Nachádzaš sa tu:
23 nov 2023, 14:16
Ostatná aktualizácia: 17 dec 2023, 19:03
Prečítané: 614x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 6. kola krajskej súťaže starších žiačok a z predohrávok zápasov 7. kola (1. skupiny) krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina). Okrem zápasov žiačok (KZHá Trenčín + Žilina) je na programe aj predohrávka zápasu 11. kola prvej ženskej ligy medzi HKM Šurany a HK AS Trenčín a dohrávka zápasu 8. kola prvej ligy medzi ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ a HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


12. kolo je na programe cez víkend 06. - 07.01.2024.

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 18.11.2023 o 18:00 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   10 0 1   356:260   + 96   20
2. HC DAC Dunajská Streda   11   9 1 1   380:297   + 83   19
3. DHC Slavia Praha   11   8 1 2   346:301   + 45   17
4. DHK Baník Most   11   7 1 3   353:292   + 61   15
5. TJ Sokol Lázně Kynžvart   11   7 1 3   355:311   + 44   15
6. TJ Sokol Písek   11   5 1 5   330:341   - 11   11
7. HK Slovan Duslo Šaľa   11   4 1 6   304:329   - 25   9
8. DHK Zora Olomouc   11   4 1 6   317:353   - 36   9
9. DHC Plzeň   11   3 0 8   306:344   - 38   6
10. Handball club Zlín, z.s.   11   2 1 8   266:334   - 68   5
11. TJ Sokol Poruba   11   2 0 9   284:333   - 39   4
12. HK Hodonín   11   1 0 10   257:369   - 112   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Predohrávka - 11. kolo: nedeľa 26.11.2023

2-71 HKM Šurany - HK AS Trenčín         36:33 (20:15)


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 26.11.2023

2-51 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HK Sokol Bánovce nad Bebravou         21:34 (11:18)


11. kolo je na programe cez víkend 02. - 03.12.2023.

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 26.11.2023 o 17:30 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   8   8 0 0   254:180   + 74   16
2. HC Tatran Stupava   8   7 0 1   268:174   + 94   14
3. HC DAC Dunajská Streda "B"   9   7 0 2   269:200   + 69   14
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   9   7 0 2   289:245   + 44   14
5. HKM Šurany   10   6 0 4   301:334   - 33   12
6. HK AS Trenčín   9   5 0 4   237:226   + 11   10
7. ŠKP Bratislava   10   5 0 5   313:325   - 12   10
8. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   9   5 0 4   222:238   - 16   10
9. Handball Zlatná na Ostrove   9   4 0 5   253:255   - 2   8
10. ŠA Trenčín   9   3 0 6   235:288   - 53   4
11. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   10   2 0 8   239:298   - 59   4
12. TJ Družstevník Topoľníky   9   0 0 9   182:242   - 60   0
13. HK Junior Močenok   9   0 0 9   214:293   - 81   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


4. turnaj je na programe cez víkend 06. - 07.04.2024.

 

TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Pezinok   6   6 0 0   203:85   + 118   12
2. SPORT CLUB Senec   6   2 0 4   125:192   - 67   4
3. FHT Košice   6   1 0 5   120:171   - 51   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


11. kolo je na programe cez víkend 02. - 03.12.2023.

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 21.11.2023 o 17:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   11 0 0   392:200   + 192   22
2. HC Tatran Stupava   10   8 1 1   333:187   + 146   17
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   10   7 1 2   320:240   + 80   15
4. HC DAC Dunajská Streda   10   6 1 3   319:256   + 63   13
5. MHK Bytča   10   6 0 4   338:299   + 39   12
6. HK Slovan Duslo Šaľa   9   5 1 3   310:230   + 80   11
7. HK AS Trenčín   10   5 0 5   321:290   + 31   10
8. ŠKP Bratislava   11   4 0 7   301:305   - 4   8
9. SMF HK Žilina   10   3 0 7   224:286   - 62   6
10. ŠŠK SLŠ Prešov   10   2 0 8   243:309   - 66   4
11. Štart Trebišov   9   1 0 8   203:335   - 132   2
12. FHT Košice   10   0 0 10   105:472   - 367   0

MŠK IUVENTA Michalovce - víťaz základnej časti.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


11. kolo je na programe cez víkend 02. - 03.12.2023.

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 21.11.2023 o 16:00 hod.)

