Nachádzaš sa tu:
18 jan 2015, 08:59
Ostatná aktualizácia: 20 mar 2015, 19:05
Prečítané: 3800x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Tretím kolom pokračuje v nedeľu 18. januára 2015 v kategórii mladších žiačok spoločná súťaž Krajského zväzu hádzanej Trenčín a Moravskosliezskeho krajského zväzu hádzanej - Česko-slovenská liga, v ktorej sa predstaví aj družstvo mladších žiačok MHK Bytča, ktoré svoj turnaj odohralo v Ostrave, v miestnej hale Sareza. Z celkového víťazstva sa radovali ako v ostatných dvoch turnajoch mladšie žiačky MHK Bytča, ktoré sú zatiaľ suverénnym celkom v spoločnej Česko-slovenskej lige tejto mládežníckej kategórie a jediným celkom, ktorý na turnajoch nestratil ani bod a s veľkou pravdepodobnosťou obhája vlaňajší titul víťaza ligy, okrem celkového víťazstva Bytče na treťom turnaji sa opäť najlepšou strelkyňou turnaja stala Bytčianka Lucia Leštinová, ktorá dohromady na tomto turnaji zaťažila konto súperiek spolu 47 gólmi. Ich staršie kolegyne mali počas tohto víkendu voľno a najbližší tretí turnaj spoločnej Česko-slovenskej ligy odohrajú presne o týždeň a to v nedeľu 25. januára 2015 a opäť na palubovke v Polanke nad Odrou, tentokrát je usporiadateľom turnaja druhý výber MSKSH.

3. KOLO TURNAJA - ČESKO-SLOVENSKÁ LIGA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Dátum konania: 18. január 2015 (nedeľa)

Miesto konania: Sportovní hala Sareza, Ostrava - Přívoz, Hrušovská 2678/20, 702 00 Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj, ČR.

Usporiadateľ: TJ Sokol Poruba

Kategórie: mladšie žiačky


Účastníci turnaja ČSL - ml. žiačky:

TJ Sokol Poruba (ČR)
TJ Sokol Hrabůvka (ČR)
TJ Sokol Karviná (ČR)
MHK Bytča
HK Štart Trenčín
HK Slávia Partizánske

 

Časový rozpis a výsledky turnaja 3. kola ČSL - ml. žiačky:

1.   09:00   TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Hrabůvka   11:16 (6:6)
2.   09:35   TJ Sokol Karviná - MHK Bytča   4:17 (2:8)
3.   10:10   HK Štart Trenčín - HK Slávia Partizánske   11:5 (6:2)
4.   11:00   TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Karviná   15:7 (8:1)
5.   11:35   MHK Bytča - HK Štart Trenčín   11:8 (5:4)
6.   12:10   HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Hrabůvka   16:12 (8:6)
7.   12:45   MHK Bytča - TJ Sokol Poruba   8:6 (3:3)
8.   13:20   TJ Sokol Karviná - HK Štart Trenčín   17:9 (9:5)
9.   13:55   HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Poruba   13:17 (9:5)
10.   14:30   TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Karviná   21:14 (8:5)
11.   15:05   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske   18:3 (9:0)
12.   15:40   TJ Sokol Poruba - HK Štart Trenčín   7:17 (4:6)
13.   16:15   TJ Sokol Hrabůvka - MHK Bytča   12:17 (4:10)
14.   16:50   TJ Sokol Karviná - HK Slávia Partizánske   20:16 (6:8)
15.   17:25   HK Štart Trenčín - TJ Sokol Hrabůvka   18:11 (12:8)


Zápasy MHK Bytča:

TJ Sokol Karviná - MHK Bytča  4:17 (2:8)

MHK: K. Smatanová, N. Chudovská - Učníková, N. Leštinová, M. Hujová, L. Leštinová 11, Kadáčková, N. Weberová, Hudeczková 1, E. Weberová 5. Trénerka: Eva Pastorková.

TJ Sokol: M. Františová, Kat. Pyszková - Z. Napravilová, N. Badurová, N. Dohnalová, A. Sztulová, M. Zemánková, K. Tučková 1, T. Kokyová 1, S. Dohnalová, Kar. Pyszková 1, T. Sepešiová 1. Trénerka: Marcela Schobrová.


MHK Bytča - HK Štart Trenčín  11:8 (5:4)

MHK: K. Smatanová, N. Chudovská - Učníková, N. Leštinová, M. Hujová, L. Leštinová 9/3, Kadáčková, N. Weberová, Hudeczková 2, E. Weberová 1. Trénerka: Eva Pastorková.

