Nachádzaš sa tu:
10 júl 2014, 17:53
Ostatná aktualizácia: 03 mar 2015, 12:25
Prečítané: 4217x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Pred blížiacou sa novou sezónou vzišli od jednotlivých trénerov ženských národných družstiev SR širšie zostavy pre jednotlivé kategórie, od žien po juniorky, či kadetky. V širších nomináciach na sezónu 2014/2015 figuruje aj niekoľko hráčok MHK Bytča, v tej ženskej je ňou Alica Kostelná, ktorá bude v nasledujúcej sezóne obliekať dres interligistiek z Poruby, v kategórii junioriek je to dvojica hráčok a taktiež dvojica hráčok Bytče figuruje aj v najmladšej ženskej mládežníckej kategórii a to v reprezentácii kadetiek.  

 

ŽENSKÉ REPREZENTÁCIE SR - ŠIRŠIE NOMINÁCIE - SEZÓNA 2014/2015


RD ŽENY:

Brankárky: Gubíková Lucia (Iuventa Michalovce), Medveďová Adriana (Iuventa Michalovce/BEMACO Prešov), Tóthová Žaneta (Stella Saint - Maur), Školková Zuzana (HK Slávia Partizánske), Súlovská Simona (HK Slávia Partizánske), Grandtnerová Adriana (HK Slovan Duslo Šaľa), Túrociová Martina (HC Zlín)

Krídla: Jakubisová Lýdia (Thüringer HC), Súkenníková Lucia (DHK Baník Most), Kováčiková Petronela (TSG Ober - Eschbach), Stuparičová Dagmara (SV Union Halle-Neustadt), Bíziková Réka (HK Slovan Duslo Šaľa), Blažeková Selma (HK Slávia Partizánske), Hollá Zuzana (Iuventa Michalovce/HK Slávia Partizánske), Szöllösiová Terézia (Iuventa Michalovce), Habánková Veronika (Iuventa Michalovce), Tomášechová Diana (DHC Sokol Poruba), Rechtorisová Alžbeta (DHC Sokol Poruba)

Pivotmanky: Horňáková Dominika (Iuventa Michalovce), Czanik Andrea (HC Trier), Minárčiková Eva (DHC Sokol Poruba, odchovankyňa MHK Bytča), Wollingerová Patrícia (Iuventa Michalovce), Trochtová Ivana (HK Slovan Duslo Šaľa), Königová Barbora (UDHK ŠG Nitra/ŠKP Bratislava)

Spojky: Beňušková Petra (Stella Saint - Maur), Školková Martina (Cercle Dijon), Michnová Klaudia (HK Slávia Partizánske), Kertészová Andrea (HK Slovan Duslo Šaľa), Rebičová Marianna (Iuventa Michalovce), Szarková Simona (DHK Baník Most), Polláková Alžbeta (Borussia Dortmund), Demajová Sofia (HK Slovan Duslo Šaľa), Veselková Eva (HK Slovan Duslo Šaľa), Kostelná Alica (DHC Sokol Poruba, odchovankyňa MHK Bytča), Rajnohová Monika (DHC Slavia Praha), Szücs Silvia (SVG Celle), Dubajová Katarína (MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz), Bujnochová Karin (HK Slovan Duslo Šaľa), Bačíková Martina (Iuventa Michalovce), Trehubova Tetyana (Iuventa Michalovce), Tóthová Alžbeta (HC Zlín), Kodajová Dominika (HK Slovan Duslo Šaľa), Sláviková Martina (ŠKP Bratislava)

Realizačný tím: Poloz Dušan - tréner, Olšavský Peter - asistent trénera, Lajčák Ján - tréner brankárok, videoanalityk, Kasakov Marin - masér, Halásová Martina - fyzioterapeutka, Marcinová Renáta - vedúca RD


Plán prípravy:

08.09. - 13.09.2014  VT + medzinárodný turnaj v Chebe (41. ročník turnaja O štít města Chebu)
05.10. - 12.10.2014  VT  + prípravné zápasy
23.11. - 21.12.2014  VT + Majstrovstvá Európy (Maďarsko, Chorvátsko)
15.03. - 22.03.2015  VT + medzinárodný turnaj v Portugalsku
25.05. - 15.06.2015  VT + play-off zápasy o postup na MS (ak sa play off o Majstra SR a 3. miesto skončí po 4. zápase)



RD JUNIORKY (hráčky rok nar. 1996 a mladšie):

Brankárky: Ferenčíková Miroslava (Iuventa Michalovce), Čičáková Claudia (Iuventa Michalovce), Hanzalíková Barbora (HK Hodonín/HK Štart Trenčín), Rehušová Patrícia (HK Štart Trenčín), Mesárošová Simona (UDHK ŠG Nitra), Goboňová Mária (BEMACO Prešov)

Krídla: Szabó Katalin (ŠK Talent Dunajská Streda/HSG Bensheim/Auerbach), Kocaníková Silvia (Iuventa Michalovce), Gregušová Patrícia (HK Slávia Partizánske), Španihelová Nikola (HK Štart Trenčín, odchovankyňa MHK Bytča) 

Pivotmanky: Gajdošová Veronika (HK Slávia Partizánske), Pastorková Kristína (MHK Bytča/HK Štart Trenčín), Majerníková Naďa (ŠKP Bratislava), Jašková Paulína (HK Štart Trenčín/HC Veselí nad Moravou)

