Nachádzaš sa tu:
06 jan 2014, 18:57
Ostatná aktualizácia: 19 jún 2014, 23:55
Prečítané: 1990x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Vo štvrtok dňa 9. januára 2014 sa uskutoční v Martine turnaj regionálnych výberov SR (Bratislava, Západ, Stred a Východ). Medzi nominovanými je až pätica hráčok MHK Bytča a to brankárka Soňa Furgaláková a hráčky v poli Alžbeta Hornáková, Katarína Bačikovská, Silvia Hrtánková a Nela Kmošenová. Turnaj sa bude hrať v martinskej športovej hale so začiatkom o 9:00 hodine.  

Družstvá a tréneri regionálnych výberov:

RV Bratislava   tréner: Ján Kordoš, asistentka trénera: Brunczvik Tünde
RV Západ   trénerka: Zuzana Libová, asistentka trénerky: Mária Vargová
RV Stred   trénerka: Zdenka Rajnohová, asistent trénerky: Peter Ivanka
RV Východ   tréner: Pavol Hižnay, asistentka trénera: Miroslava Kundrátová


Nominácie družstiev:

RV Bratislava

ŠK Talent Dunajská Streda: Varga Dominika, Bugár Cintia, Lengyel Zsófia, Posvanc Rebeka,

HáO TJ Slovan Modra: Valovičová Dominika,

HC Tatran Stupava: Gašpareková Ivana, Gašpareková Romana, Kaláberová Vanessa, Kovácsová Lucia, Raffasederová Vanesa,

ŠKP Bratislava: Ižová Michaela, Nejedlíková Nicol, Kleinová Sarah, Renczéšová Dominika,

NEKA Balatonboglár (Maď.): Szalayová Nika,

HK Hodonín (ČR): Hanzalíková Barbora.  

 
RV Západ

UDHK Nitra: Mesárošová Simona, Musáková Annamária, Selecká Zuzana, Bosáková Alexandra, Némethová Natália, Sopková Zuzana, Nemčíková Ľubica, Škoricová Petra,

HK Slovan Duslo Šaľa: Kurňavová Kristína, Pospišilová Terézia, Slamková Ema, Mozoľová Jana,

HKM Chirana Medical Šurany: Daneková Tatiana,   

Handball Zlatná na Ostrove: Zákal Tamara, Talian Dominika,

ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady-Imeľ: Gogola Boglárka.


RV Stred

HK Štart Trenčín: Kostelná Katarína, Rajnohová Erika, Ušiaková Nina, Takáčová Terézia, Trúnková Nikoleta,

MHK Bytča: Hornáková Alžbeta, Bačikovská Katarína, Hrtánková Silvia, Furgaláková Soňa, Kmošenová Nela,

Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou: Bridová Laura, Matušincová Karolína, Obstová Alžbeta, Chocinová Lucia,

HK Slávia Partizánske: Karásková Tatiana, Hričovská Miriam.


RV Východ

Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov: Goboňová Mária (B), Balogová Zuzana (B), Petková Simona (ĽK), Milenkyová Miriam (P), Vencuriková Viktória (ĽS, PS), Puzderová Zuzana (PS, ĽS),

Iuventa Michalovce: Muliková Katarína (B), Kostovčíková Simona (PK, ĽK, PS), Solárová Františka (ĽK, S), Bucová Lucia (PK, ĽK), Kalocayová Daniela (P), Holejová Adriana (SS, ĽS), Bajčiová Vladimíra (SS),

ŠŠK Bernolákova Košice: Štefanová Michaela (PK, PS, ĽK), Petreková Ema (ĽS, ĽK), Schwarcová Simona (SP, postman).

Vysvetlivky: (B) - brankárka, (K) - krídlo, (PK) - pravé krídlo, (ĽK) - ľavé krídlo, (S) - spojka, (PS) - pravá spojka, (SS) - stredná spojka, (ĽS) - ľavá spojka, (P) - pivot.
 


1. TURNAJ REGIONÁLNYCH VÝBEROV SR


Dátum konania: 9. január 2014 (štvrtok)

Miesto konania: Športová hala - Podháj, Československej armády 10, 036 01 Martin.

Usporiadateľ: Slovenský zväz hádzanej (SZH) 

Kategórie: ročníky 1998 a 1999


Účastníci turnaja RV:

RV Bratislava
RV Západ
RV Stred
RV Východ

 

Časový rozpis turnaja 1. turnaja RV:

1.   09:00 - 09:50 hod.:
  Stred - Západ/Bratislava   chlapci
2.   09:55 - 10:45 hod.:
  Stred - Západ/Bratislava   dievčatá
3.   10:50 - 11:40 hod.:
  Východ - Bratislava/Západ   chlapci
4.   11:45 - 12:35 hod.:
  Východ - Bratislava/Západ   dievčatá
5.   12:40 - 13:30 hod.:
  Západ - Bratislava   chlapci
6.   13:35 - 14:25 hod.:
  Západ - Bratislava   dievčatá
7.   14:30 - 15:20 hod.:
  Stred - Východ   chlapci
8.   15:25 - 16:15 hod.:
  Stred - Východ   dievčatá
9.   16:20 - 17:10 hod.:
  Východ - Západ/Bratislava   chlapci
10.   17:15 - 18:05 hod.:
  Východ   Západ/Bratislava   dievčatá
11.   18:10 - 19:00 hod.:   Bratislava/Západ   Stred   chlapci
12.   19:05 - 19:55 hod.:   Bratislava/Západ - Stred   dievčatá

(Zápasy družstiev Západ a Bratislava budú závisieť od príchodu družstiev)


Hrací čas je 2x po 20 minút, polčasová prestávka 5 minút. Družstvá sa budú rozcvičovať mimo hracej plochy. Hracia lopta u dievčat veľkosť 2, u chlapcov veľkosť 3. Hrá sa bez Team Time Outu.

 


Dokumenty k stiahnutiu:

(.xls, 30,0 kB)

(.doc, 123 kB)

(.doc, 40,5 kB)

(.docx, 611 kB)

 

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 3. kolo
sobota 05.10.2019 o 14:00 hod.
MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov


1. liga Staršie dorastenky - 3. kolo

sobota 05.10.2019 o 12:00 hod.
MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 28.09.2019 od 09:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
3. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 5. + 6. kolo
víkend 05. - 06.10.2019
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.