Nachádzaš sa tu:
20 apr 2014, 12:14
Ostatná aktualizácia: 20 apr 2014, 17:26
Prečítané: 2283x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Zmiešané družstvo žiačok MHK Bytča tretím dňom bojuje na medzinárodnom turnaji Prague Handball Remix Cup 2014, po úvodnom dni v piatok t.j. 18. apríla 2014 si pripísali v kategórii starších žiačok v základnej skupine WC1 jednu výhru a dve prehry, druhý deň začali dopoludnia zápasom s dánskym Skovbakkenom, v ktorom Bytčianky prehrali o gól 11:12, v druhom zápase si žiačky Bytče poradili s ich rovesníčkami z dánskeho Ajaxu Copenhagen (Kodaň) II v pomere 10:7 (7:1), posledným sobotňajším súperom žiačok MHK bola pražská DHC Slavia, s ktorou žiačky Bytče prehrali o sedem gólov v pomere 6:13. Žiačky MHK Bytča obsadili v základnej skupine piate miesto a budú hrať v skupine útechy (B), kde sa v nedeľu vo štvrťfinále stretli so švédskym družstvom Särökometerna HK, ktoré porazili vysoko 19:6 a v osemfinále si poradili so švédskym Dalhems IF I vysoko 17:6 a postúpili do štvrťfinále, kde im, ale stopku vystavili žiačky SK Velká Bystřice, s ktorou prehrali 7:12 a tým skončila aj celková účasť Bytčaniek na tohtoročnom turnaji Prague Handball Remix Cup 2014.


PRAGUE HANDBALL REMIX CUP 2014

 

Termín konania: 17. - 21. apríl 2014


Hráčky MHK Bytča na turnaji

WC - staršie žiačky:

Nikola Augustínová, Ivana Bystrická, Petra Čurajová, Soňa Furgaláková, Romana Gaňová, Laura Holíncová, Alžbeta Hornáková, Nikola Hriceňáková, Silvia Hrtánková, Natália Chudovská, Aneta Krajíčková, Lenka Kubová, Tatiana Mičiníková, Nikola Molíková, Miroslava Očkayová, Tereza Valúchová, Alexandra Weberová, Andrea Zahumenská.


Hrací čas: 2x po 15 minút


Zápasy MHK Bytča:

3. deň - nedeľa 20.04.2014

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
1403 13:30 MHK BYTČA Särökometerna HK (Švéd.) 15 - Hamr Braník III WC56 1/16 finále B 19:6 (9:1)


MHK Bytča - Särökometerna HK (Švéd.)   19:6 (9:1)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková 4/1, A. Weberová, A. Krajíčková 3, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková 1/1, L. Holíncová 3, A. Zahumenská 2, Hornáková 2, Hriceňáková 2, S. Hrtánková 2/1, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová.

 

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
1428 16:25 Dalhems IF I (Švéd.) MHK BYTČA 16 - Hamr Braník IV WC65 1/8 finále B 6:17 (5:7)


Dalhems IF I (Švéd.) - MHK Bytča    6:17 (5:7)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková 2/2, A. Weberová, A. Krajíčková 1, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková, L. Holíncová, A. Zahumenská 5/1, Hornáková 5/1, S. Hrtánková 4, Hriceňáková, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová.

 

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
1412 18:45 MHK Bytča SK VELKÁ BYSTŘICE 15 - Hamr Braník III WC70 1/4 finále B 7:12 (1:7)


MHK Bytča - SK Velká Bystřice    7:12 (1:7)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková 1, A. Weberová, A. Krajíčková, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková, L. Holíncová, A. Zahumenská 2, Hornáková 1, S. Hrtánková 3, Hriceňáková, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová. 

 


 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 13. kolo
nedeľa 23.02.2020 o 13:45 hod.
MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa


1. liga Mladšie dorastenky - 13. kolo

nedeľa 23.02.2020 o 12:00 hod.
MHK Bytča  HK Slovan Duslo Šaľa


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 17. + 18. kolo
víkend 14. - 15.03.2020
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 7. kolo

víkend 29.02. - 01.03.2020
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
3. skupina.
- odložené.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1) - 2. turnaj
víkend 14. - 15.03.2020
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.