Nachádzaš sa tu:
13 máj 2021, 13:53
Ostatná aktualizácia: 18 máj 2021, 20:11
Prečítané: 1492x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie reštartu nižších súťaží SZH v sezóne 2020/2021. Do reštartu sa dobrovoľne prihlásili aj obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča. Súťaže dorasteniek boli rozdelené do troch skupín, pričom každé družstvo odohrá v skupine v troch kolách po dva zápasy. Bytčianky boli v súťažiach zaradené do skupiny Stred, takže ich súperkami budú rovesníčky z HK AS Trenčín a HK Slovan Duslo Šaľa. Nakoľko sú súťaže na dobrovoľnej báze, vyhodnocovať sa nebudú. Začiatok reštartu súťaží je naplánovaný na 22. - 23. máj 2021.


1. liga ŽENY

1. kolo: 22. - 23.05.2021

2C-1 DHK - 71 Nesvady - ŠKP Bratislava
2C-2 HK Junior Močenok - HK Slávia Partizánske
HC Tatran Stupava má voľno.


2. kolo: 29. - 30.05.2021

2C-3 ŠKP Bratislava - HK Junior Močenok
2C-4 HK Slávia Partizánske - HC Tatran Stupava
DHK - 71 Nesvady má voľno.


3. kolo: 05. - 06.06.2021

2C-5 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava
2C-6 HK Junior Močenok - DHK - 71 Nesvady
HK Slávia Partizánske má voľno.


4. kolo: 12. - 13.06.2021

2C-7 DHK - 71 Nesvady - HC Tatran Stupava
2C-8 ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske
HK Junior Močenok má voľno.



1. liga DORASTENKY (STARŠIE a MLADŠIE)


skupina Západ (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

1. kolo: 22. - 23.05.2021 - Bratislava

7Z-1 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda
8Z-1 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda
7Z-2 HC DAC Dunajská Streda - Handball Zlatná na Ostrove
8Z-2 HC DAC Dunajská Streda - Handball Zlatná na Ostrove
7Z-3 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava
8Z-3 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava


2. kolo: 29. - 30.05.2021 - Zlatná na Ostrove

7Z-4 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda
8Z-4 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda
7Z-5 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava
8Z-5 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava
7Z-6 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove
8Z-6 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Dunajská Streda

7Z-7 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava
8Z-7 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava
7Z-8 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove
8Z-8 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove
7Z-9 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda
8Z-9 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda

 

skupina Stred (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

1. kolo: 22. - 23.05.2021 - Šaľa

7S-4 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča
8S-4 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča
7S-5 MHK Bytča - HK AS Trenčín
8S-5 MHK Bytča - HK AS Trenčín
7S-6 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa
8S-6 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa


2. kolo: 29. - 30.05.2021 - Trenčín

7S-1 HK AS Trenčín - MHK Bytča
8S-1 HK AS Trenčín - MHK Bytča
7S-2 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa
8S-2 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa
7S-3 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín
8S-3 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín


3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Bytča (Predmier)

7S-7 MHK Bytča - HK AS Trenčín
8S-7 MHK Bytča - HK AS Trenčín
7S-8 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa
8S-8 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa
7S-9 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča
8S-9 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča

 

skupina Východ (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

1. kolo: 22. - 23.05.2021 - Prešov/Vranov nad Topľou

7V-1 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice
8V-1 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice
7V-2 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce
8V-2 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce
7V-3 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8V-3 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou


2. kolo: 29. - 30.05.2021 - Košice

7V-4 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce
8V-4 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce
7V-5 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8V-5 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
7V-6 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice
8V-6 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice


3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Michalovce

7V-7 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
8V-7 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou
7V-8 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice
8V-8 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice
7V-9 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce
8V-9 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce

 

Skupina len mladších dorasteniek (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

1. kolo: 22. - 23.05.2021 - Malacky

8N-1 TJ Strojár Malacky - HC Tatran Stupava
8N-2 HC Tatran Stupava - THA Martin
8N-3 THA Martin - TJ Strojár Malacky


2. kolo: 29. - 30.05.2021 - Martin (Diaková)

8N-4 THA Martin - HC Tatran Stupava
8N-5 HC Tatran Stupava - TJ Strojár Malacky
8N-6 TJ Strojár Malacky - THA Martin


3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Stupava

8N-7 HC Tatran Stupava - TJ Strojár Malacky
8N-8 TJ Strojár Malacky - THA Martin
8N-9 THA Martin - HC Tatran Stupava


Rezervný termín: 12. - 13.06.2021 (Dorastenky)

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 31,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 7. kolo
nedeľa 04.12.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 17. - 18.12.2022
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.