Nachádzaš sa tu:
19 sep 2013, 12:18
Ostatná aktualizácia: 11 júl 2014, 09:20
Prečítané: 2372x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

JUNIORKY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO JUNIORIEK SR (širšia nominácia) - 1. polrok, sezóna 2013/2014:

Brankárky: Csáková Simona (UDHK Nitra), Ferenčíková Miroslava (Iuventa Michalovce), Kvasnicová Anna (HK Štart Trenčín), Čičáková Claudia (Iuventa Michalovce)

Pivotmanky: Königová Barbora (UDHK Nitra), Kišiková Vladimíra (Iuventa Michalovce), Gajdošová Veronika (HK Slávia Partizánske), Zahumenská Radoslava (MHK Bytča)

Krídla: Nagyová Sofia (Iuventa Michalovce), Klučková Lívia (HKM Chirana Medical Šurany/HK Slovan Duslo Šaľa), Šichmanová Darina (MHK Bytča), Tomašechová Diana (DHC Sokol Poruba, ČR), Szabó Katalin (ŠK Talent - RUSSEL Dunajská Streda)

Spojky: Kostelná Alica (MHK Bytča/Iuventa Michalovce), Habánková Veronika (Iuventa Michalovce), Olšovská Mária (Iuventa Michalovce), Sláviková Martina (HK Slovan Duslo Šaľa), Bujnochová Karin (UDHK Nitra/HK Slovan Duslo Šaľa), Gajdošíková Tatiana (MHK Bytča/Iuventa Michalovce), Krokavecová Nikoleta (HK Slovan Duslo Šaľa, Blehová Martina (UDHK Nitra/HK Slovan Duslo Šaľa), Bettáková Eliška (HK Slávia Partizánske), Kapsová Valentína (HK Slávia Partizánske), Varjassiová Petra (HC Veselí nad Moravou), Czuczorová Dominika (UDHK Nitra)

Realizačný tím: Hudák Ľuboš - tréner družstva, Nemčíková Marianna - vedúca družstva, Sabovik Ivan - vedúci RD, Kasakov Marin - masér

Plán prípravy:

23.02.2014 Zraz do 17:00 hod. v športovej hale v Senici, Továrenská ulica
23.02. - 26.02.2014 Výcvikový tábor + prípravný medzištátny zápas s Českom
26.02.2014 Ukončenie reprezentačnej akcie po návrate na Slovensko
24.03. - 30.03.2014 Výcvikový tábor + Prípravné zápasy so Slovinskom
13.04. - 19.04.2014 Výcvikový tábor + Kvalifikácia o postup na MS junioriek

 



KADETKY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO KADETIEK SR (širšia nominácia) - 1. polrok, sezóna 2013/2014:

Brankárky: Ferenčíková Miroslava (Iuventa Michalovce), Velčická Martina (UDHK Nitra), Ficelová Sarah (ŠKP Bratislava), Blahutiaková Nikola (ŠKP Bratislava), Ďuricová Lívia (Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov), Majerská Kristína (UDHK Nitra/HK Štart Trenčín)

Pivotmanky: Grobelníková Adriana (Iuventa Michalovce), Majerníková Naďa (ŠKP Bratislava), Pastorková Kristína (MHK Bytča), Gajdošová Veronika (HK Slávia Partizánske), Sajanová Mária (ŠKP Bratislava), Selecká Zuzana (UDHK Nitra)

Krídla: Pošiváková Soňa (Ajax Copenhagen), Kocaníková Silvia (Iuventa Michalovce), Kóňová Petra (UDHK Nitra), Gregušová Patrícia (HK Slávia Partizánske), Šumberová Veronika (Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov), Nosická Diana (HK Štart Trenčín), Španihelová Nikola (HK Štart Trenčín/MHK Bytča), Rácková Michaela (HKM Chirana Medical Šurany), Tisajová Monika (HK Slovan Duslo Šaľa), Osvaldová Barbora (ŠKP Bratislava)

Spojky: Žákovská Paulína (ŠKP Bratislava), Gajdošíková Tatiana (MHK Bytča), Šimková Kristína (Iuventa Michalovce), Šinkovičová Lucia (UDHK Nitra), Kapsová Valentína (HK Slávia Partizánske), Hudáková Anette Ema (ŠKP Bratislava), Kisová Lucia (ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady-Imeľ), Šutranová Tatiana (Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov), Blehová Martina (UDHK Nitra/HK Slovan Duslo Šaľa), Szabó Katalin (ŠK Talent - RUSSEL Dunajská Streda), Zahumenská Renáta (MHK Bytča), Juríková Viktória (UDHK Nitra), Ondová Barbora ( Iuventa Michalovce), Simić Soňa (ŠŠK Bernolákova Košice), Bariová Lucia (HK Slovan Duslo Šaľa), Soročinová Marianna (Iuventa Michalovce), Kopčíková Michaela (ŠŠK Bernolákova Košice), Barátová Jana (Iuventa Michalovce)

Realizačný tím: Ing. Varga Slavomír - tréner družstva, Šalátová Andrea - asistentka trénera, Škopár Milan - tréner brankárok, Simić Ranko - manažér družstva, Svitek Vladimír - vedúci družstva, Prekop Ivan - lekár, Dolinský Patrik - fyzioterapeut, Nozdrovický Martin - fyzioterapeut

Plán prípravy:

02.03. - 05.03.2014 Výcvikový tábor + prípravný medzištatny zápas s Rakúskom
19.06. - 22.06.2014 Výcvikový tábor Nitra + dva prípravné medzištátne zápasy
26.06. - 06.07.2014 Výcvikový tábor + European Open 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 21.09.2019 o 13:00 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 21.09.2019 o 14:45 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 28.09.2019 od 09:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
3. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. kolo
nedeľa 22.09.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.