Nachádzaš sa tu:
25 júl 2020, 17:37
Ostatná aktualizácia: 25 júl 2020, 20:27
Prečítané: 565x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame kompletné vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií mladších žiačok v sezóne 2020/2021. Medzi účastníčkami nechýbajú ani dve družstvá mladších žiačok MHK Bytča. Sezóna začína 1. kolom cez víkend 12. - 13. septembra 2020.


MAJSTROVSTVÁ ZA + TN kraja - MLADŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 12. - 13.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

1 HK AS Trenčín "B" - Bánovce n. Bebr.
2 HK AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.
3 HK AS Trenčín "A" - Bánovce n. Bebr.
4 HK AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.

2. skupina - HK Slávia Partizánske

5 Partizánske - THA Martin
6 ŠA Trenčín - MHáK Martin
7 ŠA Trenčín - THA Martin
8 Partizánske - MHáK Martin

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

9 SMF Žilina - MHK Bytča
10 MŠK Čadca - MHK Bytča
11 SMF Žilina - MŠK Čadca


2. kolo: 03. - 04.10.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

12 HK AS Trenčín "A" - Partizánske
13 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín
14 HK AS Trenčín "B" - Partizánske
15 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

16 MŠK Čadca - THA Martin
17 SMF Žilina - MHáK Martin
18 SMF Žilina - THA Martin
19 MŠK Čadca - MHáK Martin

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

20 Bánovce n. Bebr. - Lehota p. Vt.
21 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
22 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča


3. kolo: 17. - 18.10.2020

1. skupina - MHáK Martin

23 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"
24 THA Martin - HK AS Trenčín "A"
25 THA Martin - HK AS Trenčín "B"
26 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

27 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
28 Lehota p. Vt. - SMF Žilina
29 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
30 Bánovce n. Bebr. - SMF Žilina

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

31 ŠA Trenčín - MHK Bytča
32 Partizánske - MHK Bytča
33 ŠA Trenčín - Partizánske


4. kolo: 21. - 22.11.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

34 HK AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
35 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina
36 HK AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
37 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

38 ŠA Trenčín - Lehota p. Vt.
39 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
40 Partizánske - Lehota p. Vt.
41 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.

3. skupina - THA Martin

42 THA Martin - MHK Bytča
43 MHáK Martin - MHK Bytča
44 THA Martin - MHáK Martin


5. kolo: 19. - 20.12.2020

1. skupina - MHK Bytča

45 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
46 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
47 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

48 Bánovce n. Bebr. - THA Martin
49 Lehota p. Vt. - MHáK Martin
50 Lehota p. Vt. - THA Martin
51 Bánovce n. Bebr. - MHáK Martin

3. skupina - HK Slávia Partizánske

52 Partizánske - MŠK Čadca
53 ŠA Trenčín - SMF Žilina
54 ŠA Trenčín - MŠK Čadca
55 Partizánske - SMF Žilina


Jarná časť:

6. kolo: 23. - 24.01.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

56 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "B"
57 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "A"
58 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "B"
59 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

60 ŠA Trenčín - MHáK Martin
61 Partizánske - THA Martin
62 Partizánske - MHáK Martin
63 ŠA Trenčín - THA Martin

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

64 MŠK Čadca - SMF Žilina
65 SMF Žilina  - MHK Bytča
66 MŠK Čadca - MHK Bytča


7. kolo: 06. - 07.02.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

67 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín
68 HK AS Trenčín "A" - Partizánske
69 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín
70 HK AS Trenčín "A" - Partizánske

2. skupina - MHáK Martin

71 MHáK Martin - MŠK Čadca
72 THA Martin - SMF Žilina
73 THA Martin - MŠK Čadca
74 MHáK Martin - SMF Žilina

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

75 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.
76 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
77 Lehota p. Vt. - MHK Bytča


8. kolo: 20. - 21.02.2021

1. skupina - THA Martin

78 THA Martin - HK AS Trenčín "B"
79 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"
80 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"
81 THA Martin - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - MŠK- hádzaná Čadca

82 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.
83 SMF Žilina - Lehota p. Vt.
84 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
85 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.