Spojky: Velčická Martina (UDHK ŠG Nitra), Šutranová Tatiana (BEMACO Prešov), Gajdošíková Tatiana (MHK Bytča/HC Veselí nad Moravou), Blehová Martina (HK Slovan Duslo Šaľa/HK Junior Močenok), Kapsová Valentína (HK Slávia Partizánske), Simić Soňa (ŠŠK Bernolákova Košice/BEMACO Prešov), Vencuriková Viktória (BEMACO Prešov), Juríková Viktória (UDHK ŠG Nitra), Žákovská Paulína (ŠKP Bratislava/HBC Aulnoye), Barátová Jana (Iuventa Michalovce), Lanczová Bibiana (HK Slovan Duslo Šaľa), Sajanová Mária (ŠKP Bratislava/UHC Stokerau), Krajčovičová Denisa (HK Slávia Partizánske)

Realizačný tím: Hudák Ľuboš - tréner, Beňušková Katarína - asistentka trénera, Sabovik Ivan - vedúci družstva, Kasakov Marin - masér, Boltenkov Alexander - masér


Plán prípravy:

25.08. - 31.08.2014  VT + účasť na turnaji DHC Slavia Cup 2014 (Praha, ČR)
06.10. - 12.10 2014  VT + prípravný zápas
23.11. - 26.11.2014  VT + prípravné medzištátne zápasy
12.01. - 18.01.2015  VT + medzinárodný turnaj Master Cup (Švajčiarsko)
23.02. - 27.02.2015  VT + prípravné medzištátne zápasy
16.03. - 22.03.2015  VT + prípravné medzištátne zápasy
12.04. - 19.04.2015  VT + kvalifikácia o postup na ME junioriek



RD KADETKY (hráčky rok nar. 1998 a mladšie):

Brankárky: Furgaláková Soňa (MHK Bytča), Musáková Anna-Mária (UDHK ŠG Nitra), Goboňová Mária (BEMACO Prešov), Mulíková Katarína (Iuventa Michalovce), Hanzalíková Barbora (HK Hodonín/HK Štart Trenčín), Szalai Nikoletta (Balatón KC), Renczešová Dominika (ŠKP Bratislava)

Krídla: Kmošenová Nela (MHK Bytča), Raffasederová Wanessa (HC Tatran Stupava), Sopková Zuzana (UDHK ŠG Nitra), Takáčová Terézia (HK Štart Trenčín), Štefániková Bibiána (Iuventa Michalovce), Štefánová Michaela (ŠŠK Bernolákova Košice), Posvancz Rebeka (ŠK Talent Dunajská Streda), Klučková Adriana (HKM Chirana Medical Šurany/HK Slovan Duslo Šaľa), Popovcová Martina (BEMACO Prešov), Nejedlíková Nikola (ŠKP Bratislava/HK Štart Trenčín)

Pivotmanky: Trúnková Nikoleta (HK Štart Trenčín), Selecká Zuzana (UDHK ŠG Nitra), Slamková Ema (HK Slovan Duslo Šaľa), Varga Dominika (ŠK Talent Dunajská Streda), Krajčová Dominika (ŠKP Bratislava), Milenkyová Miroslava (BEMACO Prešov), Kaločayová Daniela (Iuventa Michalovce)

Spojky: Vencuriková Viktória (BEMACO Prešov), Škoricová Petra (UDHK ŠG Nitra/HK Slovan Duslo Šaľa), Solárová Františka (Iuventa Michalovce), Rajnohová Erika (HK Štart Trenčín), Kovácsová Lucia (HC Tatran Stupava), Kostelná Katarína (HK Štart Trenčín), Kurňavová Kristína (HK Slovan Duslo Šaľa), Bosáková Alexandra (UDHK ŠG Nitra), Némethová Natália (UDHK ŠG Nitra), Ušiaková Nina (HK Štart Trenčín), Holejová Adriána (Iuventa Michalovce), Ondová Katarína (Iuventa Michalovce), Pappová Sophia (HK Slovan Duslo Šaľa), Bugár Cintia (ŠK Talent Dunajská Streda/ŠKP Bratislava)

Realizačný tím: Nemčíková Marianna - trénerka, Rajnohová Zdena - asistentka trénerky, Školková Zuzana - trénerka brankárok, Draškovič Rudolf ml. - vedúci družstva, Prokeš Svetozár - kondičný tréner, Jenčík Marek - masér, Prokešová Jana - fyzioterapeutka


Plán prípravy:

04.08. - 10.08.2014  VT + Turnaj Olympijských nádejí (Gyöngyös, Maďarsko)
01.09. - 05.09.2014  VT + prípravný zápas
06.10. - 12.10.2014  VT + prípravný zápas
23.11. - 26.11.2014  VT + prípravný zápas
12.01. - 18.01.2015  VT + medzinárodný turnaj Master Cup (Švajčiarsko) - uskutoční sa len VT
23.02. - 27.02.2015  VT + prípravný zápas
15.03. - 23.03.2015  VT + kvalifikácia o postup na ME kadetiek

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - Final 4 „A“
sobota 15.06.2024 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- finálový turnaj o majstra SR.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.