1. SMF HK Žilina   10   10 0 0   345:190   + 155   20
2. HC Tatran Stupava   10   9 0 1   337:224   + 113   18
3. HK Slovan Duslo Šaľa   9   7 0 2   308:235   + 73   14
4. MŠK IUVENTA Michalovce   11   7 0 4   301:272   + 29   14
5. HK AS Trenčín   10   6 0 4   325:266   + 59   12
6. HC DAC Dunajská Streda   10   5 1 4   335:288   + 47   11
7. ŠKP Bratislava   11   5 0 6   281:260   + 21   10
8. MHK Bytča   10   4 0 6   284:279   + 5
  8
9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   10   3 1 6   258:276   - 18   7
10. ŠŠK SLŠ Prešov   10   2 0 8   241:310   - 69   4
11. Štart Trebišov   9   1 0 8   202:348   - 146   2
12. FHT Košice   10   0 0 10   129:385   - 256   0

SMF HK Žilina - víťaz základnej časti.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

6. kolo: 25. - 26.11.2023

1. skupina -

B66 MŠK - hádzaná Čadca - voľno

2. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v nedeľu 26.11.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B67 THA Martin "B" - SMF HK Žilina         6:26 (3:11)
B68 THA Martin "A" - MHáK Martin         28:41 (11:22)
B69 THA Martin "A" - SMF HK Žilina        15:38 (7:22)
B70 THA Martin "B" - MHáK Martin          13:33 (8:18)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 25.11.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B71 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"        24:33 (13:17)
B72 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"       31:17 (18:6)
B73 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"         44:18 (--:--)
B74 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"       26:37 (17:19)

4. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 25.11.2023 v ŠH v Bytči)

B75 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske               31:24 (15:8)
B76 ŠA Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom            25:15 (11:6)
B77 ŠA Trenčín - HK Slávia Partizánske                  22:28 (11:12)
B78 MHK Bytča - ŠKHá Dubnica nad Váhom        27:16 (14:7)

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 26.11.2023 o 13:30 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   12   11 0 1   408:259   + 149   22
2. MHK Bytča   10   10 0 0   325:161   + 164   20
3. HK AS Trenčín "A"   10   8 0 2   378:234   + 144   16
4. ŠA Trenčín   10   7 0 3   287:179   + 108   14
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   10   7 0 3   300:235   + 65   14
6. SMF HK Žilina   10   6 0 4   251:222   + 29   12
7. MHáK Martin   10   6 0 4   274:248   + 26   12
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   10   5 0 5   245:237   + 8   10
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   10   2 0 8   190:280   - 90   4
10. THA Martin "A"   10   2 0 8   247:365   - 118   4
11. MŠK - hádzaná Čadca   10   2 0 8   171:289   - 118   4
12. HK AS Trenčín "B"   10   1 0 9   190:335   - 145   2
13. THA Martin "B"   10   0 0 10   89:311   - 222   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B" (predohrávalo sa vo štvrtok 23.11.2023 v ŠH v Bytči)

A93 MHK Bytča "B" - MHK Bytča "A"                    2:31 (1:16)

Predohrávka - 7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B" (predohrávalo sa v sobotu 25.11.2023 v ŠH v Bytči)

A91 MHK Bytča "B" - MŠK - hádzaná Čadca        7:22 (3:13)
A92 MHK Bytča "A" - MŠK - hádzaná Čadca       29:15 (15:7)


6. kolo je na programe cez víkend 02. - 03.12.2023, hostiteľmi kola sú MHáK Martin /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 03.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine), THA Martin "B" /2. skupina/ (hrá sa v sobotu 02.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine), HK Slávia Partizánske /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 02.12.2023 v MŠH v Partizánskom) a ŠA Trenčín "A".

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 25.11.2023 o 11:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   10   10 0 0   315:114   + 201   20
2. MHK Bytča "A"   12   9 1 2   291:135   + 156   19
3. MHáK Martin   10   9 0 1   235:88   + 147   18
4. SMF HK Žilina   10   8 0 2   285:134   + 151   16
5. MŠK - hádzaná Čadca   12   8 0 4   265:176   + 109   16
6. HK AS Trenčín "A"   10   7 1 2   238:106   + 132   15
7. THA Martin "A"   10   6 1 3   203:130   + 73   13
8. ŠKHá Dubnica nad Váhom   10   4 1 5   167:163   + 4   9
9. ŠA Trenčín "A"   10   4 0 6   180:174   + 6   8
10. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   10   4 0 6   152:164   - 12   8
11. HK AS Trenčín "B"   10   3 0 7   87:180   - 93   6
12. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   10   2 0 8   107:247   - 140   4
13. THA Martin "B"   10   2 0 8   31:262   - 231   4
14. MHK Bytča "B"   12   0 0 12   45:292   - 267   0
15. ŠA Trenčín "B"   10   0 0 10   30:286   - 256   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.