Nachádzaš sa tu:
08 mar 2023, 13:52
Ostatná aktualizácia: 17 mar 2023, 23:11
Prečítané: 1365x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 19. kola MOL ligy žien (vrátane predohrávky 20. kola medzi Handball club Zlín a MŠK IUVENTA Michalovce), 18. kola prvej ženskej ligy, 18. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek (vrátane dohrávky zápasu 14. kola medzi ŠKP Bratislava a HC DAC Dunajská Streda), dohrávky 6. kola 2. skupiny krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina) a 9. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 20. kolo: štvrtok 09.03.2023

XBA-120 Handball club Zlín - MŠK IUVENTA Michalovce                            23:34 (11:14)


19. kolo: 11. - 12.03.2023

XBA-109 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň                                     35:25 (17:16)
XBA-110 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball club Zlín                                   32:24 (21:12)
XBA-111 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                                            24:27 (10:12)
XBA-112 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                                         22:22 (9:10)
XBA-113 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha                              31:19 (15:10)
XBA-114 AHT HC Tatran Stupava - Házená Kynžvart                                   26:41 (12:20)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 14. kolo: streda 08.03.2023

2A-92 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda                              29:37 (15:24)


18. kolo: 11. - 12.03.2023

2A-120 ŠKP Topoľčany - HKM Šurany                                               33:23 (16:11)
2A-121 HK AS Trenčín - HK Junior Močenok                                      29:28 (15:10)
2A-122 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dun. Streda "B"                           33:32 (19:17)
2A-123 ŠŠK Bern. 16 Košice - ŠA Trenčín                                          24:34 (8:16)
2A-124 HK Slávia Partizánske - Bánovce n. Bebr.                                23:32 (11:16)
2A-125 DHK - 71 Nesvady - Zlatná na Ostrove                                      15:19 (7:9)
2A-126 ŠKP Bratislava - voľno                                                                 -----

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 14. kolo: streda 08.03.2023

7A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda                                 29:33 (16:14)


18. kolo: 11. - 12.03.2023

7A-120 THA Martin/SMF - HK Žilina - voľno                                                  -----
7A-121 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda                             26:40 (11:14)
7A-122 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce                               25:28 (11:11)
7A-123 FHT Košice - MHK Bytča                                                        28:34 (16:15)
7A-124 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - Malacky/Rohožník                                40:24 (18:13)
7A-125 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa                                22:33 (11:13)
7A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                     (so 11.03.2023/09:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 14. kolo: streda 08.03.2023

8A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda                                 24:34 (13:17)


18. kolo: 11. - 12.03.2023

8A-120 THA Martin/SMF - HK Žilina - voľno                                                  -----
8A-121 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda                             24:33 (11:16)
8A-122 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce                               28:36 (16:16)
8A-123 FHT Košice - MHK Bytča                                                        15:44 (11:20)
8A-124 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - Malacky/Rohožník                                21:26 (12:12)
8A-125 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa                                20:33 (10:17)
8A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                     (so 11.03.2023/10:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 6. kolo: 18. - 19.02.2023

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (dohrávalo sa v sobotu 11.03.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská cesta 4/)

C71 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín                    32:11 (14:4)
C72 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                                33:24 (18:10)
C73 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                                        27:21 (15:11)
C74 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                           19:43 (7:25)


8. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.03.2023, hostiteľmi kola sú HK AS Trenčín "A" /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 19.03.2023 v MŠH v Trenčíne), HK Slávia Partizánske /2. skupina/ a THA Martin "A" /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

9. kolo: 11. - 12.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"*

D105 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
D106 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín
D107 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
D108 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín

* - zápasy 1. skupiny boli preložené na víkend 27. - 28.05.2023.

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 11.03.2023 v ŠH v Bytči)

D109 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                          19:7 (7:2)
D110 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                      16:20 (10:8)
D111 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                           12:11 (5:5)
D112 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                     18:10 (8:3)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 12.03.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

D113 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom                      12:16 (11:4)
D114 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                     17:7 (9:4)
D115 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca                                          16:11 (12:7)


D116 THA Martin "A" - voľno
D117 THA Martin "B" - voľno

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.