Nachádzaš sa tu:
24 jún 2021, 22:13
Ostatná aktualizácia: 23 júl 2021, 13:46
Prečítané: 282x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame kompletné vyžrebovanie MOL Ligy žien v sezóne 2021/2022. Sezóna začína prvým kolom cez víkend 4. - 5. septembra 2021.


MOL Liga žien:


Jesenná časť

1. kolo: 04. - 05.09.2021

W-01 DHK Baník Most - voľno
W-02 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Hodonín
W-03 HC DAC Dunajská Streda - Házená Kynžvart
W-04 Handball PSG Zlín - AHT HC Tatran Stupava
W-05 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba
W-06 TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
W-07 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc


2. kolo: 11.09.2021 (sobota)

W-08 voľno - DHK Zora Olomouc
W-09 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň
W-10 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek
W-11 AHT HC Tatran Stupava - DHC Slavia Praha
W-12 Házená Kynžvart - Handball PSG Zlín
W-13 HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda
W-14 DHK Baník Most - MŠK IUVENTA Michalovce


3. kolo: 18. - 19.09.2021

W-15 MŠK IUVENTA Michalovce - voľno
W-16 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most
W-17 Handball PSG Zlín - HK Hodonín
W-18 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart
W-19 TJ Sokol Písek - AHT HC Stupava
W-20 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba
W-21 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa


4. kolo: 25. - 26.09.2021

W-22 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa
W-23 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc
W-24 AHT HC Tatran Stupava - DHC Plzeň
W-25 Házená Kynžvart - TJ Sokol Písek
W-26 HK Hodonín - DHC Slavia Praha
W-27 DHK Baník Most - Handball PSG Zlín
W-28 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda


5. kolo: 02.10.2021 (sobota)

W-29 HC DAC Dunajská Streda - voľno
W-30 Handball PSG Zlín - MŠK IUVENTA Michalovce
W-31 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most
W-32 TJ Sokol Písek - HK Hodonín
W-33 DHC Plzeň - Házená Kynžvart
W-34 DHK Zora Olomouc - AHT HC Tatran Stupava
W-35 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba


6. kolo: 16. - 17.10.2021

W-36 voľno - DHC Sokol Poruba
W-37 AHT HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
W-38 Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc
W-39 HK Hodonín - DHC Plzeň
W-40 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek
W-41 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha
W-42 HC DAC Dunajská Streda - Handball PSG Zlín


7. kolo: 23. - 24.10.2021

W-43 Handball PSG Zlín - voľno
W-44 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda
W-45 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce
W-46 DHC Plzeň - DHK Baník Most
W-47 DHK Zora Olomouc - HK Hodonín
W-48 HK Slovan Duslo Šaľa - Házená Kynžvart
W-49 DHC Sokol Poruba - AHT HC Tatran Stupava


8. kolo: 30. - 31.10.2021

W-50 voľno - AHT HC Tatran Stupava
W-51 Házená Kynžvart - DHC Sokol Poruba
W-52 HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
W-53 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
W-54 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň
W-55 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek
W-56 Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha


9. kolo: 03.11.2021 (streda)

W-57 DHC Slavia Praha - voľno
W-58 TJ Sokol Písek - Handball PSG Zlín
W-59 DHC Plzeň - HC DAC Dunajská Streda
W-60 DHK Zora Olomouc - MŠK IUVENTA Michalovce
W-61 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most
W-62 DHC Sokol Poruba - HK Hodonín
W-63 AHT HC Tatran Stupava - Házená Kynžvart


10. kolo: 06. - 07.11.2021

W-64 voľno - Házená Kynžvart
W-65 HK Hodonín - AHT HC Tatran Stupava
W-66 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba
W-67 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa
W-68 HC DAC Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc
W-69 Handball PSG Zlín - DHC Plzeň
W-70 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek


11. kolo: 13. - 14.11.2021

W-71 TJ Sokol Písek - voľno
W-72 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha
W-73 DHK Zora Olomouc - Handball PSG Zlín
W-74 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda
W-75 DHC Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce
W-76 AHT HC Tatran Stupava - DHK Baník Most
W-77 Házená Kynžvart - HK Hodonín


12. kolo: 20.11.2021 (sobota)

W-78 voľno - HK Hodonín
W-79 DHK Baník Most - Házená Kynžvart
W-80 MŠK IUVENTA Michalovce - AHT HC Tatran Stupava
W-81 HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba
W-82 Handball PSG Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa
W-83 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
W-84 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň


13. kolo: 08.01.2022 (sobota)

W-85 DHC Plzeň - voľno
W-86 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek
W-87 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha
W-88 DHC Sokol Poruba - Handball PSG Zlín
W-89 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
W-90 Házená Kynžvart - MŠK IUVENTA Michalovce
W-91 HK Hodonín - DHK Baník Most



Jarná časť:

