Nachádzaš sa tu:
02 dec 2023, 06:13
Ostatná aktualizácia: 17 dec 2023, 19:03
Prečítané: 785x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 11. kola prvej ženskej ligy, 11. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a zo 6. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


12. kolo je na programe cez víkend 06. - 07.01.2024.

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 18.11.2023 o 18:00 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   10 0 1   356:260   + 96   20
2. HC DAC Dunajská Streda   11   9 1 1   380:297   + 83   19
3. DHC Slavia Praha   11   8 1 2   346:301   + 45   17
4. DHK Baník Most   11   7 1 3   353:292   + 61   15
5. TJ Sokol Lázně Kynžvart   11   7 1 3   355:311   + 44   15
6. TJ Sokol Písek   11   5 1 5   330:341   - 11   11
7. HK Slovan Duslo Šaľa   11   4 1 6   304:329   - 25   9
8. DHK Zora Olomouc   11   4 1 6   317:353   - 36   9
9. DHC Plzeň   11   3 0 8   306:344   - 38   6
10. Handball club Zlín, z.s.   11   2 1 8   266:334   - 68   5
11. TJ Sokol Poruba   11   2 0 9   284:333   - 39   4
12. HK Hodonín   11   1 0 10   257:369   - 112   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

11. kolo: 02. - 03.12.2023

2-71 HKM Šurany - HK AS Trenčín                            36:33 (20:15)
2-72 TJ Družstevník Topoľníky - Močenok                    25:18 (12:9)
2-73 Zlatná na Ostrove - Nesvady-Imeľ                         41:15 (20:5)
2-74 ŠA Trenčín - ŠKP Bratislava                               25:33 (12:15)
2-75 Bánovce nad Bebr. - HC Tatran Stupava               24:27 (12:13)
2-76 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dun. Streda "B"        25:42 (11:24)
2-77 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - voľno                          -----

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Tatran Stupava   9   8 0 1   295:198   + 97   16
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   10   8 0 2   311:225   + 86   16
3. ŠŠK SLŠ Prešov   9   8 0 1   279:222   + 57   16
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   10   7 0 3   313:272   + 41   14
5. ŠKP Bratislava   11   6 0 5   346:350   - 4   12
6. HKM Šurany   10   6 0 4   301:334   - 33   12
7. Handball Zlatná na Ostrove   10   5 0 5   294:270   + 24   10
8. HK AS Trenčín   9   5 0 4   237:226   + 11   10
9. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   10   5 0 5   237:279   - 42   10
10. ŠA Trenčín   10   3 0 7   260:321   - 61   6
11. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   10   2 0 8   239:298   - 59   4
12. TJ Družstevník Topoľníky   10   1 0 9   207:260   - 53   2
13. HK Junior Močenok   10   0 0 10   232:318   - 86   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


4. turnaj je na programe cez víkend 06. - 07.04.2024.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

11. kolo: 02. - 03.12.2023

7A-61 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                    31:27 (15:11)
7A-62 MHK Bytča - FHT Košice                                   51:17 (26:8)
7A-63 Štart Trebišov - HC DAC Dunajská Streda            24:42 (11:22)
7A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce         16:30 (7:14)
7A-65 SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa                18:44 (10:21)
7A-66 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava                  20:37 (11:13)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - konečná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 16:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   11 0 0   392:200   + 192   22
2. HC Tatran Stupava   11   9 1 1   370:207   + 163   19
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   11   8 1 2   351:267   + 84   17
4. HK Slovan Duslo Šaľa   11   7 1 3   364:248   + 116   15
5. HC DAC Dunajská Streda   11   7 1 3   361:280   + 81   15
6. MHK Bytča   11   7 0 4   389:316   + 73   14
7. HK AS Trenčín   11   5 0 6   348:321   + 27   10
8. ŠKP Bratislava   11   4 0 7   301:305   - 4   8
9. SMF HK Žilina   11   3 0 8   242:330   - 88   6
10. ŠŠK SLŠ Prešov   11   2 0 9   263:346   - 83   4
11. Štart Trebišov   11   1 0 10   227:387   - 160   2
12. FHT Košice   11   0 0 11   122:523   - 401   0

MŠK IUVENTA Michalovce - víťaz základnej časti.

 

NADSTAVBA - 1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 2023/2024:

o 1. - 6. miesto: MŠK IUVENTA Michalovce, HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, HK Slovan Duslo Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, SMF HK Žilina.

o 7. - 12. miesto: MHK Bytča, HK AS Trenčín, ŠKP Bratislava, ŠŠK SLŠ Prešov, Štart Trebišov, FHT Košice.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

11. kolo: 02. - 03.12.2023

8A-61 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                    23:18 (10:9)
8A-62 MHK Bytča - FHT Košice                                  44:12 (20:3)
8A-63 Štart Trebišov - HC DAC Dunajská Streda           25:37 (12:19)
8A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce        17:18 (10:7)
8A-65 SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa               36:39 (15:20)
8A-66 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava                  15:38 (9:22)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - konečná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 15:00 hod.)

