Nachádzaš sa tu:
11 jún 2014, 12:39
Ostatná aktualizácia: 25 jún 2014, 00:15
Prečítané: 5392x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatku 13. júna do nedele 15. júna 2014 sa uskutočnia záverečné turnaje o Majstra SR v kategóriách žiačok, ktorého hostiteľmi sú, v prípade mladších žiačok Šaľa a u starších žiačok Trenčín. V článku Vám prinášame časový rozpis turnaja mladších žiačok, ktorého hostiteľom je Šaľa. O titul majsteriek SR zabojuje v tejto kategórii osem družstiev vrátane žiačok MHK Bytča. Víťazkami celého záverečného turnaja o Majstra SR sa stali domáce žiačky HK Slovan Duslo Šaľa, ktoré vo finálovom zápase zdolali hráčky michalovskej Iuventy o desať gólov v pomere 18:8 (10:5), v zápase o tretie miesto sa z bronzových medailí tešia žiačky Talentu Dunajská Streda, ktoré porazili svoje rovesničky z Malaciek 14:10. Žiačky MHK Bytča obsadili v tejto kategórii celkové šieste miesto.   

M-SR 2013/2014 - MLADŠIE ŽIAČKY


Dátum konania:
13 - 15. jún 2014 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Mestská športová hala Šaľa, Horná 30, Šaľa 927 01 Slovenská republika.

Usporiadateľ: HK Slovan Duslo Šaľa

Kategória: mladšie žiačky

Hrací čas: 2x po 15 minút, prestávka 10 minút.


Účastníci turnaja:

HK Slovan Duslo Šaľa
MHK Bytča
Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou  
ŠKH Rohožník
Beamco ŠŠK SLŠ Prešov
TJ Strojár Malacky
Iuventa Michalovce
ŠK Talent Dunajská Streda


Vyžrebované poradie

skupina A:

1. ŠKH Rohožník
2. TJ Strojár Malacky
3. ŠK Talent Dunajská Streda
4. Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov

skupina B:

1. HK Slovan Duslo Šaľa
2. Iuventa Michalovce
3. MHK Bytča
4. Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou

 

Časový rozpis turnaja:


Piatok 13. jún 2014

o 10:00 hodine - technická porada vedúcich družstiev, žrebovanie
o 10:30 hodine - slávnostné otvorenie turnaja v športovej výstroji


skupinová fáza:

11:00 - 11:50 hod.:   zápas č.1   1 ŠKH Rohožník - 4 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov    12:15   sk. A
12:00 - 12:50 hod.:   zápas č.2   1 HK Slovan Duslo Šaľa  - 4 J.S.G. Bánovce nad Bebravou   20:11   sk. B
13:00 - 13:50 hod.:   zápas č.3   2 TJ Strojár Malacky - 3 ŠK Talent Dunajská Streda   10:11   sk. A
14:00 - 14:50 hod.:   zápas č.4   2 Iuventa Michalovce - 3 MHK Bytča   13:12   sk. B
15:00 - 15:50 hod.:   zápas č.5   4 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - 3 ŠK Talent Dunajská Streda   6:14   sk. A
16:00 - 16:50 hod.:   zápas č.6   4 J.S.G. Bánovce nad Bebravou - 3 MHK Bytča   15:12   sk. B
17:00 - 17:50 hod.:   zápas č.7   1 ŠKH Rohožník - 2 TJ Strojár Malacky   14:23   sk. A
18:00 - 18:50 hod.:   zápas č.8   1 HK Slovan Duslo Šaľa - 2 Iuventa Michalovce   19:10   sk. B


Sobota 14. jún 2014

skupinová fáza:

08:00 - 08:50 hod.:   zápas č.9   2 TJ Strojár Malacky - 4 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov     12:7   sk. A
09:00 - 09:50 hod.:   zápas č.10   2 Iuventa Michalovce - 4 J.S.G. Bánovce nad Bebravou   12:11   sk. B
10:00 - 10:50 hod.:   zápas č.11   3 ŠK Talent Dunajská Streda - 1 ŠKH Rohožník   17:5   sk. A
11:00 - 11:50 hod.:   zápas č.12   3 MHK Bytča - 1 HK Slovan Duslo Šaľa   5:14   sk. B


