155 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava
8A-156 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-157 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín
8A-158 MHK Bytča - FHT Košice
8A-159 HC DAC Dunajská Streda - HC Sporta Hlohovec
8A-160 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-161 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca


24. kolo: 07. - 08.05.2022

8A-162 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8A-163 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-164 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda
8A-165 HC Sporta Hlohovec - MHK Bytča
8A-166 FHT Košice - HK Slávia Partizánske
8A-167 HK AS Trenčín - voľno
8A-168 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava


25. kolo: 14. - 15.05.2022

8A-169 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava
8A-170 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
8A-171 voľno - FHT Košice
8A-172 HK Slávia Partizánske - HC Sporta Hlohovec
8A-173 MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce
8A-174 HC DAC Dunajská Streda - THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca
8A-175 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou


26. kolo: 21. - 22.05.2022

8A-176 HC Tatran Stupava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
8A-177 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - HC DAC Dunajská Streda
8A-178 THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča
8A-179 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slávia Partizánske
8A-180 HC Sporta Hlohovec - voľno
8A-181 FHT Košice - ŠKP Bratislava
8A-182 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa

 


Dokument na stiahnutie:

 (.xlsx, 35,7 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 17:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. kolo
nedeľa 19.09.2021 od 13:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

nedeľa 26.09.2021 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.