Nachádzaš sa tu:
15 nov 2023, 15:19
Ostatná aktualizácia: 17 dec 2023, 19:04
Prečítané: 898x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 11. kola MOL ligy žien, 10. kola prvej ženskej ligy, 10. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek (vrátane predohrávky zápasu z 11. kola ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce a dohrávky zápasu z 9. kola HK AS Trenčín - FHT Košice) a z 5. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávky - 11. kolo: streda 15.11.2023

XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek          35:24 (17:12)
XBA-061 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                      28:27 (13:14)
XBA-063 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Poruba                   30:28 (15:17)
XBA-064 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda         30:30 (14:14)
XBA-066 Lázně Kynžvart - Handball club Zlín, z.s.               26:23 (13:12)


11. kolo: 18. - 19.11.2023

XBA-061 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                      28:27 (13:14)
XBA-062 HK Hodonín - DHC Slavia Praha                           25:34 (12:15)
XBA-063 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Poruba                   30:28 (15:17)
XBA-064 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda         30:30 (14:14)
XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek          35:24 (17:12)
XBA-066 Lázně Kynžvart - Handball club Zlín, z.s.               26:23 (13:12)

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 18.11.2023 o 18:00 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   10 0 1   356:260   + 96   20
2. HC DAC Dunajská Streda   11   9 1 1   380:297   + 83   19
3. DHC Slavia Praha   11   8 1 2   346:301   + 45   17
4. DHK Baník Most   11   7 1 3   353:292   + 61   15
5. TJ Sokol Lázně Kynžvart   11   7 1 3   355:311   + 44   15
6. TJ Sokol Písek   11   5 1 5   330:341   - 11   11
7. HK Slovan Duslo Šaľa   11   4 1 6   304:329   - 25   9
8. DHK Zora Olomouc   11   4 1 6   317:353   - 36   9
9. DHC Plzeň   11   3 0 8   306:344   - 38   6
10. Handball club Zlín, z.s.   11   2 1 8   266:334   - 68   5
11. TJ Sokol Poruba   11   2 0 9   284:333   - 39   4
12. HK Hodonín   11   1 0 10   257:369   - 112   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Predohrávka - 10. kolo: piatok 17.11.2023

2-64 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bern. 16 Košice                 40:30 (19:17)
2-68 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov                 22:34 (16:16)


10. kolo: 18. - 19.11.2023

2-64 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bern. 16 Košice                 40:30 (19:17)
2-65 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - Topoľníky                     27:26 (12:15)
2-66 voľno - Handball Zlatná na Ostrove                              -----
2-67 HK AS Trenčín - ŠA Trenčín                                27:31 (14:15)
2-68 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov                 22:34 (16:16)
2-69 HC DAC Dun. Streda "B" - Bánovce n. Bebr.         33:24 (19:12)
2-70 HC Tatran Stupava - HKM Šurany                         39:25 (21:13)

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 19.11.2023 o 19:30 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   8   8 0 0   254:180   + 74   16
2. HC Tatran Stupava   8   7 0 1   268:174   + 94   14
3. HC DAC Dunajská Streda "B"   9   7 0 2   269:200   + 69   14
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   8   6 0 2   255:224   + 31   12
5. HK AS Trenčín   8   5 0 3   204:190   + 14   10
6. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   8   5 0 3   201:204   - 3   10
7. ŠKP Bratislava   10   5 0 5   313:325   - 12   10
8. HKM Šurany   9   5 0 4   265:301   - 36   10
9. Handball Zlatná na Ostrove   9   4 0 5   253:255   - 2   8
10. ŠA Trenčín   9   3 0 6   235:288   - 53   4
11. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   10   2 0 8   239:298   - 59   4
12. TJ Družstevník Topoľníky   9   0 0 9   182:242   - 60   0
13. HK Junior Močenok   9   0 0 9   214:293   - 81   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


4. turnaj je na programe cez víkend 06. - 07.04.2024.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávka - 11. kolo: piatok 17.11.2023

7A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce          16:30 (7:14)


10. kolo: 18. - 19.11.2023

7A-55 HK Slovan Duslo Šaľa - Štart Trebišov             (so 18.11.2023/13:45 hod.) - MŠH, Šaľa*
7A-56 HK AS Trenčín - MHK Bytča                              29:33 (13:15)
7A-57 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                11:43 (3:22)
7A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina           46:13 (24:5)
7A-59 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov        36:26 (21:13)
7A-60 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                 25:18 (13:10)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (Štart Trebišov) nepricestovalo.