3. skupina - HK Slávia Partizánske

86 Partizánske - ŠA Trenčín
87 ŠA Trenčín - MHK Bytča
88 Partizánske - MHK Bytča


9. kolo: 06. - 07.03.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

89 HK AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
90 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina
91 HK AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
92 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

93 Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín
94 Lehota p. Vt. - Partizánske
95 Lehota p. Vt. - ŠA Trenčín
96 Bánovce n. Bebr. - Partizánske

3. skupina - MHK Bytča

97 MHK Bytča - THA Martin
98 MHáK Martin - THA Martin
99 MHK Bytča - MHáK Martin


10. kolo: 20. - 21.03.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

100 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča
101 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
102 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - THA Martin

103 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
104 MHáK Martin - Lehota p. Vt.
105 MHáK Martin - Bánovce n. Bebr.
106 THA Martin - Lehota p. Vt.

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

107 SMF Žilina - ŠA Trenčín
108 MŠK Čadca - Partizánske
109 MŠK Čadca - ŠA Trenčín
110 SMF Žilina - Partizánske


11. kolo: 10. - 11.04.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A" + HK AS Trenčín "B"

111 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "A"
112 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "B"
113 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "A"
114 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - MHáK Martin

115 MHáK Martin - Partizánske
116 THA Martin - ŠA Trenčín
117 THA Martin - Partizánske
118 MHáK Martin - ŠA Trenčín

3. skupina - MHK Bytča

119 MHK Bytča - MŠK Čadca
120 SMF Žilina - MŠK Čadca
121 MHK Bytča - SMF Žilina


12. kolo: 24. - 25.04.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

122 Partizánske - HK AS Trenčín "A"
123 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "B"
124 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "A"
125 Partizánske - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

126 SMF Žilina - THA Martin
127 MŠK Čadca - MHáK Martin
128 MŠK Čadca - THA Martin
129 SMF Žilina - MHáK Martin

3. skupina - MHK Bytča

130 MHK Bytča - Lehota p. Vt.
131 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.
132 MHK Bytča - Bánovce n. Bebr.


13. kolo: 08. - 09.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

133 HK AS Trenčín "B" - THA Martin
134 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin
135 HK AS Trenčín "A" - THA Martin
136 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

137 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
138 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.
139 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.
140 SMF Žilina - Lehota p. Vt.

3. skupina - HK Slávia Partizánske

141 Partizánske - MHK Bytča
142 ŠA Trenčín - MHK Bytča
143 Partizánske - ŠA Trenčín


14. kolo: 15. - 16.05.2021

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

144 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "B"
145 SMF Žilina - HK AS Trenčín "A"
146 SMF Žilina - HK AS Trenčín "B"
147 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

148 Lehota p. Vt. - Partizánske
149 Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín
150 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
151 Lehota p. Vt. - ŠA Trenčín

3. skupina - THA Martin

152 THA Martin -  MHK Bytča
153 MHáK Martin - MHK Bytča
154 THA Martin - MHáK Martin


15. kolo: 22. - 23.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

155 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča
156 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
157 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

158 MHáK Martin - Bánovce n. Bebr.
159 THA Martin - Lehota p. Vt.
160 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
161 MHáK Martin - Lehota p. Vt.

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

162 ŠA Trenčín - SMF Žilina
163 Partizánske - MŠK Čadca
164 Partizánske - SMF Žilina
165 ŠA Trenčín - MŠK Čadca


Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 5. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.


Termíny ČSPL 2020/2021:

05. - 06.12. 2020 - organizuje ČR
16. - 17.01. 2021 - organizuje SR
13. - 14.02. 2021 - organizuje PL

 

V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.

 

6. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ -- . - -- . jún 2021 (organizátor: výberové konanie)

 


Dokumenty na stiahnutie:

 (.doc, 126 kB)

(.doc, 21,5 kB)

(.xlsx, 41,6 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 26.09.2020 o 17:45 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo

sobota 26.09.2020 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
nedeľa 27.09.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 1. skupina
- zápasy 1. skupiny sú odložené!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 03.10.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.