Nachádzaš sa tu:
02 feb 2014, 08:41
Ostatná aktualizácia: 27 máj 2014, 11:43
Prečítané: 1746x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Mladšie dorastenky MHK Bytča v nedeľu 2. februára vycestovali na prípravný turnaj do Šale. Turnaj bol rozdelený do dvoch skupín, dorastenky MHK Bytča figurovali v A skupine, kde najskôr podľahli vo vyhratom zápase tesne o gól domácej Šali a neskôr zvíťazili sedemgólovým rozdielom nad celkom Partizánskeho, v semifinále vysoko podľahli hráčkam Nitry, v boji o konečné tretie miesto zvíťazili dorastenky Bytče nad rovesničkami bratislavského ŠKP v pomere 6:12, po polčase 3:6. Celkovými víťazkami turnaja mladších dorasteniek sa stali podobne ako u starších dorasteniek hráčky HK Slovan Duslo Šaľa  

PRÍPRAVNÝ TURNAJ - HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 2014


Dátum konania: 2. február 2014 (nedeľa)

Miesto konania: Mestská športová hala, Horná 30, 927 01 Šaľa.

Usporiadateľ: HK Slovan Duslo Šaľa

Kategória: mladšie dorastenky

Hrací čas: 2x po 20 minút - bez zastavenia času, prestávka medzi zápasmi: 2 - 3 minúty.


Účastníci turnaja:

HK Slovan Duslo Šaľa
HK Slávia Partizánske
MHK Bytča
UDHK Nitra
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava


Rozdelenie do skupín:

skupina A

1. HK Slovan Duslo Šaľa
2. HK Slávia Partizánske
3. MHK Bytča

skupina B

1. UDHK Nitra
2. ŠKP Bratislava
3. HC Tatran Stupava


Časový rozpis turnaja:

Zápasy v skupine

1.   09:00 - 09:45
  A   HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske   19:10 (9:5)
2.   09:45 - 10:30
  B   UDHK Nitra - ŠKP Bratislava
  18:10 (11:5)
3.   10:30 - 11:15
  A   HK Slovan Duslo Šaľa
- MHK Bytča   15:14 (5:7)
4.   11:15 - 12:00
  B   UDHK Nitra - HC Tatran Stupava   23:17 (15:5)
5.   12:00 - 12:45
  A   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske   21:14 (12:3)
6.   12:45 - 13:30
  B   HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava   17:19 (6:9)


Tabuľky - základná časť

skupina A:

1. HK Slovan Duslo Šaľa   2   2 0 0   34:24   + 10   4
2. MHK Bytča   2   1 0 1   35:29   + 6   2
3. HK Slávia Partizánske   2   0 0 2   24:40   - 16   0

skupina B:

1. UDHK Nitra   2   2 0 0   41:27   + 14   4
2. ŠKP Bratislava   2   1 0 1   36:40   - 4   2
3. HC Tatran Stupava   2   0 0 2   27:37   - 10   0


Zápas o 5. miesto:

7.   13:30 - 14:15
  HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE - HC Tatran Stupava   23:22 (12:13)


Zápasy do kríža:

8.   14:15 - 15:00
  HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA - ŠKP Bratislava   23:12 (9:9)
9.   15:00 - 15:45
  MHK Bytča - UDHK NITRA    11:24 (5:11)


Zápasy o umiestnenie:

10.   15:50 - 16:40
  o 3. miesto   ŠKP Bratislava - MHK BYTČA   6:12 (3:6)
11.   16:30 - 17:35
  finále   HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA - UDHK Nitra   23:19 (10:10)


Celkové poradie:

  1. HK Slovan Duslo Šaľa
  2. UDHK Nitra
  3. MHK Bytča
  4. ŠKP Bratislava
  5. HK Slávia Partizánske
  6. HC Tatran Stupava


Zápasy MHK Bytča:

HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča       15:14 (5:7)

MHK: D. Mičienková, M. Maňová, S. Furgaláková - E. Čillíková, Kmošenová, A. Zahumenská, N. Červenková, Hanulíková 5/1, S. Hrtánková, K. Bačikovská 5, Pistovčáková 1, K. Mičienková, K. Pastorková 3. Tréner: Ing. Jozef Kozák.


MHK Bytča - HK Slávia Partizánske      21:14 (12:3)

MHK: D. Mičienková, M. Maňová, S. Furgaláková - E. Čillíková, Kmošenová, A. Zahumenská, N. Červenková, Hanulíková 5/1, S. Hrtánková 5, K. Bačikovská 3, Pistovčáková 4/1, K. Mičienková, K. Pastorková 4/1. Tréner: Ing. Jozef Kozák.


MHK Bytča - UDHK Nitra       11:24 (5:11)

MHK: D. Mičienková, M. Maňová, S. Furgaláková - K. Pastorková 1, A. Zahumenská 1, S. Hrtánková 3, K. Mičienková, E. Čillíková, K. Bačikovská 2, Kmošenová 2, Pistovčáková, N. Červenková, Hanulíková 2/1. Tréner: Ing. Jozef Kozák.


ŠKP Bratislava - MHK Bytča       6:12 (3:6)

MHK: D. Mičienková, M. Maňová, S. Furgaláková - K. Pastorková 3/1, A. Zahumenská, S. Hrtánková 3, K. Mičienková 1, E. Čillíková 2, K. Bačikovská 2, Kmošenová, Pistovčáková, N. Červenková, Hanulíková 1. Tréner: Ing. Jozef Kozák.

 

Prípravný turnaj starších dorasteniek (Šaľa, 1. február 2014)

Výsledky zápasov:

HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia OA Sereď  31:7  
UDHK Nitra - HKM Chirana Medical Šurany  16:18
HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 12:19
HKM Chirana Medical Šurany - BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov  19:13
BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov - UDHK Nitra  18:20
O 5. miesto: HK Slávia Partizánske - BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov 18:22
O 3. miesto: UDHK Nitra - HK Slávia OA Sereď  23:15
O 1. miesto: HK Slovan Duslo Šaľa - HKM Chirana Medical Šurany  17:15

Celkové poradie:

  1. HK Slovan Duslo Šaľa
  2. HKM Chirana Medical Šurany
  3. UDHK Nitra
  4. HK Slávia OA Sereď
  5. BEMACO ŠSK SLŠ Prešov
  6. HK Slávia Partizánske

 

Foto: Milan Pospiš / Zdroj: M-Foto Šaľa




Dokumenty k stiahnutiu:

(.docx, 21,8 kB)

(.pdf, 813 kB)

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 21.09.2019 o 13:00 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 21.09.2019 o 14:45 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 28.09.2019 od 09:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
3. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. kolo
nedeľa 22.09.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.