Nachádzaš sa tu:
05 sep 2020, 08:06
Ostatná aktualizácia: 13 sep 2020, 21:22
Prečítané: 703x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z 1. kola najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek a z 2. kola spoločnej česko-slovenskej súťaže žien - MOL ligy. Zo žiackych kategórii sa predstavili v hre staršie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 1. kola krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja starších žiačok boli HK AS Trenčín "B" (1. skupina), MŠK - hádzaná Čadca (2. skupina) a Slovan Malá Fatra - HK Žilina (3. skupina).

PROGRAM A VÝSLEDKY:



1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 06.09.2020 (nedeľa)

8-001 MŠK Dunajská Streda - Stupava                                        31:28 (15:11)
8-002 Michalovce - voľno                                                                   -----
8-003 HK AS Trenčín - Malacky/Rohožník                                    31:19 (19:10)
8-004 Šaľa - Partizánske/Bánovce                                                37:20 (20:7)
8-005 MHK Bytča - Hlohovec                                                      20:18 (10:7)
8-006 Prešov/Vranov - Zlatná na Ostrove                                       28:37 (15:18)
8-007 ŠKP Bratislava - FHT Košice                                                45:8 (25:5)

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 06.09.2020 (nedeľa)

7-001 MŠK Dunajská Streda - Stupava                                         28:15 (15:7)
7-002 Michalovce - voľno                                                                   -----
7-003 HK AS Trenčín - Malacky/Rohožník                                    37:29 (19:15)
7-004 Šaľa - Partizánske/Bánovce                                               34:28 (17:15)
7-005 MHK Bytča - Hlohovec                                                     23:12 (13:6)
7-006 Prešov/Vranov - Zlatná na Ostrove                                       20:22 (7:14)
7-007 ŠKP Bratislava - FHT Košice                                              54:29 (27:12)

 



MOL LIGA - ŽENY:

2. kolo: 05. - 06.09.2020

W-08 Handball PSG Zlín - DHK Zora Olomouc                               22:26 (11:13)
W-09 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba                          31:27 (18:11)
W-10 IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda                   29:26 (15:7)
W-11 voľno - ŠŠK Prešov                                                                   -----
W-12 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň                                                24:15 (11:5)
W-13 voľno - HK Hodonín                                                                   -----
W-14 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                                   34:24 (18:12)

 


 

2. LIGA ŽENY:


1. kolo je na programe cez víkend 26. - 27.09.2020.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 12. - 13.09.2020, hostiteľmi zápasov sú HK AS Trenčín "B" (hrá sa v sobotu 12.09.2020 v MŠH v Trenčíne), HK Slávia Partizánske (hrá sa v sobotu 12.09.2020 v MŠH v Partizánskom) a Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hrá sa v nedeľu 13.09.2020 v ŠH pri SŠ na Rosinskej ceste 4 v Žiline).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 05. - 06.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 05.09.2020 v MŠH)

1 HK AS Trenčín "B" - Partizánske                                        8:32 (3:20)
2 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín                                         52:3 (25:2)
3 HK AS Trenčín "A" - Partizánske                                       38:25 (18:8)
4 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín                                         31:7 (16:3)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 05.09.2020 v MŠH /býv. hala Pratex-u/)

5 MŠK Čadca - MHK Bytča                                                18:19 (9:9)
6 THA Martin - MHK Bytča                                                22:23 (10:11)
7 MŠK Čadca - THA Martin                                                 17:23 (7:15)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 05.09.2020 v ŠH pri SŠ, Rosinská cesta 4)

109 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.                                        19:20 (9:16)
110 IUVENTA Michalovce - Lehota p. Vt.                               23:18 (6:10)
111 IUVENTA Michalovce - Bánovce n. Bebr.                          23:20 (11:9)
112 SMF Žilina - Lehota p. Vt.                                              12:24 (6:11)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 26.09.2020 o 17:45 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo

sobota 26.09.2020 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
nedeľa 27.09.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 1. skupina
- zápasy 1. skupiny sú odložené!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 03.10.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.