Tabuľky - skupinová fáza

skupina A:

1. ŠK Talent Dunajská Streda     3   3 0 0   42:21   + 21   6
2. TJ Strojár Malacky     3   2 0 1   45:32   + 13   4
3. Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov     3   1 0 2   28:38   - 10   2
4. ŠKH Rohožník     3   0 0 3   31:55   - 24   0

skupina B:

1. HK Slovan Duslo Šaľa     3   3 0 0   53:26   + 27   6
2. Iuventa Michalovce     3   2 0 1   35:43   - 9   4
3. J.S.G. Bánovce nad Bebravou     3   1 0 2   37:44   - 7   2
4. MHK Bytča     3   0 0 3   29:42   - 13   0


zápasy do kríža:

12:00 - 12:50 h.:   z.č.13   A1 ŠK TALENT DUNAJSKÁ STREDA - B4   MHK Bytča 13:5
13:00 - 13:50 h.:   z.č.14   A2 TJ STROJÁR MALACKY - B3   J.S.G. Bánovce nad Bebravou 11:11, 5:4/7m
14:00 - 14:50 h.:   z.č.15   A3 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - B2   IUVENTA MICHALOVCE  8:12
15:00 - 15:50 h.:   z.č.16   A4 ŠKH Rohožník - B1   HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 11:26

5/8:

16:00 - 16:50 hod.:   z.č.17   PA1-B4 MHK BYTČA - PA3-B2 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov    9:7 (6:2)
17:00 - 17:50 hod.:   z.č.18   PA2-B3 J.S.G. BÁNOVCE N. BEBR. - PA4-B1 ŠKH Rohožník       19:13

semifinále:

18:00 - 18:50 hod.:   z.č.19   VA1-B4 ŠK Talent Dunajská Streda - VA3-B2 IUVENTA MICHALOVCE   11:15
19:00 - 19:50 hod.:   z.č.20   VA2-B3 TJ Strojár Malacky - VA4-B1 HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA   5:20

 

Nedeľa 15. jún 2014

o 7. miesto:

09:00 - 09:50 hod.:   z.č.21   Bemaco ŠŠK SLŠ PREŠOV - ŠKH Rohožník   18:14

o 5. miesto:

10:10 - 11:00 hod.:   z.č.22   J.S.G. BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK Bytča   15:10

o 3. miesto:

11:20 - 12:10 hod.:   z.č.23   ŠK TALENT DUNAJSKÁ STREDA -  TJ Strojár Malacky   14:10

o 1. miesto - finále:

12:30 - 13:20 hod.:   z.č.24   HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA - Iuventa Michalovce   18:8  (10:5)

 

o 13:30 hodine - ukončenie turnaja nástupom, vyhlásenie výsledkov M-SR

 

Konečné poradie: 1. HK Slovan Duslo Šaľa - Majster SR 2013/2014, 2. Iuventa Michalovce, 3. ŠK Talent Dunajská Streda, 4. TJ Strojár Malacky, 5. Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou, 6. MHK Bytča, 7. Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov, 8. ŠKH Rohožník.


Individuálne ocenenia:

Najlepšia brankárka: Feščáková Alexandra (Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov)
Najlepšia hráčka: Lanczová Barbora (HK Slovan Duslo Šaľa)
Najlepšia strelkyňa: Pálková Michaela (ŠKH Rohožník) - 51 gólov

 

 

Fotogaléria zo zápasov mladších žiačok na MSR 2013/2014 - 15.06.2014 - 3. hrací deň (M. Pospiš/M-Foto): 

 

Fotogaléria zo zápasov mladších žiačok na MSR 2013/2014 - 13.06.2014 - 1. hrací deň (M. Pospiš/M-Foto):

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobbota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. kolo
sobota 20.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 12:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.