Nachádzaš sa tu:
19 apr 2014, 10:44
Ostatná aktualizácia: 20 apr 2014, 15:04
Prečítané: 2392x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Zmiešané družstvo žiačok MHK Bytča druhý deň bojuje na medzinárodnom turnaji Prague Handball Remix Cup 2014, po úvodnom dni v piatok t.j. 18. apríla 2014 si pripísali v kategórii starších žiačok v základnej skupine WC1 jednu výhru a dve prehry, druhý deň začali dopoludnia zápasom s dánskym Skovbakkenom, v ktorom Bytčianky prehrali o gól 11:12, v druhom zápase si žiačky Bytče poradili s ich rovesníčkami z dánskeho Ajaxu Copenhagen (Kodaň) II v pomere 10:7 (7:1), posledným sobotňajším súperom žiačok MHK bola pražská DHC Slavia, s ktorou žiačky Bytče prehrali o sedem gólov v pomere 6:13. Žiačky MHK Bytča obsadili v základnej skupine piate miesto a budú hrať v skupine útechy (B), kde sa v nedeľu v šestnásťfinále stretnú so švédskym tímom Särökometerna HK.   


PRAGUE HANDBALL REMIX CUP 2014

 

Termín konania: 17. - 21. apríl 2014


Hráčky MHK Bytča na turnaji

WC - staršie žiačky:

Nikola Augustínová, Ivana Bystrická, Petra Čurajová, Soňa Furgaláková, Romana Gaňová, Laura Holíncová, Alžbeta Hornáková, Nikola Hriceňáková, Silvia Hrtánková, Natália Chudovská, Aneta Krajíčková, Lenka Kubová, Tatiana Mičiníková, Nikola Molíková, Miroslava Očkayová, Tereza Valúchová, Alexandra Weberová, Andrea Zahumenská.


Hrací čas: 2x po 15 minút


Zápasy MHK Bytča:

2. deň - sobota 19.04.2014

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
693 11:45 MHK Bytča Skovbakken (Dán.) 3 - Kobylisy WC1 Zákl. sk. 11:12 (7:5)
698 14:40 Ajax Copenhagen II (Dán.) MHK Bytča 3 - Kobylisy WC1 Zákl. sk. 7:10 (1:7)
704 18:10 MHK Bytča DHC Slavia Praha 3 - Kobylisy WC1 Zákl. sk. 6:13 (4:6)


MHK Bytča - Skovbakken (Dán.)   11:12 (7:5)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová - N. Augustínová, Molíková, A. Weberová, A. Krajíčková 1, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková, L. Holíncová, A. Zahumenská 3, Hornáková 2, S. Hrtánková 4, Hriceňáková, Bystrická, Valúchová 1. Trénerka: Ľudmila Danišová.


Ajax Copenhagen II (Dán.) - MHK Bytča   7:10 (1:7)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková, A. Weberová, A. Krajíčková 4, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková 1, L. Holíncová 2, A. Zahumenská 1, Hornáková, S. Hrtánková 2, Hriceňáková, Bystrická, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová.


MHK Bytča - DHC Slavia Praha   6:13 (4:6)

MHK: N. Chudovská, L. Kubová, S. Furgaláková - N. Augustínová, Molíková 3/2, A. Weberová, A. Krajíčková, Očkayová, R. Gaňová, T. Mičiníková, L. Holíncová, A. Zahumenská 1, Hornáková, S. Hrtánková 2, Hriceňáková, Bystrická, Valúchová. Trénerka: Ľudmila Danišová.


Ostatné výsledky (sk. WC1): Ajax Copenhagen II (Dán.) - DHC Slavia Praha 7:16 (3:9), OV Helsingborg (Švéd.) - Ajax Copenhagen II (Dán.) 17:7 (12:4), HK Ivančice - Lesana Zubří 16:12 (7:7), Skovbakken (Dán.) - HK Ivančice 14:12 (7:7), DHC Slavia Praha - OV Helsingborg (Švéd.) 19:9 (10:5), HK Ivančice - Ajax Copenhagen II (Dán.) 23:4 (12:3), Lesana Zubří - Skovbakken (Dán.) 16:11 (8:6).   

 

Tabuľka základnej sk. WC1 - po 2. hracom dni a zároveň aj konečná tabuľka zákl. skupiny:

#Tím:Zápasy:Výhry:Remízy:Prehry:Skóre:Body:
1. DHC Slavia Praha (CZE) 6 5 1 1 89:60 11
2. Skovbakken (DEN) 6 4 1 1 90:73 9
3. HK Ivančice (CZE) 6 4 0 2 96:59 8
4. Lesana Zubří (CZE) 6 4 1 2 93:65 8
5. MHK Bytča (SVK) 6 2 0 4 57:64 4
6. OV Helsingborg (SWE) 6 1 0 5 61:93 2
7. Ajax Copenhagen II (DEN) 6 0 0 6 39:111 0

 


3. deň - nedeľa 20.04.2014

#Čas:Domáci:Hostia:Hala:Skupina:Úroveň:Výsledok:
1403 13:30 MHK BYTČA Särökometerna HK (Švéd.) 15 - Hamr Braník III WC56 1/16 finále B 19:6 (9:1)

 

 

   

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
nedeľa 01.03.2020 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo

nedeľa 01.03.2020 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 17. + 18. kolo
víkend 14. - 15.03.2020
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 7. kolo

piatok 28.02.2020
Bánovce n. B. - Bytča "B" o 15:15 hod.
Bánovce n. B. - Bytča "A" o 16:15 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
3. skupina.
- predohrávka.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1) - 2. turnaj
nedeľa 15.03.2020 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.