Nachádzaš sa tu:
10 dec 2013, 20:45
Ostatná aktualizácia: 14 dec 2013, 21:54
Prečítané: 1102x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci zimnej prestávky odcestujú staršie žiačky MHK Bytča na trojdňový turnaj do ostravskej Poruby, kde sa v dňoch od 13. do 15. decembra 2013 v rámci Poruba Cup-u stretnú so šiestimi českými celkami a celkom žiačok Trenčína.

PORUBA CUP 2013



Dátum konania:
13. - 15. december 2013

Miesto konania: Športová hala (pri strednej škole technickej a dopravnej), Moravská 964/2, Ostrava - Vítkovice 703 00.

Usporiadateľ: TJ Sokol Poruba 

Kategórie: staršie žiačky, ročník 99 a mladšie


Účastníci turnaja:

1. TJ Sokol Poruba (ČR) 2. HC Zlín 2000 (ČR)
3. MHK Bytča 4. HC Zlín 1999 (ČR)
5. Slavia Praha (ČR) 6. HK Štart Trenčín
7. HC Háje (ČR) 8. Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

piatok 13. december 2013

1.   16:30   1 TJ Sokol Poruba - 2 HC Zlín 2000
2.   17:20   3 MHK Bytča - 4 HC Zlín 1999
3.   18:10   5 Slavia Praha - 6 HK Štart Trenčín
4.   19:00   7 HC Háje - 8 Jiskra Havlíčkův Brod
5.   19:50   1 TJ Sokol Poruba - 3 MHK Bytča

sobota 14. december 2013

6.   08:00   2 HC Zlín 2000 - 6 HK Štart Trenčín
7.   08:50   8 Jiskra Havlíčkův Brod - 5 Slavia Praha
8.   09:40   4 HC Zlín 1999 - 7 HC Háje
9.   10:30   3 MHK Bytča - 2 HC Zlín 2000
10.   11:20   6 HK Štart Trenčín - 8 Jiskra Havlíčkův Brod
11.   12:10   5 Slavia Praha - 4 HC Zlín 1999
12.   13:00   7 HC Háje - 1 TJ Sokol Poruba
13.   13:50   2 HC Zlín 2000 - 8 Jiskra Havlíčkův Brod
14.   14:40   4 HC Zlín 1999 - 6 HK Štart Trenčín
15.   15:30   3 MHK Bytča - 7 HC Háje
16.   16:20   1 TJ Sokol Poruba - 5 Slavia Praha
17.   17:10   8 Jiskra Havlíčkův Brod - 4 HC Zlín 1999
18.   18:00   7 HC Háje - 2 HC Zlín 2000
19.   18:50   5 Slavia Praha - 3 MHK Bytča
20.   19:40   6 HK Štart Trenčín - 1 TJ Sokol Poruba

nedeľa 15. december 2013

21.   08:00   2 HC Zlín 2000 - 4 HC Zlín 1999
22.   08:50   7 HC Háje - 5 Slavia Praha
23.   09:40   1 TJ Sokol Poruba - 8 Jiskra Havlíčkův Brod
24.   10:30   3 MHK Bytča - 6 HK Štart Trenčín
25.   11:20   5 Slavia Praha - 2 HC Zlín 2000
26.   12:10   4 HC Zlín 1999 - 1 TJ Sokol Poruba
27.   13:00   6 HK Štart Trenčín - 7 HC Háje
28.   13:50   8 Jiskra Havlíčkův Brod - 3 MHK Bytča

o 14:50 hodine - slávnostné vyhlásenie výsledkov turnaja a odovzdávanie cien.

 

Dokumenty k stiahnutiu:

 (.pdf, 129 kB) 

 (.pdf, 350 kB)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 21.09.2019 o 13:00 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 21.09.2019 o 14:45 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 28.09.2019 od 09:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
3. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. kolo
nedeľa 22.09.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.