HK Štart: N. Fáriková, K. Dovičínová - L. Oravcová 1, M. Klobušická 1, S. Ukušová 1, E. Kováčiková 1, Kl. Paulínyová, T. Pavlovská 3, N. Vlhová, Andrejková, L. Belicová, Z. Benkovská 1/1, H. Ďuržová. Tréner: Róbert Hurtoň.


MHK Bytča -
TJ Sokol Poruba   8:6 (3:3)

MHK: K. Smatanová, N. Chudovská - Učníková, N. Leštinová, M. Hujová, L. Leštinová 6, Kadáčková, N. Weberová, Hudeczková 1, E. Weberová 1. Trénerka: Eva Pastorková.

TJ Sokol: V. Buroňová, A. Šmídalová - V. Tučková, T. Friedlová, V. Kučerová, K. Jandačková, B. Hvozdovičová, V. Juřinová, A. Kavalová 1, A. Halátová 1, A. Nemčíková, K. Kostelňáková 2, T. Dybalová 2, V. Knittlová, T. Figalová, V. Karlíková. Tréner: Jan Zezulčík.


MHK Bytča - HK Slávia Partizánske   18:3 (9:0)

MHK: K. Smatanová, N. Chudovská - Učníková, N. Leštinová, M. Hujová 1, L. Leštinová 11, Kadáčková, N. Weberová, Hudeczková 2/1, E. Weberová 4. Trénerka: Eva Pastorková.

HK Slávia: P. Sondorová, D. Domčeková - I. Vargová, V. Horňanová 1, Hunková, Bajtalová, M. Gašparíková, L. Ištvánová, Škodová 1, N. Šlosárová, N. Kováčová, S. Bielichová 1, Tirolová. Trénerky: Irena Popluhárová a Jana Horňanová.


TJ Sokol Hrabůvka - MHK Bytča  12:17 (4:10)

TJ Sokol: E. Poledníková - B. Vašíčková 2, K. Vajdová, O. Vajda 1, G. Russmannová, Ch. Cholevová 5, P. Klímková 1, L. Králová 3/1, A. Doležalová, V. Kapcová, J. Paličková, A. Šařecová, V. Nováková, B. Prášková. Tréner: Jakub Horák.

MHK: K. Smatanová, N. Chudovská - Učníková, N. Leštinová, M. Hujová, L. Leštinová 10/1, Kadáčková, N. Weberová 1, Hudeczková 3, E. Weberová 4. Trénerka: Eva Pastorková.

 

Tabuľka - 3. turnaj:

1.   MHK Bytča   5   5 0 0   71:33   + 38   10
2.   HK Štart Trenčín   5   4 0 1   71:43   + 21   8
3.   TJ Sokol Hrabůvka   5   3 0 2   76:72   + 4   6
4.   TJ Sokol Poruba   5   2 0 3   50:53   - 3   4
5.   HK Slávia Partizánske   5   1 0 4   53:78   - 25   2
6.   TJ Sokol Karviná   5   0 0 5   50:90   - 40   0


Individuálne ocenenia:

Najlepšia brankárka turnaja: Nemčíková Adriana (TJ Sokol Poruba)

Najlepšia hráčka turnaja: Benkovská Zora (HK Štart Trenčín)

Najlepšia strelkyňa turnaja: Leštinová Lucia (MHK Bytča) - 47 gólov.



Celková tabuľka po 3. turnaji:

1.   MHK Bytča   15   15 0 0   254:103   + 151
  30
2.   TJ Sokol Poruba   15   9 1 5   185:170   + 15   19
3.   TJ Sokol Hrabůvka   15   8 2 5   229:232   - 3   18
4.   HK Štart Trenčín   15   6 0 9   171:183   - 12   12
5.   HK Slávia Partizánske   15   4 0 11   149:216   - 67   8
6.   TJ Sokol Karviná   15   1 1 13   150:246   - 96   3

 


Fotogaléria - 3. kolo Česko-slovenskej ligy ml. žiačok, Ostrava (ČR) 18.01.2015 (Jiří Matula, Sokol Hrabůvka) 


Fotogaléria - 3. kolo Česko-slovenskej ligy mladších žiačok, Ostrava (ČR) 18.01.2015 (TJ Sokol Poruba)

 


Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 357 kB)

(.doc, 240 kB)

(.doc, 232 kB)

(.doc, 314 kB)

(.xlsx, 15,0 kB)

(.pdf, 69,0 kB)

(.pdf, 78,4 kB)

(.jpg, 633 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.