14. kolo: 15. - 16.01.2022

W-92 voľno - DHK Baník Most
W-93 HK Hodonín - MŠK IUVENTA Michalovce
W-94 Házená Kynžvart - HC DAC Dunajská Streda
W-95 AHT HC Tatran Stupava - Handball PSG Zlín
W-96 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha
W-97 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek
W-98 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň


15. kolo: 22. - 23.01.2022

W-99 DHK Zora Olomouc - voľno
W-100 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa
W-101 TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba
W-102 DHC Slavia Praha - AHT HC Tatran Stupava
W-103 Handball PSG Zlín - Házená Kynžvart
W-104 HC DAC Dunajská Streda - HK Hodonín
W-105 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most


16. kolo: 29. - 30.01.2022

W-106 voľno - MŠK IUVENTA Michalovce
W-107 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda
W-108 HK Hodonín - Handball PSG Zlín
W-109 Házená Kynžvart - DHC Slavia Praha
W-110 AHT HC Tatran Stupava - TJ Sokol Písek
W-111 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň
W-112 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc


17. kolo: 05. - 06.02.2022

W-113 HK Slovan Duslo Šaľa - voľno
W-114 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba
W-115 DHC Plzeň - AHT HC Tatran Stupava
W-116 TJ Sokol Písek - Házená Kynžvart
W-117 DHC Slavia Praha - HK Hodonín
W-118 Handball PSG Zlín - DHK Baník Most
W-119 HC DAC Dunajská Streda - MŠK IUVENTA Michalovce


18. kolo: 12. - 13.02.2022

W-120 voľno - HC DAC Dunajská Streda
W-121 MŠK IUVEANTA Michalovce - Handball PSG Zlín
W-122 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha
W-123 HK Hodonín - TJ Sokol Písek
W-124 Házená Kynžvart - DHC Plzeň
W-125 AHT HC Tatran Stupava - DHK Zora Olomouc
W-126 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa


19. kolo: 16.02.2022 (streda)

W-127 DHC Sokol Poruba - voľno
W-128 HK Slovan Duslo Šaľa - AHT HC Tatran Stupava
W-129 DHK Zora Olomouc - Házená Kynžvart
W-130 DHC Plzeň - HK Hodonín
W-131 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most
W-132 DHC Slavia Praha - MŠK IUVENTA Michalovce
W-133 Handball PSG Zlín - HC DAC Dunajská Streda


20. kolo: 26.02.2022 (sobota)

W-134 voľno - Handball PSG Zlín
W-135 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha
W-136 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek
W-137 DHK Baník Most - DHC Plzeň
W-138 HK Hodonín - DHK Zora Olomouc
W-139 Házená Kynžvart - HK Slovan Duslo Šaľa
W-140 AHT HC Tatran Stupava - DHC Sokol Poruba


21. kolo: 12. - 13.03.2022

W-141 AHT HC Tatran Stupava - voľno
W-142 DHC Sokol Poruba . Házená Kynžvart
W-143 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín
W-144 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
W-145 DHC Plzeň - MŠK IUVENTA Michalovce
W-146 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda
W-147 DHC Slavia Praha - Handball PSG Zlín


22. kolo: 19. - 20.03.2022

W-148 voľno - DHC Slavia Praha
W-149 Handball PSG Zlín - TJ Sokol Písek
W-150 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň
W-151 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc
W-152 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa
W-153 HK Hodonín - DHC Sokol Poruba
W-154 Házená Kynžvart - AHT HC Tatran Stupava


23. kolo: 26. - 27.03.2022

W-155 Házená Kynžvart - voľno
W-156 AHT HC Tatran Stupava - HK Hodonín
W-157 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most
W-158 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce
W-159 DHK Zora Olomouc - HC DAC Dunajská Streda
W-160 DHC Plzeň - Handball PSG Zlín
W-161 TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha


24. kolo: 02. - 03.04.2022

W-162 voľno - TJ Sokol Písek
W-163 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
W-164 Handball PSG Zlín - DHK Zora Olomouc
W-165 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa
W-166 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba
W-167 DHK Baník Most - AHT HC Tatran Stupava
W-168 HK Hodonín - Házená Kynžvart


25. kolo: 09. - 10.04.2022

W-169 HK Hodonín - voľno
W-170 Házená Kynžvart - DHK Baník Most
W-171 AHT HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
W-172 DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda
W-173 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball PSG Zlín
W-174 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
W-175 DHC Plzeň - TJ Sokol Písek


26. kolo: 13.04.2022 (streda)

W-176 voľno - DHC Plzeň
W-177 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
W-178 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa
W-179 Handball PSG Zlín - DHC Sokol Poruba
W-180 HC DAC Dunajská Streda - AHT HC Tatran Stupava
W-181 MŠK IUVENTA Michalovce - Házená Kynžvart
W-182 DHK Baník Most - HK Hodonín

 


Dokument na stiahnutie:

 (.docx, 36,9 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 17:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. kolo
nedeľa 19.09.2021 od 13:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

nedeľa 26.09.2021 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.