Nachádzaš sa tu:
26 máj 2014, 10:31
Ostatná aktualizácia: 25 máj 2014, 22:59
Prečítané: 3207x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Počas uplynulého víkendu (24. - 25. máj 2014) sa odohrali posledné zápasy v oboch kategóriách dorasteniek ako aj v prvej ženskej lige sezóny 2013/2014. Začneme kategóriami, v ktorých figurujú aj hráčky MHK Bytča a to dorastenkami, v kategórii starších dorasteniek sa z prvenstva tešia hráčky michalovskej Iuventy, za nimi sa umiestnila so stratou siedmich bodov Nitra a tretie miesto patrí družstvu Šurian, hráčkam Bytče patrí piate miesto. V súťaži mladších dorasteniek sa tohtoročnými majsterkami SR stali hráčky MHK Bytča, za nimi nasleduje s odstupom štyroch bodov druhá Šaľa a prvú trojicu uzatvára so ziskom 34 bodov tretia Iuventa Michalovce. Družstvá mladších dorasteniek Bytče a Šale budú ešte budúci víkend bojovať s Plzňou a Olomoucom o Česko-slovenský pohár mladších dorasteniek, ktorý sa uskutoční od piatku 30. mája do nedele 1. júna 2014 v Šali. Druhá najvyššia ženská súťaž - prvá liga žien má po vlaňajšku nového majstra, ktorým sa stalo družstvo Nesvád, ktoré v nedeľu na domácej palubovke odohralo zápas o prvé miesto s tímom UDHK Nitra, v ktorom sa z víťazstva tešili domáce hráčky, ktoré zdolali družstvo Nitry o osem gólov 33:25.        

KONEČNÉ TABUĽKY, SEZÓNA 2013/2014

 

1. liga Staršie dorastenky:

1. Iuventa Michalovce   18   17 0 1 549:413 + 136 34
2. UDHK Nitra   18   13 1 4 570:484 + 86 27
3. HKM Chirana Medical Šurany   18   12 0 6 464:424 + 40 24
4. HK Slovan Duslo Šaľa   18   11 0 7 530:485 + 45 22
5. MHK Bytča   18   11 0 7 563:506 + 57
22
6. HK Slávia Partizánske   18   8 0 10 495:457 + 38 16
7. ŠŠK Bernolákova Košice   18   6 1 11 480:500 - 20 13
8. BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov   18   6 0 12 439:481 - 42 12
9. ŠK Talent - RUSSEL Dunajská Streda   18   5 0 13 404:544 - 140 10
10. ŠKP Bratislava   18   0 0 18 377:577 - 200 0


1. liga Mladšie dorastenky:

1. MHK Bytča   22   20 0 2 600:427 + 173
40
2. HK Slovan Duslo Šaľa   22   18 0 4 591:475 + 116 36
3. Iuventa Michalovce   22   17 0 5 659:508 + 151 34
4. HK Štart Trenčín   22   16 0 6 647:508 + 139 32
5. UDHK Nitra   22   14 0 8 629:581 + 48 28
6. BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov   22   10 1 11 517:539 - 22 21
7. ŠKP Bratislava   22   9 0 13 521:571 - 50 18
8. ŠK Talent - RUSSEL Dunajská Streda   22   8 1 13 526:599 - 73 17
9. HC Tatran Stupava   22   8 0 14 535:561 - 26 16
10. HK Slávia Partizánske   22   7 0 15 529:649 - 120 14
11. HK Junior Močenok   22   3 0 19 459:597 - 138 6
12. ŠŠK Bernolákova Košice   22   1 0 21 471:669 - 198 2


1. liga Ženy:

1. ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady-Imeľ   22   17 1 4 594:525 + 69 35
2. UDHK Nitra   22   17 1 4 744:562 + 182 35
3. Inter - SC Bratislava   22   14 5 3 653:549 + 104 33
4. Iuventa Michalovce   22   14 1 7 680:578 + 102 29
5. ŠŠK Bernolákova Košice   22   11 0 11 609:596 + 13 22
6. Handball Zlatná na Ostrove   22   9 2 11 495:549 - 54 20
7. ŠKP Topoľčany   22   9 1 12 688:681 + 7 19
8. HK Štart Trenčín   22   8 2 12 551:600 - 49 18
9. Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou   22   8 2 12 566:590 - 24 18
10. HK Junior Močenok   22   6 1 15 539:609 - 70 13
11. HK Slávia OA Sereď   22   5 1 16 500:637 - 137 11
12. TJ Záhoran Senica   22   5 1 16 573:717 - 144 11

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.