Nachádzaš sa tu:
20 apr 2014, 12:14
Ostatná aktualizácia: 20 apr 2014, 17:26
Prečítané: 2222x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Zmiešané družstvo žiačok MHK Bytča tretím dňom bojuje na medzinárodnom turnaji Prague Handball Remix Cup 2014, po úvodnom dni v piatok t.j. 18. apríla 2014 si pripísali v kategórii starších žiačok v základnej skupine WC1 jednu výhru a dve prehry, druhý deň začali dopoludnia zápasom s dánskym Skovbakkenom, v ktorom Bytčianky prehrali o gól 11:12, v druhom zápase si žiačky Bytče poradili s ich rovesníčkami z dánskeho Ajaxu Copenhagen (Kodaň) II v pomere 10:7 (7:1), posledným sobotňajším súperom žiačok MHK bola pražská DHC Slavia, s ktorou žiačky Bytče prehrali o sedem gólov v pomere 6:13. Žiačky MHK Bytča obsadili v základnej skupine piate miesto a budú hrať v skupine útechy (B), kde sa v nedeľu vo štvrťfinále stretli so švédskym družstvom Särökometerna HK, ktoré porazili vysoko 19:6 a v osemfinále si poradili so švédskym Dalhems IF I vysoko 17:6 a postúpili do štvrťfinále, kde im, ale stopku vystavili žiačky SK Velká Bystřice, s ktorou prehrali 7:12 a tým skončila aj celková účasť Bytčaniek na tohtoročnom turnaji Prague Handball Remix Cup 2014.


PRAGUE HANDBALL REMIX CUP 2014

 

Termín konania: 17. - 21. apríl 2014


Hráčky MHK Bytča na turnaji

WC - staršie žiačky:

Nikola Augustínová, Ivana Bystrická, Petra Čurajová, Soňa Furgaláková, Romana Gaňová, Laura Holíncová, Alžbeta Hornáková, Nikola Hriceňáková, Silvia Hrtánková, Natália Chudovská, Aneta Krajíčková, Lenka Kubová, Tatiana Mičiníková, Nikola Molíková, Miroslava Očkayová, Tereza Valúchová, Alexandra Weberová, Andrea Zahumenská.


Hrací čas: 2x po 15 minút


Zápasy MHK Bytča:

3. deň - nedeľa 20.04.2014

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
1403 13:30 MHK BYTČA Särökometerna HK (Švéd.) 15 - Hamr Braník III WC56 1/16 finále B 19:6 (9:1)


MHK Bytča - Särökometerna HK (Švéd.)   19:6 (9:1)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková 4/1, A. Weberová, A. Krajíčková 3, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková 1/1, L. Holíncová 3, A. Zahumenská 2, Hornáková 2, Hriceňáková 2, S. Hrtánková 2/1, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová.

 

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
1428 16:25 Dalhems IF I (Švéd.) MHK BYTČA 16 - Hamr Braník IV WC65 1/8 finále B 6:17 (5:7)


Dalhems IF I (Švéd.) - MHK Bytča    6:17 (5:7)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková 2/2, A. Weberová, A. Krajíčková 1, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková, L. Holíncová, A. Zahumenská 5/1, Hornáková 5/1, S. Hrtánková 4, Hriceňáková, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová.

 

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
1412 18:45 MHK Bytča SK VELKÁ BYSTŘICE 15 - Hamr Braník III WC70 1/4 finále B 7:12 (1:7)


MHK Bytča - SK Velká Bystřice    7:12 (1:7)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková 1, A. Weberová, A. Krajíčková, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková, L. Holíncová, A. Zahumenská 2, Hornáková 1, S. Hrtánková 3, Hriceňáková, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová. 

 


 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 21.09.2019 o 13:00 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 21.09.2019 o 14:45 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 28.09.2019 od 09:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
3. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. kolo
nedeľa 22.09.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.