1. SMF HK Žilina   11   10 0 1   381:229   + 152   20
2. HC Tatran Stupava   11   10 0 1   375:239   + 136   20
3. HK Slovan Duslo Šaľa   11   9 0 2   357:271   + 86   18
4. MŠK IUVENTA Michalovce   11   7 0 4   301:272   + 29   14
5. HC DAC Dunajská Streda   11   6 1 4   372:313   + 59   13
6. HK AS Trenčín   11   6 0 5   343:289   + 54   12
7. MHK Bytča   11   5 0 6   328:291   + 37   10
8. ŠKP Bratislava   11   5 0 6   281:260   + 21   10
9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   11   4 1 6   281:294   - 13   9
10. ŠŠK SLŠ Prešov   11   2 0 9   256:348   - 92   4
11. Štart Trebišov   11   1 0 10   227:395   - 168   2
12. FHT Košice   11   0 0 11   141:429   - 288   0

SMF HK Žilina - víťaz základnej časti.

 

NADSTAVBA - 1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 2023/2024:

o 1. - 6. miesto: MŠK IUVENTA Michalovce, HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, HK Slovan Duslo Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, SMF HK Žilina.

o 7. - 12. miesto: MHK Bytča, HK AS Trenčín, ŠKP Bratislava, ŠŠK SLŠ Prešov, Štart Trebišov, FHT Košice.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


7. kolo je na programe cez víkend 09. - 10.12.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /2. skupina/ (hrá sa v sobotu 09.12.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou), HK AS Trenčín "B" /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 09.12.2023 v MŠH v Trenčíne) a MŠK - hádzaná Čadca /4. skupina/ (hrá sa v sobotu 09.12.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/ v Čadci).

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 26.11.2023 o 13:30 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   12   11 0 1   408:259   + 149   22
2. MHK Bytča   10   10 0 0   325:161   + 164   20
3. HK AS Trenčín "A"   10   8 0 2   378:234   + 144   16
4. ŠA Trenčín   10   7 0 3   287:179   + 108   14
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   10   7 0 3   300:235   + 65   14
6. SMF HK Žilina   10   6 0 4   251:222   + 29   12
7. MHáK Martin   10   6 0 4   274:248   + 26   12
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   10   5 0 5   245:237   + 8   10
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   10   2 0 8   190:280   - 90   4
10. THA Martin "A"   10   2 0 8   247:365   - 118   4
11. MŠK - hádzaná Čadca   10   2 0 8   171:289   - 118   4
12. HK AS Trenčín "B"   10   1 0 9   190:335   - 145   2
13. THA Martin "B"   10   0 0 10   89:311   - 222   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

6. kolo: 02. - 03.12.2023

1. skupina - MHáK Martin (hralo sa v nedeľu 03.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A76 MŠK - hádzaná Čadca - SMF HK Žilina      26:26 (10:17)
A77 SMF HK Žilina - MHáK Martin                      9:27 (5:18)
A78 MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin         14:23 (6:15)

2. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v sobotu 02.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A79 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom        14:21 (6:10)
A80 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou       29:11 (18:3)
A81 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom        29:10 (18:6)
A82 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou       11:18 (5:11)

3. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 02.12.2023 v MŠH)

A83 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"            25:18 (14:11)
A84 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"      19:13 (10:5)
A85 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"             32:11 (19:2)
A86 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"        13:22 (4:7)

4. skupina - ŠA Trenčín "A" (hrá sa v nedeľu 03.12.2023 v MŠH) MHK Bytča "A" (hralo sa v sobotu 02.12.2023 v ŠH v Bytči)

A87 ŠA Trenčín "A" - MHK Bytča "A"       5:27 (1:11)
A88 ŠA Trenčín "B" - MHK Bytča "B"       5:17 (1:11)
A89 ŠA Trenčín "B" - MHK Bytča "A"       0:32 (0:17)
A90 ŠA Trenčín "A" - MHK Bytča "B"       27:6 (10:3)

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 13:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   12   12 0 0   372:143   + 229   24
2. MHK Bytča "A"   14   11 1 2   350:140   + 210   23
3. MHáK Martin   12   11 0 1   285:111   + 174   22
4. HK AS Trenčín "A"   12   8 1 3   278:144   + 134   17
5. SMF HK Žilina   12   8 1 3   320:187   + 133   17
6. THA Martin "A"   12   8 1 3   261:151   + 110   17
7. MŠK - hádzaná Čadca   14   8 1 5   325:225   + 100   17
8. ŠKHá Dubnica nad Váhom   12   5 1 6   199:198   + 1   11
9. ŠA Trenčín "A"   12   5 0 7   212:207   + 5   10
10. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   12   5 0 7   183:207   - 24   10
11. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   12   3 0 9   136:287   - 151   6
12. HK AS Trenčín "B"   12   3 0 9   111:231   - 120   6
13. THA Martin "B"   12   2 0 10   56:301   - 245   4
14. MHK Bytča "B"   14   1 0 13   68:324   - 276   2
15. ŠA Trenčín "B"   12   0 0 12   35:335   - 300   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.