Dohrávka - 9. kolo: utorok 21.11.2023

7A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                                 45:11 (25:6)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 21.11.2023 o 17:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   11 0 0   392:200   + 192   22
2. HC Tatran Stupava   10   8 1 1   333:187   + 146   17
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   10   7 1 2   320:240   + 80   15
4. HC DAC Dunajská Streda   10   6 1 3   319:256   + 63   13
5. MHK Bytča   10   6 0 4   338:299   + 39   12
6. HK Slovan Duslo Šaľa   9   5 1 3   310:230   + 80   11
7. HK AS Trenčín   10   5 0 5   321:290   + 31   10
8. ŠKP Bratislava   11   4 0 7   301:305   - 4   8
9. SMF HK Žilina   10   3 0 7   224:286   - 62   6
10. ŠŠK SLŠ Prešov   10   2 0 8   243:309   - 66   4
11. Štart Trebišov   9   1 0 8   203:335   - 132   2
12. FHT Košice   10   0 0 10   105:472   - 367   0

MŠK IUVENTA Michalovce - víťaz základnej časti.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávka - 11. kolo: piatok 17.11.2023

8A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce           17:18 (10:7)


10. kolo: 18. - 19.11.2023

8A-55 HK Slovan Duslo Šaľa - Štart Trebišov             (so 18.11.2023/12:00 hod.) - MŠH, Šaľa*
8A-56 HK AS Trenčín - MHK Bytča                               29:24 (13:10)
8A-57 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                 10:31 (4:17)
8A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina           23:25 (10:15)
8A-59 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov         44:29 (21:13)
8A-60 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                  39:17 (17:8)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (Štart Trebišov) nepricestovalo.


Dohrávka - 9. kolo: utorok 21.11.2023

8A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                                 38:13 (19:7)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 21.11.2023 o 16:00 hod.)

1. SMF HK Žilina   10   10 0 0   345:190   + 155   20
2. HC Tatran Stupava   10   9 0 1   337:224   + 113   18
3. HK Slovan Duslo Šaľa   9   7 0 2   308:235   + 73   14
4. MŠK IUVENTA Michalovce   11   7 0 4   301:272   + 29   14
5. HK AS Trenčín   10   6 0 4   325:266   + 59   12
6. HC DAC Dunajská Streda   10   5 1 4   335:288   + 47   11
7. ŠKP Bratislava   11   5 0 6   281:260   + 21   10
8. MHK Bytča   10   4 0 6   284:279   + 5
  8
9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   10   3 1 6   258:276   - 18   7
10. ŠŠK SLŠ Prešov   10   2 0 8   241:310   - 69   4
11. Štart Trebišov   9   1 0 8   202:348   - 146   2
12. FHT Košice   10   0 0 10   129:385   - 256   0

SMF HK Žilina - víťaz základnej časti.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


6. kolo je na programe cez víkend 25. - 26.11.2023, hostiteľmi kola sú THA Martin "B" /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 26.11.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine), TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 25.11.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou) a MHK Bytča /4. skupina/ (hrá sa v sobotu 25.11.2023 v ŠH v Bytči).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 5. kolo: 18. - 19.11.2023

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (predohrávalo sa v piatok 17.11.2023 v MŠH)

A68 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"        14:14 (6:7)
A69 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"               45:1 (24:0)
A70 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"        30:5 (14:3)
A71 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"              26:17 (15:8)


5. kolo: 18. - 19.11.2023

1. skupina - ŠA Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 18.11.2023 v MŠH)

A61 ŠA Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca        1:31 (1:10)
A62 ŠA Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca        17:19 (9:7)
A63 ŠA Trenčín "B" - ŠA Trenčín "A"                   1:27 (1:12)

2. skupina - MHK Bytča "A" (hralo sa v nedeľu 19.11.2023 v ŠH v Bytči)

A64 MHK Bytča "A" - HK AS Trenčín "A"        15:15 (11:7)
A65 MHK Bytča "B" - HK AS Trenčín "B"          6:11 (2:2)
A66 MHK Bytča "B" - HK AS Trenčín "A"         2:33 (1:15)
A67 MHK Bytča "A" - HK AS Trenčín "B"         27:3 (12:2)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (predohrávalo sa v piatok 17.11.2023 v MŠH)

A68 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"        14:14 (6:7)
A69 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"               45:1 (24:0)
A70 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"        30:5 (14:3)
A71 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"              26:17 (15:8)

4. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 18.11.2023 v MŠH)

A72 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - SMF HK Žilina         11:36 (3:16)
A73 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin             10:20 (5:9)
A74 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - SMF HK Žilina          10:28 (5:16)
A75 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin            5:23 (2:11)

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 19.11.2023 o 13:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   10   10 0 0   315:114   + 201   20
2. MHáK Martin   10   9 0 1   235:88   + 147   18
3. SMF HK Žilina   10   8 0 2   285:134   + 151   16
4. HK AS Trenčín "A"   10   7 1 2   238:106   + 132   15
5. MHK Bytča "A"   10   7 1 2   231:118   + 113   15
6. MŠK - hádzaná Čadca   10   7 0 3   248:140   + 108   14
7. THA Martin "A"   10   6 1 3   203:130   + 73   13
8. ŠKHá Dubnica nad Váhom   10   4 1 5   167:163   + 4   9
9. ŠA Trenčín "A"   10   4 0 6   180:174   + 6   8
10. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   10   4 0 6   152:164   - 12   8
11. HK AS Trenčín "B"   10   3 0 7   87:180   - 93   6
12. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   10   2 0 8   107:247   - 140   4
13. THA Martin "B"   10   2 0 8   31:262   - 231   4
14. MHK Bytča "B"   10   0 0 10   36:239   - 203   0
15. ŠA Trenčín "B"   10   0 0 10   30:286   - 256   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.